Jesteśmy firmą, która wszystkie projekty opiera na własnym projektowaniu, produkcji i montażu.

Kontrolujemy cały proces dostarczania budynków stalowych od wstępnego szkicu pomysłu Klienta na papierze do montażu hali na placu budowy. Dzięki temu możemy zagwarantować wysoką jakość na każdym etapie zamówienia.

Wszystkie projekty przechowujemy bezterminowo, dlatego w dowolnym momencie możemy podjąć próbę modyfikacji obiektu. Nasze hale stalowe można rozbudowywać, zmieniać ich układ lub przeznaczenie. Stosowany system konstrukcji hal umożliwia również demontaż i montaż hali w innym miejscu.

W styczniu rozpoczęliśmy budowę łącznika między halami produkcyjnymi, magazynu i toru gokartowego.

Wszystkie realizujemy dla naszych stałych Klientów, co potwierdza zadowolenie z oferowanych przez LLENTAB produktów, jakości wykonania oraz profesjonalnej obsługi.

PL006767 NOWY STYL 5

Łącznik między halami produkcyjnymi o wymiarach 12.5 x 163.0 x 5.3 m (szerokość x długość x wysokość) zajmie powierzchnię 2038 m2. Budujemy go w Jaśle (woj. podkarpackie).

Dach nachylony będzie pod kątem 5°. Konstrukcję hali przygotowaliśmy pod rozbudowę.

To czwarty projekt realizowany dla tego Klienta. Wybudowaliśmy już dwie hale produkcyjne i magazyn. Po zakończeniu trwającej budowy wszystkie nasze hale zajmą powierzchnię 24 344 m2.

PL006767 Nowy Styl_

PL006366 ELEKTRO-JAREX 3

Tor gokartowy o wymiarach 51.0 x 63. 0 x 7.5 m (szerokość x długość x wysokość) i powierzchni 3 213 m2 montujemy w Gdańsku.

Dach, nachylony pod kątem 4° wykonamy w typie SPH izolacji.  Ocieplimy go wełną mineralną o grubości 140 mm. Ściany w typie 7 izolacji wykonane będą z płyt warstwowych z wypełnieniem z pianki PIR o grubości 120 mm oraz wełnę mineralną o grubości 120 mm. Hala będzie posiadać antresolę. Użyte materiały zapewnią obiektowi klasę D odporności ogniowej. Słupy zabezpieczymy płytą Ridurit do R30. Słupy środkowe wykonane będą ze stali gorącowalcowanej. Podciągi stalowe w rzędzie słupów środkowych wyeliminują co drugi słup.

To trzeci tor, który montujemy dla tej Firmy. Pozostałe powstały w Skórzewie (woj. wielkopolskie) i w Chorzowie.

PL006366 ELEKTRO-JAREX Tor gokartowy
PL006366 ELEKTRO-JAREX_Tor gokartowy
PL006366_ELEKTRO-JAREX Tor gokartowy
PL006366 ELEKTRO-JAREX Tor gokartowy_

PL006540 SPORTREBEL 2

Magazyn sprzętu hokejowego z dachem w typie SP izolacji ocieplonym wełną mineralną o grubości 200 mm i ścianami w typie 6 izolacji z płyt warstwowych z wypełnieniem z pianki PIR o grubości 100 mm będzie miał attykę schodkową, która zasłoni linie dachu na obu ścianach szczytowych.

To drugi tego typu obiekt postawiony przez nas dla SPORTREBEL.

LLENTAB to nie tylko hale magazynowe i produkcyjne. Jesteśmy równie mocni w innego typu obiektach: rolniczych, sportowych i biurowych. W ofercie mamy też hale handlowe i usługowe, dla przemysłu spożywczego, sortownie odpadów i hangary. Oferowane przez nas budynki stalowe są dobrze dopasowane do potrzeb odbiorców, dając im pełną satysfakcję z użytkowania.