Przedstawienie hal stalowych LLENTAB
Hale stalowe LLENTAB – nieskończone możliwości – od projektu po montaż – szwedzka perfekcja w każdym detalu – kreatywność i funkcjonalność – zindywidualizowana produkcja – szybka dostawa – szerokie spektrum zastosowań – przystępne ceny – ponad 10 000 zrealizowanych projektów – uczciwe relacje – wsparcie techniczne – sprawdzona jakość od ponad 45 lat – od magazynów po salony sprzedaży – LLENTAB od idei do hali stalowej.
LLENTAB Więcej niż hale stalowe

LLENTAB Budujemy hale stalowe – Indywidualne rozwiązania – Od idei do hali stalowej – Staranność i dbałość o szczegóły – Kreatywność, funkcjonalność i estetyka – Ocynkowana konstrukcja – Rożnorodność zastosowań – Ponad 10 000 realizacji – Zaufanie – Własny, profesjonalny montaż – Sprawdzona jakość od ponad 45 lat – W harmonii ze środowiskiem – Nowoczesność, trwałość oraz bezpieczeństwo – LLENTAB Twój pomysł – nasza realizacja!

PSK Arena – stadion hokejowy LLENTAB
Cześć, Jestem Jaroslav Obšut i pochodzę z Preszowa. – Jestem Róbert Pukalovič, były zawodnik hokeja na lodzie. – Cześć, nazywam się Michal Sersen i gram w hokeja od 5 roku życia. Bardzo się cieszę, że Słowacja rozpoczęła budowę takich stadionów w Preszowie. LLENTAB od kilku lat buduje stadiony sportów zimowych na całym świecie i jestem bardzo szczęśliwy, że dodali Prešova do swojej mapy.

Wybudowane hale w systemie LLENTAB

Kungshamn i okolice – miejsce, w którym “rodzą się” hale stalowe LLENTAB