Nasza praca nad jakością dotyczy wszystkich obszarów Grupy.

Istotne jest, abyśmy spełniali wymagania naszych Klientów i Partnerów w zakresie jakości i zrównoważonego rozwoju. Uważamy to za szczególnie ważne, ponieważ nasze hale stalowe mają wpływ na społeczeństwo i codzienne życie ludzi, zarówno dziś, jak i w przyszłości.

Fundamentalne wartości wspierają nas w pracy nad jakością. Jesteśmy dostępni, elastyczni i uważni na życzenia naszych Klientów i dokładamy wszelkich starań, aby przygotować indywidualne, dobrze dopasowane rozwiązania. Dobra komunikacja oparta na dialogu, profesjonalnych odpowiedziach i radach, poparta wiarygodnością, stanowi podstawę długoterminowych relacji biznesowych i zadowolenia Klientów. Zakupujemy produkty i usługi od starannie wyselekcjonowanych dostawców i monitorujemy nasze relacje z tymi Partnerami.

Każde ogniwo w łańcuchu produkcji jest znaczące dla końcowego wyniku. Zanim podejmiemy się realizacji zadania, zawsze upewniamy się, że mamy dostęp do zasobów niezbędnych do ukończenia go we właściwy sposób i dotrzymania złożonych obietnic. Uważamy za naturalne, aby zawsze przestrzegać warunków umów i wypełniać zobowiązania określone w przepisach ustawowych i ogólnych.

Stosując się do powyższych zasad, w grudniu rozpoczęliśmy budowę hali produkcyjnej, na wynajem, magazynu i tartaku.

PL006933 ENERGET PROPERTY 4

Dla Firmy Energet Property realizujemy czwarty projekt. To budynek o szerokości 17.9 m, długości 44.2 m i wysokości 6.0 m. Po jego zakończeniu powierzchnia wybudowanych przez nas hal zajmie 3731 m2. Wszystkie to hale pod wynajem. Obiekt stawiamy w Lublinie. Jego dach, w typie SPH izolacji, nachylony będzie pod kątem 3°.

PL006917 GAJA

Firma Gaja Sp. z o.o. jest firmą rodzinną, działającą na rynku przetwórstwa drewna w obrocie krajowym i europejskim od 2008 roku. Od 2015 roku prowadzi działalność w miejscowości Marciszów, w 100-letnim tartaku o powierzchni ponad 3ha z dobrze działającą własną infrastrukturą, zapleczem magazynowym, kadrowym i drzewnym. Specjalizuje się w produkcji opakowań z drewna tj. palet, dekli, kantówek i desek.

Hala, w której działał będzie tartak będzie miała wymiary: 29.0×60.2×7.0 m (szerokość x długość x wysokość). Zajmie powierzchnię 1746 m2. Budujemy ją w miejscowości Marciszów (woj. dolnośląskie).

Konstrukcję opartą na słupach żelbetowych przygotowaliśmy do montażu paneli fotowoltaicznych.

Dach nachylony będzie pod kątem 6°. Wykonamy go w typie 6 z izolacją z pianki PIR o grubości 100 mm. Zastosowanie tego typu izolacji wymusiło przeznaczenie hali – przeciwdziałamy nagromadzeniu kurzu i pyłu w przestrzeni pomiędzy blachą a izolacją, które mogłoby wywołać pożar.

Ściany, w typie 7 izolacji wykonamy z płyt warstwowych z pianką PIR o grubości 100 mm. Płyty warstwowe zamontujemy w układzie poziomym.

PL006261 RADEX 2

RADEX Poland SP. z o.o. SP. K. jest wiodącym producentem drzwi drewnianych. Powstała w 1986 roku. Produkty Firmy znaleźć można w największych sieciach handlowych na terenie Polski oraz wielu innych na terenie Europy.
Na produkowane wyroby Spółka posiada aprobaty techniczne i atesty higieniczne wykonane w akredytowanych instytucjach badawczych.

Magazyn drzwi o wymiarach 59.8×53.5×12.2 m (szerokość x długość x wysokość) i powierzchni 3199 m2 montujemy w Iławie (woj. warmińsko-mazurskie). To rozbudowa pierwszej hali.

Dach o kącie nachylenia wynoszącym 2° wykonamy w typie SPH z izolacją z wełny mineralnej o grubości 140 mm.

Ściany w typie 7 wykonane będą z płyt warstwowych z izolacją z wełny mineralnej o grubości 100 mm.

Magazyn wyposażymy w oddymianie sterowane pneumatycznie. Załadunek i rozładunek ułatwią bramy dokowe i hydrauliczne platformy wyrównawcze do dokowania. Na wszystkich ścianach do poziomu kalenicy znajdować się będą attyki. System podciśnieniowego odprowadzania wody usunie ją z dachu.

PL006261 RADEX 2_hala magazynowa
PL006261 RADEX 2 hala magazynowa

PL006934 WIRA

Konstrukcja dachu w typie SPH izolacji uwzględnia obciążenie fotowoltaiką. Ta hala produkcyjna przygotowana jest pod rozbudowę o kolejną nawę tej samej szerokości (18 m).

LLENTAB jest certyfikowany zgodnie z normą EN 1090-1, co oznacza, że jesteśmy uprawnieni do stosowania znaku CE na naszych konstrukcjach stalowych. Oznakowanie CE jest dowodem, że cechy produktu zostały ocenione i opisane w jednolity europejski sposób oraz że informacje są wiarygodne.

Zapewnienie jakości odbywa się na podstawie wytycznych w ISO 9001, EN 1090-1 i EN 1090-2 oraz zgodnie z obowiązującym ustawodawstwem w danym kraju. Prace budowlane i proces produkcyjny są corocznie sprawdzane pod kątem zgodności z wymaganiami normy EN 1090-1 i potwierdzane przez jednostkę certyfikującą AAA Certification AB.