Wideo

Przedstawienie hal stalowych LLENTAB

Hale stalowe LLENTAB – nieskończone możliwości – od projektu po montaż – szwedzka perfekcja w każdym detalu – kreatywność i funkcjonalność – zindywidualizowana produkcja – szybka dostawa – szerokie spektrum zastosowań – przystępne ceny – ponad 10 000 zrealizowanych projektów – uczciwe relacje – wsparcie techniczne – sprawdzona jakość od ponad 45 lat – od mafgazynów po salony sprzedaży – LLENTAB od idei do hali stalowej.

PSK Arena – stadion hokejowy LLENTAB

Cześć, Jestem Jaroslav Obšut i pochodzę z Preszowa. – Jestem Róbert Pukalovič, były zawodnik hokeja na lodzie. – Cześć, nazywam się Michal Sersen i gram w hokeja od 5 roku życia. Bardzo się cieszę, że Słowacja rozpoczęła budowę takich stadionów w Preszowie. Llentab od kilku lat buduje stadiony sportów zimowych na całym świecie i jestem bardzo szczęśliwy, że dodali Prešova do swojej mapy.

Przebieg budowy hali magazynowej

31 maja 2016 roku zakończyliśmy rozbudowę magazynu we wsi Háje w Czechach [49°40’35.0″N 14°02’58.6″E]. Jest to izolowany magazyn połączony z istniejącym budynkiem. Hala ma kształt prostokąta o wymiarach 34,156 m x 156,988 m. Przestrzeń wewnętrzna jest podzielona ścianą ogniową. Wewnętrzna wolna wysokość budynku wynosi 8,3 m.

Szczegóły montażu hal stalowych LLENTAB

Kungshamn i okolice – miejsce, w którym „rodzą się” hale stalowe LLENTAB

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności. Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia. Rozumiem