Llentab oferuje rozwiązania systemowe, dzięki którym budowane hale są bardzo zróżnicowane i służą wielu celom. Cieszą się one dużą popularnością wśród Klientów nie tylko w Polsce – zrealizowaliśmy już ponad 10000 projektów w Europie. Poniżej przedstawiamy hale, których budowa rozpoczęta została w sierpniu.

PL5349 AGROMEX II

Hale magazynowe stanowią największą grupę naszej oferty. Wybudowaliśmy ponad 5 milionów metrów kwadratowych tego typu obiektów. Kolejnym z nich wkrótce będzie magazyn artykułów metalowych w miejscowości Zwoleń (woj. mazowieckie). Będzie miał wymiary 20.6×40.8×5.2 m (szerokość x długość x wysokość) i powierzchnię 840 m2. Dach ocieplonego obiektu nachylony będzie pod kątem 7°.

To druga inwestycja Z.P.U.H. „Agromex” s.c. realizowana wspólnie z nami. Poprzednio wybudowaliśmy halę produkcyjną o powierzchni 720 m2. Agromex jest producentem części do ciągników i maszym rolniczych. Zajmuje się też obróbką skrawaniem, frezowaniem i toczeniem CNC.

Hala magazynowa Agromex
Hala magazynowa Agromex

PL5602 FILTER SERVICE II

Drugą pod względem liczby wybudowanych hal grupę stanowią hale produkcyjne. Wybudowaliśmy ich ponad 3000. Z powodzeniem stawiamy obiekty przeznaczone na fabryki, hale przemysłowe i zakłady przetwórstwa.

Filter Service Sp. z o.o. zajmuje się badaniami laboratoryjnymi i produkcją materiałów filtracyjnych oraz indywidualnych środków ochrony układu oddechowego. Produkty Firmy cieszą się dużym uznaniem wsród Klientów, zdobyła ona także wiele prestiżowych nagród i wyróżnień.

W Zgierzu (woj. łódzkie) rozpoczęliśmy budowę hali o wymiarach 15.0×48.7×4.2 (szerokość x długość x wysokość) i powierzchni 731 m2. Nachylenie dachu tego izolowanego obiektu wyniesie 7°.

To nasze drugie wspólne przedsięwzięcie.

Hala produkcyjna dla Filter Service
Hala produkcyjna dla Filter Service

PL5253 TORMEC

Hale Llentab z sukcesem łączą w sobie funkcje magazynowe i produkcyjne. Tak właśnie będzie w przypadku Firmy Tormec Reduktor sp. j., głównego przedstawiciela i partnera włoskiego producenta napędów. W Toruniu działa autoryzowane centrum montażu i jeden z największych magazynów przekładni Motovario w Europie.

Niedawno rozpoczęliśmy budowę ocieplanej hali o powierzchni 1376 m2 i kącie nachylenia dachu wynoszącym 6°.

Hale w systemie Llentab można rozbudowywać: wydłużać, poprzez dostawianie kolejnych ram stalowych i poszerzać dzięki dobudowaniu naw. Halę Spółki Tormec będzie można rozbudować w przyszłości o kolejną nawę.

PL5624 AVILA

Świetnie radzimy sobie także w obszarze hal handlowych, przeznaczonych na sklepy, centra handlowe czy salony samochodowe. Sklep Bricomarche budujemy w Iławie (woj. warmińsko-mazurskie). Będzie miał szerokość 18.5 m, długość 46.8 m i wysokość 3.8 m. Jego powierzchnia wyniesie 866 m2. Jednospadowy dach, nachylony pod kątem 5° ocieplony zostanie pianką PIR. Tego samego materialu użyjemy do izolacji płyt ściennych w układzie pionowym. Wykorzystane materiały spełnią wymogi dla budynków o klasie odporności ogniowej D.

PL5588 KOMA

Produkujemy i budujemy również różnego rodzaju sortownie: owoców i warzyw (chłodnie i mroźnie), odpadów, zakłady utylizacji, kompostownie i dojrzewalnie.

W Ełku (woj. warmińsko-mazurskie) rozpoczęliśmy budowę sortowni kruszywa o powierzchni 3081 m2 i wymiarach 40.7×75.7×10.0 m (szerokość x długość x wysokość). Dach, w typie izolacji SPHI i nachyleniu wynoszącym 1° ocieplony będzie wełną mineralną o grubości 100 mm. Do izolacji ścian w typie 7 wykorzystamy piankę PIR o grubości 100 mm. Wyposażenie stanowić będą pasma świetlne Mercor i bramy Hormann. Konstrukcja zmontowana zostanie ze słupów kratowych, bez słupa środkowego mimo rozpiętości obiektu wynoszącej 40 m.

