Zbuduj przyszłość wraz z LLENTAB

Hala LLENTAB to konstrukcja stalowa pokryta obudową, która może wyglądać tak, jak chcesz. Może być używana praktycznie do wszystkiego.

Sekret tkwi w konstrukcji z profili stalowych wykonywanych w 100% w naszych zakładach. Konstrukcje obliczane są tak, by udźwignąć obciążenie obiektu na żądanej przestrzeni i rozpiętości i szybko skręcane na placu budowy, jak olbrzymi zestaw Meccano. Począwszy od pierwszego projektu, skończywszy na odpornej na warunki atmosferyczne obudowie, proces ten należy do najszybszych w branży budowlanej. A czas to pieniądz.

konstrukcja LLENTAB
llentab oscar

Budowane na całe życie. I na dłużej.

Oprócz szybkiego procesu produkcji, oferujemy naszym klientom hale, które przetrwają znacznie dłużej, niż normalny okres eksploatacji, z zachowaniem wartości i projektu, który będzie obejmować nowe technologie, zmiany rozkładu oraz rozbudowę uwzględniającą włączenie nowej przestrzeni z zachowaniem jej funkcjonalności.

Wiemy z doświadczenia, że hala potrzebuje z czasem rozbudowy, widzimy też na co dzień, w jaki sposób inwestycja w nowy obiekt pobudza działalność w jego wnętrzu, prowadząc do nowych inwestycji, znacznie wcześniej niż przewidywano.

Możliwość łatwej modyfikacji hali przez cały okres eksploatacji jest praktyką zrównoważonego rozwoju, która przynosi korzyści nie tylko nam, ale przede wszystkim Tobie i Twojej firmie.

Kiedy dojdziesz do końca swojej aktywności zawodowej, kiedy być może przejdziesz już na emeryturę lub sprzedasz swoją firmę, hala LLENTAB nadal będzie w dobrym stanie i będzie miała wysoką wartość dla kolejnego użytkownika. W bardzo odległej przyszłości halę można rozebrać i ponownie postawić w innym miejscu.

Niezależnie od tego, stalowa konstrukcja LLENTAB będzie miała dużą wartość i dobre zastosowanie również w swoim kolejnym życiu.