LLENTAB to 48 lat doświadczenia w projektowaniu, produkcji i montażu hal stalowych. Na świecie zatrudniamy 420 doświadczonych pracowników.
W Polsce działamy od 28 lat. Nasza załoga liczy 128 osób, w tym 42 projektantów. Wybudowaliśmy ponad 2000 hal w całym kraju. Nasza sieć handlowa obejmuje 15 biur regionalnych. Łatwo się z nami skontaktować i blisko jest do naszego biura z każdego zakątka Polski.

PL5171 DFM RESZEL

DFM Sp. z o.o. to profesjonalny producent mebli tapicerowanych z siedzibą w Dobrym Mieście k. Olsztyna. Od 2001 roku sprzedaje najwyższej jakości meble na kilku europejskich rynkach i w Stanach Zjednoczonych. Meble tworzy w trzech zakładach produkcyjnych, w miejscowościach: Dobre Miasto, Olsztyn i Reszel.

W tej ostatniej przystąpiliśmy do budowy hali, w której odbywać się będzie produkcja mebli tapicerowanych. Hala będzie miała wymiary: 55.2×121.3×3.7 m (szerokość x długość x wysokość) i powierzchnię 6694 m2. Obiekt będzie izolowany, a jego dach nachylony pod kątem 4°. Rozbudujemy istniejącą halę. Dodamy też system oddymiania.

PL4704 FLEXON

Drukarnia FlexOn specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej jakości etykiet samoprzylepnych dedykowanym klientom indywidualnym i przedsiębiorcom. Istnieje prawie 30 lat, posiada duże doświadczenie w obsłudze firm z wielu branż: spożywczej, chemicznej, przemysłowej, logistycznej, kosmetycznej i medycznej.

W miejscowości Kochcice (woj. śląskie) rozpoczęliśmy budowę izolowanej hali do produkcji etykiet samoprzylepnych. Będzie miała ona wymiary: 20.6×38.3×5.0 m (szerokość x długość x wysokość) i powierzchnię 785 m2. Dach, nachylony pod kątem 4°, wzmocniony zostanie pod montaż fotowoltaiki.

PL5115 REWA

P.P.H. Rewa zajmuje się produkcją i dystrybucją surowców przemysłowych znajdujących zastosowanie w obróbce strumieniowo ściernej, przemyśle materiałów ściernych i ogniotrwałych, metalurgii i kompozytach.

Magazyn kruszyw o powierzchni 1005 m2 budujemy dla Rewy w miejscowości Nowy Redzeń. Będzie miał on szerokość 25.5 m, długość 39.4 m i wysokość 5.7 m. Kąt nachylenia dachu wyniesie 4°. Hala nie będzie izolowana. Zamontujemy dużą liczbę doświetli ściennych LLENTAB. Magazyn przygotujemy też do rozbudowy w przyszłości.

PL5310 STORK II

Stork Transport i Spedycja to dynamicznie rozwijająca się firma z branży TSL. Świadczy ona kompleksowe usługi transportowo-spedycyjne w obrocie krajowym i międzynarodowym. Realizujemy wspólnie drugi już projekt.

Serwis maszyn budowlanych Volvo powstanie w miejscowości Grębocin (woj. kujawsko-pomorskie). Obiekt o powierzchni 624 m2 i wymiarach 26.0×24.0x7.2 m (szerokość x długość x wysokość) będzie przedłużeniem istniejącej hali. Kąt nachylenia dachu wyniesie 4°. Hala będzie izolowana.

W zakładce Kontakt naszej strony internetowej znajdą Państwo mapę naszych Biur Regionalnych, ich adresy i numery telefonów. Można także obejrzeć obiekty referencyjne znajdujące się w pobliżu, zapoznać się z podstawowymi danymi wybudowanych hal, ich lokalizacją i wyglądem.