Jest wiele powodów, dla których warto wybrać LLENTAB na dostawcę hali stalowej. Jednym z istotniejszych jest spełnienie wymagań Klientów i Partnerów w zakresie jakości i zrównoważonego rozwoju. Uważamy to za szczególnie ważne, gdyż nasze hale mają wpływ na społeczeństwo i codzienne życie ludzi.

O tym, że jesteśmy dostępni, elastyczni i uważni na życzenia Klientów przekonali się odbiorcy hal, których budowę zakończyliśmy w maju. Pochodzą oni z różnych części kraju, a wybudowane przez nas obiekty spełniają ich różnorodne potrzeby.

PL5304 PARAGON SIECHNICE

Podstawową działalność Firmy Paragon Siechnice Sp. z o.o. stanowi produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych.

Nieizolowany magazyn postawiliśmy w Siechnicach (woj. dolnośląskie).

Ma on wymiary 14.7×20.1×4.5 m (szerokość x długość x wysokość) i powierzchnię 295 m2.

LLENTAB dokłada wszelkich starań, aby przygotować indywidualne, dobrze dopasowane rozwiązania. Jesteśmy zwolennikiem dobrej, opartej na dialogu komunikacji. Oferujemy profesjonalne odpowiedzi na pytania Inwestorów oraz służymy dobrymi radami.

Dla Firmy Paragon Siechnice przygotowaliśmy wytyczne do budowy fundamentu.

Dach hali nachylony jest pod kątem 4° i pokryty blachą stalową trapezową TP46 ocynkowaną na gorąco i zabezpieczoną lakierem poliestrowym koloru niebieskiego LL5010. Blacha zamocowana została przy użyciu blachowkrętów ze stali nierdzewnej z podkładkami samowulkanizującymi. Wewnętrzna strona blachy pokryta jest materiałem, który zapobiega wykraplaniu pary wodnej.

Ściany wykonano z blachy stalowej trapezowej, ocynkowanej i lakierowanej na szaro LL9006, a od wewnątrz zabezpieczonej farbą podkładową, także w kolorze szarym.

Na połączeniu z halą produkcyjną i budynkiem pomocniczym nie ma obudowy  z blachy.

Użyte materiały spełniają wymogi dla budynków o klasie odporności ogniowej E.

Magazyn posiada jasnoszare drzwi aluminiowe RAL 7035 i antracytową bramę RAL 7016 oraz drabinę aluminiową.

Po jednej stronie budynku znajdują się szare rynny i rury spustowe, a na styku z istniejącą halą produkcyjną nieizolowane koryto odwadniające.

PL5115 REWA

PPH REWA zajmuje się produkcją i dystrybucją surowców przemysłowych znajdujących zastosowanie w obróbce strumieniowo ściernej, przemyśle materiałów ściernych i ogniotrwałych, metalurgii i kompozytach.

W miejscowości Nowy Redzeń (woj. łódzkie) wybudowaliśmy magazyn kruszyw. Zajmuje on powierzchnię 1005 m2 i ma wymiary: 25.5×39.4×5.7 m (szerokość x długość x wysokość).

Jedną z zasad stosowanych w LLENTAB jest zakup produktów i usług od starannie wyselekcjonowanych dostawców.

Posiadamy też certyfikat zgodności z normą EN1090-1, co oznacza, że jesteśmy uprawnieni do stosowania znaku CE na naszych konstrukcjach stalowych. Cechy produktu zostały ocenione i opisane w jednolity europejski sposób, a przedstawione informacje są wiarygodne.

Do produkcji elementów konstrukcyjnych wykorzystanych przy budowie magazynu dla Rewy użyto blachy stalowej ocynkowanej ogniowo o grubości warstwy cynku 450 g/m2 i 270 g/m2.

Nieizolowany dach nachylony jest pod kątem 4°.

Ściany, także nieizolowane, wykonano z blachy trapezowej. Od zewnątrz pomalowana ona została na kolor srebrny LL 9006, a od środka zabezpieczona farbą podkładową w kolorze szarym.

Hala ma dwoje drzwi, dwie bramy, osiemnaście doświetli połaciowych i trzy doświetla ścienne.

Wyposażenie dodatkowe to drabina aluminiowa, uchwyt asekuracyjny zabezpieczający przed upadkiem z dachu, wiata i wywietrzaki grawitacyjne.

