System hal stalowych LLENTAB kładzie nacisk na elastyczność i rozsądną cenę, dlatego jest rozwiązaniem zarówno dla małych, jak i dużych przedsiębiorstw. Dowodem potwierdzającym jego popularność i uniwersalność jest liczba ukończonych projektów. W Europie oddaliśmy ponad 10 000 hal, a w Polsce więcej niż 2 000.

Oferowane przez nas hale mają bardzo szerokie spektrum zastosowań. Największym powodzeniem cieszą się hale magazynowe i produkcyjne. Z sukcesem stawiamy także rolnicze, sportowe, biurowe, handlowe i usługowe. Mocni jesteśmy również w obiektach dla przemysłu spożywczego, sortowniach odpadów i hangarach.

Opis budów rozpoczętych w kwietniu zaczniemy od zaprezentowania mroźni artykułów spożywczych, potem przybliżymy obiekt, w którym serwisowane i garażowane będą urządzenia lotniskowe, a na koniec przedstawimy magazyny i hale produkcyjne.

PL5252 TRIADA AUGUSTO II

W miejscowości Chwaszczyno (woj. pomorskie) rozpoczynamy budowę mroźni artykułów spożywczych wraz z łącznikiem. To drugi projekt tego typu realizowany dla Triada Augusto. Firma zajmuje się dystrubucją lodów, mrożonek oraz produktów HoReCa. Na rynku jest od 1994 roku.  Izolowany obiekt zajmie powierzchnię 2908 m2, a jego dachy nachylone będą pod kątem 4°.

Przy projektowaniu hali szczególną uwagę zwracaliśmy na system składowania towaru. Część chłodząca hali zostanie wypełniona regałami w najbardziej efektywny sposób, co pozwoli zminimalizować koszty chłodzenia.

Zamontowany zostanie też okap skrzynkowy, typowy dla mroźni.

PL5198 WELCOME AIRPORT SERVICES

WELCOME Airport Services Sp. z o.o. to największy pod względem obsługiwanych przewoźników agent handlingowy w Polsce. Świadczy usługi obsługi naziemnej samolotów i pasażerów liniom lotniczym z całego świata. Ma 6 oddziałów na terenie Polski.

W Warszawie budujemy serwis i garaż urządzeń lotniskowych o wymiarach 20.6 x 63.5 x 5.5 m (szerokość x długość x wysokość) i powierzchni 1308 m2. Obiekt o dachu nachylonym pod kątem 4° będzie ocieplony. Do pokrycia ścian wykorzystamy płyty warstwowe o dwóch grubościach, wydzielimy pomieszczenia, zastosujemy ciekawe rozwiązanie kolorystyczne.

PL3273 ZAGRABA

Pierwszy z prezentowanych magazynów do obiekt pod wynajem. Powstanie w Lublinie. Jego szerokość wyniesie 12.0 m, długość 18.6 m, wysokość 4.2 m, a powierzchnia 223 m2. Dach nachylony będzie pod kątem 4°. Magazyn zostanie docieplony. Inwestycja jest rozbudową oddanej wcześniej do użytkowania hali.

PL5304 PARAGON SIECHNICE

Nieizolowany magazyn wybudujemy dla Paragon Siechnice Sp. z o.o.  Podstawową działalność Firmy stanowi produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych.

Budynek powstanie w Siechnicach (woj. dolnośląskie), będzie miał wymiary 14.7 x 20.1 x 4.5 m (szerokość x długość x wysokość) i powierzchnię 295 m2. Kąt nachylenia dachu wyniesie 4°.

PL5376 MARGO

W Jastrzębiu Zdroju (woj. śląskie) rozpoczęliśmy budowę magazynu firmy budowlanej. Będzie miał on wymiary 15.2 x 40.5 x 3.5 m (szerokość x długość x wysokość) i powierzchnię 616 m2. Kąt nachylenia dachu wyniesie 4°. Obiekt będzie izolowany, płyty ścienne położone zostaną w układzie poziomym. Użyte materiały spełnią wymogi dla budynków o klasie odporności ogniowej D.

PL5178 MADROG

Madrog Construction Sp. z o.o. produkuje maszyny drogowe od prawie 30 lat. Prowadzi także serwis na terenie całego kraju, dostarcza części zamienne do wielu typów rozkładarek mas bitumicznych i maszyn drogowych.

W Stargardzie (woj. zachodniopomorskie) rozpoczęliśmy budowę hali produkcyjnej