Jako LLENTAB jesteśmy producentem i dostawcą hal magazynowych różnych typów, które służą różnorodnym celom.
Istotna jest dla nas wysoka jakość oferowanych rozwiązań. Dbamy o to, by nasze hale stalowe były wykonane z najlepszych materiałów, wytrzymałych na zadane obciążenia i warunki atmosferyczne. Zatrudniamy najwyższej klasy doświadczonych pracowników realizujących powierzone im zadania odpowiedzialnie i z pasją. Troszczymy się także o naszych Klientów. Zależy nam, by zawsze byli obsłużeni w sposób rzetelny i fachowy oraz mieli możliwość łatwego i szybkiego kontaktu z nami. To właśnie dlatego LLENTAB posiada rozbudowaną, gęstą sieć handlową. Centrala i fabryka z całkowicie zautomatyzowaną linią produkcyjną do ocynkowanych konstrukcji stalowych znajdują się w Gdańsku. Oprócz tutejszego biura, posiadamy 14 biur sprzedaży rozmieszczonych na terenie całego kraju.

PL5543 ŚWIAT DREWNA III

Zakład przetwórstwa drzewnego Świat Drewna to firma z bogatymi tradycjami. Powstała w miejscu historycznego tartaku, działającego od 1916 roku w Zagnańsku. Obecnie jest jednym z najważniejszych producentów wyrobów stolarskich, meblarskich oraz ciesielskich na terenie regionu świętokrzyskiego.

W budynku Inkubatora Technologicznego Orange w Kielcach znajduje się biuro sprzedaży LLENTAB, które obsługuje Klientów z terenu województwa świętokrzyskiego.

Hala o wymiarach 19.8 x 33.1 x 5.0 m (szerokość x długość x wysokość), której budowę rozpoczęliśmy dla Świata Drewna w Piekoszowie, będzie zrealizowana przy współpracy z tym Biurem. Obiekt o powierzchni 655 m2 będzie nieizolowany. Kąt nachylenia dachu wyniesie 4°.

To trzeci, wspólny projekt realizowany z tą Firmą. Wcześniej postawiliśmy dla tego Klienta dwie hale produkcyjne o łącznej powierzchni 2669 m2.

PL5266 AGNIESZKA MICHALCZUK III

Inwestycja rozpoczęta właśnie w Lublinie to także trzecie przedsięwzięcie realizowane przez LLENTAB dla tego samego Klienta. Izolowany łącznik między halami pod wynajem będzie miał wymiary 20.9 x 8.0 x 4.2 m (szerokość x długość x wysokość) i powierzchnię 167 m2. Dach nachylony będzie pod kątem 7°.

Po zakończeniu budowy kompleks obiektów zajmie powierzchnię 1960 m2.

Projekt realizowany jest przez Biuro Regionalne w Lublinie. Obsługuje ono Klientów z terenu województwa lubelskiego oraz powiaty lipski i zwoleński z województwa mazowieckiego. Z oferowanych obiektów korzystają zarówno podmioty biznesowe jak i osoby prywatne.

Bogate doświadczenie pracowników LLENTAB pozwala stawiać konstrukcje w szybkim tempie. Dotrzymujemy umówionych terminów.

Agnieszka Michalczuk lacznik miedzy halami

PL4912 DSP

Kontrahenci z powiatu mogileńskiego w województwie kujawsko-pomorskim oraz z województwa wielkopolskiego podejmują współpracę z naszym Biurem w Poznaniu. Oferowane hale spełniają wszelkie wymagania w zakresie związanym z użytecznością oraz solidnością.

Wkrótce doświadczy tego Firma DSP, dla której w Pile budujemy magazyn pod wynajem o szerkości 41.7 m, długości 56.0 m i wysokości 6.5 m. Zajmie ona powierzchnię 2335 m2. Dach izolowanego obiektu nachylony będzie pod kątem 2°.

PL5561 Z.S.C.K.R.

Magazyn maszyn, salę dydaktyczną oraz warsztat stawiamy dla Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Zduńskiej Dąbrowie. Dach nachylony pod kątem 7° pokryje halę o wymiarach 23.8 x 63.2 x 6.0 (szerokość x długość x wysokość). Będzie ona izolowana.

Inwestycja obsługiwana jest przez Biuro Sprzedaży z Łodzi. Trafiają do niego nasi Klienci z województwa łódzkiego. Spełniamy ich oczekiwania także w zakresie detali związanych z formą, gabarytami i przeznaczeniem. Hale LLENTAB charakteryzują się równiez wysokim poziomem estetyki.

magazyn sala dydaktyczna i warsztat_hala llentab