Llentab specjalizuje się w produkcji hal stalowych wszelkiego typu. Od najbardziej popularnych, magazynowych i produkcyjnych, po sportowe czy hangary.

W lipcu rozpoczęliśmy budowę 3 hal produkcyjnych, 2 handlowych i 1 magazynu.

Hale produkcyjne oferowane przez Llentab są dobrze zaprojektowane i zmontowane. Zawsze bezpieczne. Naszym Klientom dostarczamy najlepsze rozwiązania, które z powodzeniem spełniają wszystkie obowiązujące normy. Oferujemy projekty i budowę hal dla przemysłu lekkiego, wymagającej branży spożywczej oraz przemysłu ciężkiego.

PL5455 ERG III

ERG Bieruń – Folie Sp. z o.o. to nasz stały Klient. Istnieje na rynku ponad 50 lat. Produkuje wysokiej jakości folie polietylenowe, tunelowe, kiszonkarskie, fundamentowe i termokurczliwe.

Właśnie rozpoczęliśmy realizację trzeciego wspólnego projektu. W Bieruniu (woj. śląskie) stawiamy halę produkcyjną o wymiarach 29.5 x 78.7 x 10.0 m (szerokość x długość x wysokość) i powierzchni 2322 m2. Dach nachylony będzie pod kątem 4°. Obiekt będzie izolowany.

Po zakończeniu tej budowy hale zrealizowane przez nas dla tego Klienta zajmą powierzchnię 8607 m2.

ERG Bierun hala produkcyjna
ERG Bierun montaz hali produkcyjnej

PL5063 PWM

PWM Produkcja Wynajem Maszyn Żaneta Wróblewska zajmuje się obróbką skrawaniem, obróbką plastyczną blach, obróbką elektroerozyjną, spawaniem metali, montażem elementów złącznych oraz znakowaniem detali.

W Grudziądzu (woj. kujawsko-pomorskie) stawiamy halę produkcyjną o szerokości 25.0 m, długości 50.0 m i wysokości 4.2 m. Zajmie ona powierzchnię 1250 m2. Obiekt będzie ocieplony, a jego dach nachylony pod kątem 7°.

PL5425 TECHJON

Produkcja noży i ostrzy do maszyn użytkowych w przemyśle spożywczym odbywać się będzie wkrótce w hali o wymiarach 19.8 x 35.4 x 5.5 m (szerokość x długość x wysokość) i powierzchni 701 m2. Dach izolowanego obiektu nachylony będzie pod kątem 6°. Wybudujemy go dla Firmy Techjon Adam Jonasz. Powstanie on w miejscowości Barak (woj. lubelskie).

Projekty hal handlowych realizowane są przy pomocy szerokiej gamy narzędzi, które sprawią, że konstrukcja jest estetyczna, nowoczesna i jedyna w swoim rodzaju. Tworzymy hale sprzedażowe oraz hale usługowe, które są dostosowane do indywidualnych oczekiwań, potrzeb oraz możliwości Klientów. Oferujemy różnego rodzaju elewacje, a także dysponujemy atrakcyjną ofertą kolorystyczną ścian oraz akcesoriów. Można u nas znaleźć różne okna, drzwi, bramy oraz dodatki i wykończenia architektoniczne.

PL5089 JAG (ELSANA II)

Hurtownia chemiczna o powierzchni 854 m2 i wymiarach 18.4 x 46.4 x 6.0 m (szerokość x długość x wysokość)  wybudowana zostanie w Jeleniej Górze. Dach w typie 5 izolacji, wypełniony wełną o grubości 150 mm, nachylony będzie pod kątem 4°. Ściany w typie 7 izolowane będą pianką PIR grubości 100 mm. Hala wyposażona zostanie w drzwi, bramy i pasmo świetlne.

Naszym Klientem jest Firma JAG Handel Hurtowy i Detaliczny Agnieszka Korczyńska, hurtownia działająca od 1990 na terenie Dolnego Śląska. Specjalizuje się w dystrybucji artykułów chemicznych i higienicznych posiadających najwyższe parametry użytkowe i sprawdzoną markę.

ELSANA montaz hurtowni
ELSANA montaz hurtowni

PL4920 KRAK-ZNICZ

Krak-Znicz Sp. J. jest największą hurtownią zniczy w Małopolsce i na Podkarpaciu. Oferuje szeroki asortyment produktów wysokiej jakości i staranności wykonania.

W miejscowości Modlniczka rozpoczęliśmy budowę hurtowni zniczy i lampionów. Izolowany obiekt o powierzchni 2202 m2 będzie miał następujące wymiary: 28.2 x 78.1 x 8.6 m (szerokość x długość x wysokość). Kąt nachylenia dachu wyniesie 7°. Ze względu na duże obciążenie pożarowe powstanie ściana oddzielenia przeciwpożarowego po długości obiektu.

KRAK-ZNICZ hurtownia
KRAK-ZNICZ montaz hurtowni

Llentab od lat specjalizuje się w projektowaniu i budowie hal magazynowych. Wyróżnia nas wysoka jakość materiałów oraz solidność wykonania. Oddane do użytku hale posiadają wytrzymałe na każde warunki konstrukcje, dzięki czemu możemy zagwarantować bezpieczeństwo składowanych towarów i osób w nich przebywających. W naszej ofercie znajdują się zarówno nieizolowane budynki, chłodnie dla przemysłu spożywczego i farmaceutycznego, jak i w pełni izolowane magazyny dla branży elektronicznej. Budujemy obiekty o powierzchni około 600 m2, a wysokość składowania 6.5 m oraz przemysłowe hale magazynowe o znacznie większych rozmiarach.

PL5225 MTB

Magazyn wysokiego składowania powstanie w Sulechowie (woj. lubuskie). Dach izolowanego obiektu nachylony będzie pod kątem 2°. Hala o powierzchni 3107 m2 będzie wyposażona w trzy doki.

Nasz Klient, MTB Sp. z o.o., to firma działająca w branży spedycyjnej. Zajmuje się transportem lądowym i spedycją międzynarodową.

Szybkość montażu i relatywnie niskie ceny konstrukcji powodują, że hale budowane przez Llentab mają zastosowanie praktycznie we wszystkich branżach. Elastyczność i łatwość modyfikacji systemu umożliwiają dopasowanie do potrzeb i wymagań Klientów, a wiedza i doświadczenie naszych pracowników gwarantują ich bezpieczne i satysfakcjonujące użytkowanie.

MTB montaz magazynu
MTB montaz magazynu