Rynny i rury spustowe znajdują się po jednej stronie budynku.

Hala przygotowana została do późniejszego dodania izolacji i rozbudowy wzdłuż kalenicy.

PL4431 TOMASZ CHARUK

W Gdańsku powstała hala magazynowa pod wynajem o powierzchni 3173 m2 i wymiarach 35.1×90.4×6.5 m (szerokość x długość x wysokość).

LLENTAB szczyci się doskonałą znajomością środowiska w połączeniu z wymaganiami stawianymi budynkom. Korzenie naszego systemu sięgają zachodniego wybrzeża Szwecji. Mieszanina słońca, silnego wiatru, deszczu i słonej wody nie stanowi dla nas wyzwania. Oferowane konstrukcje są odporne na korozję. Oczywistym dla nas jest także spełnianie wymogów norm obciążenia wiatrem i śniegiem w zależności od lokalizacji hali. Dla magazynu w Gdańsku przyjęliśmy obciążenia śniegiem dla strefy 3 – 1.2 kN/m2, wiatrem (strefa 2, kategoria terenu 3) 0.73 kN/m2 i obciążenia technologiczne 0.2 kN/m2.

Dach nachylony jest pod kątem 7° i pokryty blachą trapezową w kolorze srebrnym LL 9006. Izolacja cieplna z wełny szklanej o grubości 250 mm spełnia wymogi dla obiektów z temperaturą wewnątrz powyżej 16°C. Między wełną a blachą sufitową znajduje się folia stanowiąca izolację paroszczelną. Sufit wyłożony jest blachą trapezową w kolorze białoszarym LL 9002.

Ściany w typie 3 izolacji ocieplone są wełną szklaną o grubości 220 mm. Od strony wewnętrznej znajduje się folia, a od zewnątrz izolacja jest wentylowana. Wewnętrzna strona ścian wykonana została z blachy trapezowej IP18 o grubości 0.5 mm w kolorze LL 9002. Blachy zewnętrzne są srebrne LL 9006, a na wysokości doświetli nieco ciemniejsze LL 9007.

Magazyn jest ocieplony częściowo i zgodnie z filozofią LLENTAB gotowy do docieplenia w przyszłości.

Hala wyposażona jest w doświetla dachowe połaciowe i pasy doświetli ściennych.

Przygotowano otwory w ścianach pod witryny i okno. Magazyn posiada 4 bramy, 5 drzwi i ścianę działową. Dodatkowo zamontowano drabinę aluminiową i uchwyt asekuracyjny służący do mocowania lin zabezpieczających przed upadkiem z dachu.

Po obu stronach hali znajdują się rynny i rury spustowe koloru LL 9006.

Partnerem LLENTAB w tej transakcji jest Pan Tomasz Charuk.

PL5218 SAKS-POL

Firma SAKS-POL Spółka Jawna oferuje szeroką gamę obudów i rozdzielnic elektrycznych z zakresu niskich oraz średnich napięć.

W Słupnie (woj. mazowieckie) postawiliśmy dla Saks-Pol halę produkcyjno-magazynową o powierzchni 3107 m2 i wymiarach: 30.4×102.2×5.5 m (szerokość x długość x wysokość).

Konstrukcja hali jest mieszana – żelbetowo-stalowa.

Budynek jest w całości izolowany.

Dach, nachylony pod kątem 4.5°, w typie 6 izolacji, z płytami warstwowymi w układzie poziomym izolowany jest płytą warstwową z rdzeniem PIR o grubości 120 mm.

Ściany, w typie 7 izolacji pokryto płytą warstwową w układzie poziomym. Użyto płyty z rdzeniem PIR o grubości 100 mm.

Hala posiada drzwi, 4 bramy z daszkami, 2 pasma świetlne i otwory pod okna.

Rynny i rury spustowe znajdują się po obu stronach budynku.

Dominującym kolorem jest srebrny aluminiowy RAL 9006.

Projekty LLENTAB cechuje elastyczność. Każdy Klient traktowany jest szczególnie. Do dyspozycji ma 9 typów obudowy dachu i 7 typów obudowy ścian w 14 standardowych kolorach. Ilość wariantów rozwiązań konstrukcyjnych jest nieskończona, Inwestor ma też pełen wybór elementów wyposażenia wykończeniowego.