25 maja 2023 roku na Stadionie Leśnym w Sopocie odbył się wyścig POMORSKA SZTAFETA FIRM, w którym wzięła udział nasza drużyna LLENTAB. To wyjątkowe wydarzenie sportowe, w którym startują zespoły z różnych firm, było dla nas okazją do zaprezentowania naszych umiejętności sportowych oraz ducha zespołowego.

Nasi zawodnicy dali z siebie wszystko, walcząc z pełnym zaangażowaniem i pasją. Wynik, który osiągnęliśmy, napawa nas ogromną dumą. Zajęliśmy 28. miejsce na 58 startujących drużyn! To wspaniałe osiągnięcie, które pokazuje naszą determinację, siłę i umiejętność współpracy.

W skład naszej drużyny weszli:

  • Karolina Wołyniec
  • Marcin Głąb
  • Michał Lewandowski
  • Robert Milewski

Gratulacje i podziękowania

Serdecznie gratulujemy naszym biegaczom za ich wytrwałość, zaangażowanie i niesamowity duch sportowy. Dziękujemy Wam za godne reprezentowanie firmy LLENTAB i pokazanie, że nasz zespół potrafi wspólnie osiągać cele.

Wartość wspólnej rywalizacji

Udział w POMORSKIEJ SZTAFECIE FIRM był dla nas nie tylko okazją do sportowej rywalizacji, ale także doskonałą sposobnością do integracji i budowania relacji między pracownikami. Wspólne przygotowania, przeżycia oraz emocje związane z udziałem w biegu umocniły nasze więzi i sprawiły, że jako zespół staliśmy się jeszcze silniejsi.

Wsparcie i kibicowanie

Chcemy również podziękować wszystkim, którzy kibicowali nam na miejscu i wspierali nas na każdym etapie przygotowań. Wasze wsparcie było dla nas niezwykle ważne i motywujące. To dzięki Wam czuliśmy, że możemy osiągnąć wszystko, co sobie założymy.

Zapraszamy do śledzenia naszych dalszych sportowych wyzwań i sukcesów.

sztafeta firm LLENTAB
sztafeta firm LLENTAB 2
sztafeta firm LLENTAB 6