PL5158 ELEKTRO-JAREX II

Wybudujemy kolejny tor gokartowy. Izolowany, w kształcie wieloboku, o szerokości 66.1 m, długości 63.7 m i  wysokości 7.8 m, powstaje właśnie w Chorzowie. Będzie miał 6 ścian i 3 poziomy jezdne. Jego powierzchnia wyniesie 3325 m2, a dach nachylony będzie pod kątem 4°.

Ze Spółką Elektro-Jarex realizujemy drugi tego typu projekt. Pierwszy tor, o powierzchni 2406 m2, powstał w Skórzewie (woj. wielkopolskie).

PL5145 CEZAR

Przedsiębiorstwo Produkcyjne Cezar jest jednym z kluczowych producentów materiałów wykończeniowych. Ofertę Firmy stanowią między innymi listwy przypodłogowe, profile do boazerii, podkłady podłogowe, panele ścienne i opaski drzwiowe.

W Ełku rozpoczęliśmy budowę magazynu wyrobów gotowych o powierzchni 6245 m2 i konstrukcji mieszanej ze słupami zimnogiętymi i gorącowalcowanymi. Dach, o kącie nachylenia 4°, w typie 5 izolacji ocieplony zostanie wełną o grubości 250 mm. Do ocieplenia ścian w typie 7 użyjemy wełny o grubości 180 mm.

System Llentab daje możliwość dopasowania wyposażenia hal do potrzeb i oczekiwań Klientów. W stawianej hali zamontowane zostaną drzwi i okna aluminiowe, bramy i doki, klapy i kurtyny dymowe.

PL5295 M&M EKSPORT-IMPORT LESZEK MIKOŁAJCZAK

W naszych fabrykach w Gdańsku i Kungshamn (w Szwecji) produkujemy profile gięte na zimno, z których powstaje konstrukcja nośna ocynkowanych hal. Stosujemy blachę obustronnie ocynkowaną ogniowo. Grubość powłoki cynkowej wynosi 450 g/m2 dla profili 3 mm i grubszych, a dla profili cieńszych niż 3 mm – 275 g/m2, co daje gwarancję wysokiej trwałości budynków Llentab.

Budowa hali magazynowej pod wynajem ruszyła w Pile (woj. wielkopolskie). Obiekt o wymiarach 22.0×60.0x5.2 m (szerokość x długość x wysokość) będzie ocieplony. Kąt nachylenia dachu wyniesie 4°.

Hala magazynowa dla M&M EKSPORT-IMPORT LESZEK MIKOŁAJCZAK

PL5531 POLAMP

Polamp Sp. z o.o. to jedna z największych firm elektrotechnicznych w Polsce.  Sprzedaje źródła światła i komponenty elektryczne własnej marki. Specjalizuje się w wytwarzaniu obudów, rozdzielnic elektrycznych, baterii kondensatorów oraz oświetlenia awaryjnego, przemysłowego, dekoracyjnego i LED.

Klienci Llentab mają do wyboru 8 typów izolacji dachu oraz 6 typów izolacji ścian. Daje to właściwe dopasowanie do rodzaju prowadzonej działalności i wymagań użytkowników hal. W magazynie ozdób świątecznych Spółki Polam zdecydowano się na izolację dachu w typie 5, z wykorzystaniem wełny mineralnej o grubości 150 mm i izolację ścian w typie 7 z zastosowaniem pianki PIR o grubości 100 mm. Obiekt wyposażony zostanie w drzwi, doświetla systemowe LLENTAB, bramy i doki. Będzie miał wymiary 41.8×47.9×7.9 m (szerokość x długość x wysokość) i zajmie powierzchnię 2002 m2. Dach magazynu nachylony będzie pod kątem 4°.

PL5186 POLI IV

Najlepszym potwierdzeniem dla dostawcy, że oferowane przez niego produkty są dobre i spełniają wymagania Klientów są kolejne zamówienia od tych samych, zadowlonych odbiorców. Tak właśnie jest w przypadku Firmy Poli, prodcenta opakowań z tworzyw sztucznych z wieloletnim doświadczeniem w technologii termoformowania, która realizuje z nami już czwarty wspólny projekt. W Inowrocławiu (woj. kujawsko-pomorskie) rozpoczęliśmy budowę hali do produkcji i magazynowania opakowań z tworzyw sztucznych. Zajmie ona powierzchnię 4487 m2. Dach, nachylony pod kątem 1°, pokryty zostanie membraną i blachą wysoko profilową, a ściany płytami warstwowymi z blachy. Wyposażenie hali stanowić będą okna, drzwi, bramy i doki, doświetla oraz klapy dymowe.

Llentab jest rzetelnym partnerem już od wstępnych konsultacji poprzez efektywne projektowanie i montaż po obsługę posprzedażową. Świadczymy usługi wysokiej jakości na wszystkich etapach procesu. Nasi pracownicy mają wysokie kwalifikacje i duże doświadczenie, a oferowane przez nas hale są produktami, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.