Llentab cieszy się ogromnym zaufaniem Klientów. Jesteśmy w stanie zaoferować produkt idealnie dopasowany do potrzeb i wymagań każdego zamawiającego podmiotu. Posiadamy duże doświadczenie, wiedzę i umiejętności, wykwalifikowaną kadrę i placówki w kilkunastu rejonach kraju. Bez wątpienia te właśnie cechy sprawiają, że ci sami Klienci realizują z nami swoje kolejne projekty. Wrześniowy „rekordzista” podpisał z Llentab siódmą umowę!

PL5087 HEMARPOL TRADE VII

W Kaletach (woj. śląskie) dla Hemarpol Trade, Spółki zajmującej się skupem i sprzedażą złomu oraz recyklingiem metali kolorowych i kabli stawiamy magazyn o wymiarach 31.9×58.4×8.0 m z wiatą 8.9×46.0x7.2 m (szerokość x długość x wysokość). Zgodnie z możliwościami, jakie dają obiekty w systemie Llentab, hala jest kontynuacją jednego z poprzednich projektów – rozbudowujemy go na długości. Łączna powierzchnia wybudowanych dla Hemarpol Trade hal wynosić będzie prawie 11.000 m2.

PL4796 CONSORFRUT III

PL4797 CONSORFRUT IV

Consorfrut Polska Sp. z o.o. to wiodący importer i dystrybutor owoców i warzyw z całego świata. Bardzo dobra jakość oferowanych produktów i profesjonalny serwis pozwalają Firmie corocznie skutecznie zwiększać sprzedaż, a co za tym idzie, rozbudowywać powierzchnię magazynową. W Krakowie rozpoczęliśmy budowę magazynu i zadaszenia rampy. Obiekty te będą nieizolowane, kąt nachylenia dachu magazynu 4°, a rampy 1°. Cztery zrealizowane dla Consorfrut Polska obiekty zajmą łączną powierzchnię ponad 13.000 m2.

PL4602 PROXIM III

W Nasutowie (woj. lubelskie) dla producenta siatek z włókna szklanego, Firmy Proxim, zaczęliśmy montować halę produkcyjno-magazynową o wymiarach 50.1×40.0x7.5 m (szerokość x długość x wysokość). Obiekt będzie izolowany, a jego dach nachylony pod kątem 4°. 5025 m2 to powierzchnia wszystkich wybudowanych dla tego Klienta hal.

PL3912 KOSTRZEWA II

Magazyn kotłów na pelet wybudujemy w Giżycku (woj. warmińsko-mazurskie) to druga umowa realizowana dla P.P.H. Kostrzewa, krajowego lidera w produkcji kotłów i palników na pelety. Łączna powierzchnia zrealizowanych obiektów wynosić będzie 4162 m2, z czego 1387 m2 zajmie nowy, izolowany magazyn.

PL4991 STOLARZ–LEMPERT II

W miejscowości Mroczeń (woj. wielkopolskie) dla Firmy Stolarz–Lempert stawiamy magazyn mebli o wymiarach 30.0×50.1×7.5 m (szerokość x długość x wysokość). Dach i dwie ściany będą izolowane wełną mineralną, ściana szczytowa i długa będą murowane. Hala będzie bogato wyposażona. Magazyny wybudowane przez Llentab dla tego producenta mebli zajmą wkrótce powierzchnię prawie 2.000 m2.

PL4966 INTER GIPS

Inter Gips zajmuje się zaopatrzeniem firm wykonawczych, prywatnych inwestorów oraz dystrybucją materiałów budowlanych. Siedziba Spółki mieści się w Lublinie i tam też powstanie magazyn materiałów do zabudowy i wykończenia wnętrz. Zajmie powierzchnię 996 m2. Obiekt o kącie nachylenia dachu 4° będzie izolowany.

PL4177 MAGNAT

Dla producenta mebli sosnowych Przedsiębiorstwa Magnat, w Wielkich Drogach (woj. małopolskie),  wybudujemy izolowaną hale produkcyjną. Będzie miała ona wymiary 22.2×42.7×6.0 m (szerokość x długość x wysokość). Jedną ze ścian stanowić będzie ściana murowanego budynku biurowego. Dach hali w typie SPHI izolacji oparty będzie miedzy innymi na jego wieńcu żelbetowym.

PL4964 OLSZTYN INWESTYCJE

W Olsztynie przy ulicy Lubelskiej powstanie magazyn typu cross-dock o powierzchni 3387 m2. Dach i ściany będą izolowane, obiekt będzie bogato wyposażony, między innymi w bramy, doki, pasma świetlne i odwodnienie podciśnieniowe.

Regionalni Przedstawiciele Handlowi Llentab wiedzą, że sposobów na przywiązanie Klientów do firmy jest wiele. Na nic się one jednak zdadzą, jeśli zabraknie podstawowego elementu – wysokiej jakości oferowanego produktu. Nasze trwałe, odporne na warunki atmosferyczne i dopasowane do oczekiwań Klientów hale to synonim najwyższej jakości.