Wszystkie budowy, które rozpoczęliśmy we wrześniu to kolejne inwestycje zlecone LLENTAB przez stałych Klientów. Najwięcej hal postawiliśmy dla MODEL-ART. Obecnie realizujemy jedenasty wspólny projekt.
Niezwykle cieszy nas zaufanie, jakim obdarzają nas nasi Partnerzy. Kolejne powierzane nam budowy to potwierdzenie wysokiej jakości oferowanego systemu hal stalowych LLENTAB i profesjonalnej obsługi.
W tym miesiącu dominują opisy hal produkcyjnych i magazynowych. Zapraszamy do lektury!

PL006499 ALIPLAST 6

Firma Aliplast powstała przy udziale belgijskiego koncernu o tej samej nazwie zajmującego się produkcją systemów aluminiowych. W Polsce funkcjonuje sieć dystrybucji produktów oferowanych przez Spółkę oraz linia produkcyjna systemów aluminiowych.

Produkcja i magazynowanie systemów profili aluminiowych dla budownictwa wystartują niedługo w nowej hali o wymiarach 22.5 x 217.3 x 9.2 m (szerokość x długość x wysokość). Zajmie ona powierzchnię 4889 m2. Montujemy ją w Lublinie.

Ramy stalowe połączone będą ze słupem żelbetowym. Dach w typie SPH izolacji nachylony będzie pod kątem 2˚. Daszek na ścianie szczytowej nad bramą będzie miał wymiary 11.4 x 1.5 m.

To nasz szósty wspólny projekt. Aliplast zamawia u nas hale produkcyjno-magazynowe oraz wiaty.

PL006333 MODEL-ART 11

MODEL-ART Sp. z o.o. współpracuje z największymi stoczniami w Polsce i Europie, dla których produkuje modele i formy oraz jest podwykonawcą elementów laminatowych, a także gotowych łodzi.
Produkcja jachtów rozpocznie się za kilkanaście tygodni w Ostródzie (woj. warmińsko-mazurskie) w hali o powierzchni 2918 m2.
Kąt nachylenia dachu w typie 5 izolacji wyniesie 7˚.  Ściany w typie 3 izolacji ocieplimy wełną szklaną o grubości 240 mm. To hala hybrydowa ze słupami żelbetowymi, na których będzie pracowała suwnica. W dobudówce znajdzie się kotłownia i pomieszczenia techniczne.
To nasza jedenasta wspólna realizacja. LLENTAB wybudował już dla tego Klienta hale produkcyjne oraz dwa magazyny podzespołów do produkcji jachtów.

PL6333 montaz hali dla Model Art_

PL005497 DREWNOSTYL 5

Produkcja elementów drewnianych zostanie wkrótce uruchomiona w hali o powierzchni 1254 m2 i kącie nachylenia dachu 4˚. To rozbudowa projektu PL1197.

PL005565 FIRMA HANDLOWA IWONA PETERWAS 2

Magazyn pod wynajem w części izolowany wełną, z niektórymi ścianami zewnętrznymi w odporności ogniowej EI120 i 10 słupami żelbetowymi stawiamy w Olsztynie.

PL006517 TARAPATA 3

Nieizolowaną wiatę o wymiarach 29.0 x 34.6 x 5.1 m (szerokość x długość x wysokość) i kącie nachylenia dachu 4˚ montujemy w Mielcu (woj. podkarpackie).

PL005544 GRAWITON 2

Recycling zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego odbywał się wkrótce będzie w wiacie o ciekawej kolorystyce i dachu w typie 0 izolacji.