Artykuł o budowach rozpoczętych w lipcu świetnie ilustruje ofertę hal stalowych LLENTAB.
Na wstępie prezentujemy kilka hal produkcyjnych. Tego typu obiekty są jednym z naszych najmocniejszych filarów. Jesteśmy doświadczonymi specjalistami w tej dziedzinie. Dostarczamy najlepsze rozwiązania dla naszych Klientów, które spełniają wszystkie obowiązujace normy.
Drugą część zaczynamy od opisu hali warsztatowej, handlowej i pod wynajem. Hale stalowe LLENTAB mają wszechstronne zastosowanie. Rewelacyjnie nadają się także do mniej typowych celów jak ujeżdżalnia koni czy hodowla ryb. Oferowane różne typy obudów dachów i ścian, nieskończona ilość wariantów rozwiązań konstrukcyjnych oraz pełen wybór elementów wyposażenia wykończeniowego gwarantują satysfakcję użytkowania Klientom działającym praktycznie w każdej branży.

PL5480 ERG V

ERG Bieruń – Folie Sp. z o.o. to nasz stały Klient. Istnieje na rynku ponad 50 lat. Produkuje wysokiej jakości folie polietylenowe, tunelowe, kiszonkarskie, fundamentowe i termokurczliwe.
Rozpoczęliśmy realizację kolejnego wspólnego projektu. To hala produkcyjna o wymiarach 60.3×122.2×10.0 m (szerokość x długość x wysokość). Zajmie ona powierzchnię 7369 m2. Budujemy ją w miejscowości Bieruń (woj. śląskie). To konstrukcja ze słupami żelbetowymi i stalowymi. Dach nachylimy pod kątem 4°. Obiekt docieplimy.
Wcześniej postawiliśmy dla ERG hale produkcyjne i magazyn. Po zakończeniu obecnej budowy nasze hale wybudowane dla tego Klienta zajmą powierzchnię 22261 m2.

PL5480 ERG V hala produkcyjna
PL5480 ERG V hala produkcyjna

PL3730 GREEK TRADE VII

Greek Trade Sp. z o.o. jest producentem, dystrybutorem i importerem produktów z branży spożywczej. Działa od 1992 roku. Zaopatruje zakłady przetwórstwa owocowo-warzywnego, piekarnie, cukiernie, lodziarnie, sieci handlowe i hurtownie. Importuje produkty z ponad 70 krajów świata.
Zakład produkcyjny i centrum logistyczne Firmy znajduje się w miejscowości Porszewice (woj. łódzkie). Tam właśnie budujemy halę o powierzchni 2101 m2, w której wkrótce wystartuje produkcja artykułów spożywczych.
Dach, w typie izolacji SPH, nachylimy pod kątem 7°.
Konstrukcja oparta będzie na słupach żelbetowych, a ściany będą murowane.
To nasz wspólny 7 projekt. Poprzednio budowaliśmy magazyny i mroźnię. Po zakończeniu tej budowy nasze hale zajmą powierzchnię 10917 m2.

PL5667 GREGOR

Firma GREGOR Grzegorz Dąbrowski zajmuje się produkcją mebli tapicerowanych, elementów mebli oraz okuć meblowych.
W miejscowości Bartoszyce (woj. warmińsko-mazurskie) niedługo ruszy produkcja mebli tapicerowanych. Budujemy halę o szerokości 25.2 m, długości 57.4 m i wysokości 3.3 m. Zajmie ona powierzchnię 1446 m2. Dach o kącie nachylenia 7°, w typie SPH izolacji, ocieplimy wełną mineralną o grubości 200 mm, a ściany w typie 3 zaizolujemy wełną szklaną o grubości 220 mm.

PL5979 MARSEL

MARSEL Sp. z o.o. od 1991 roku świadczy usługi w branży stolarki otworowej.
W ofercie ma systemy aluminiowe, stolarkę PCV i PPOŻ oraz asortyment uzupełniający.
Klientami MARSEL są zarówno inwestorzy prywatni, generalni wykonawcy, jak i deweloperzy.
Produkcja okien i witryn aluminiowych wkrótce rozpocznie się w kompleksie hal o powierzchni 870 m2. Budujemy go w Goleniowie (woj. zachodniopomorskie).
Dach w typie SPHI izolacji ocieplimy wełną grubości 250 mm, ściany w typie 7 – pianką PIR 120 mm.
W hali wyższej, dwuspadowej, z utwierdzonymi słupami, będzie suwnica o udźwigu do 2.5 t.
Suwnicę, bramy i okna dostarczy inwestor.
Druga hala, jednospadowa, dołączona będzie do istniejących budynków.
Kąt nachylenia dachów wyniesie 2°.