Doświadczenie LLENTAB w projektowaniu, produkcji i montażu hal stalowych poparte jest wybudowaniem ponad 10000 hal w Europie i ponad 2400 w Polsce.
W naszej bogatej ofercie znajdują się między innymi hale magazynowe, produkcyjne, handlowe, biurowe czy rolnicze.
Różnorodność typów obudowy dachów i ścian, mnogość wariantów rozwiązań konstrukcyjnych i pełen wybór elementów wyposażenia wykończeniowego umożliwiają precyzyjnie dopasowanie do oczekiwań i wymagań inwestorów i użytkowników oferowanych przez nas obiektów.
Łatwość w modyfikacji systemu pozwala dostosowywać gotowe już budynki do zmieniających się potrzeb Klientów.
Opis budów rozpoczętych we wrześniu jest dobrym rozwinięciem tej krótkiej charakterystyki hal stalowych LLENTAB.

PL006704 GOMET

Zakład Produkcyjny GOMET istnieje od 1977 roku. Specjalizuje się w produkcji małych elementów metalowych. 80% produkcji eksportuje na rynek europejski. Konsekwentnie modernizuje park maszynowy, dzięki czemu gwarantuje dobrą jakość i precyzyjność swojej produkcji.

Produkcja elementów metalowych rozpocznie się wkrótce w nowej hali o wymiarach 30.2×54.9×5.0 m (szerokość x długość x wysokość). Zajmie ona powierzchnię 1658 m2. Budujemy ją w miejscowości Kobylnica (woj. pomorskie).

Konstrukcja dachu oparta będzie o ścianę oddzielenia ppoż. łączącą halę z częścią biurową poprzez mocowanie belki stalowej do wieńca żelbetowego. Jedna połać dachu przystosowana jest do obciążenia instalacją fotowoltaiczną. Posadzka hali będzie miała dwa poziomy.
Dach w typie SPH izolacji nachylony będzie pod kątem 7°. Do jego ocieplenia użyjemy wełny mineralnej grubości 250 mm.

Ściany w typie 7 izolacji wykonam z płyt warstwowych w układzie poziomym, wypełnionych pianką PIR 120 mm.

PL006650 SPEDEX

Przedsiębiorstwo Spedycyjno-Transportowe SPEDEX Spółka z o.o. powstało w Pile w lutym 1989 roku.
Od 30 lat świadczy usługi transportowe na terenie Polski i Europy. Prowadzi też serwis samochodów ciężarowych. Wykonuje kompleksowe naprawy i remonty wszystkich marek samochodów ciężarowych.

Centrum spedycyjne o wymiarach 25.2×60.4×7.0 m (szerokość x długość x wysokość) montujemy w miejscowości Stobno (woj. wielkopolskie). Zajmie powierzchnię 1522 m2.
Dach nachylony będzie pod kątem 7°. Budynek nie będzie izolowany.

PL006650 SPEDEX Centrum spedycyjne
PL006650 SPEDEX_Centrum spedycyjne

PL006667 VOX

VOX to marka i sieć handlowa z najbogatszą na polskim rynku ofertą produktów i rozwiązań wnętrzarskich. To m.in. systemy podłogowe i ścienne, drzwi, meble i artykuły dekoracyjne. Oferuje także szereg usług: pomiary i doradztwo techniczne, montaż, transport i projektowanie wnętrz.
Salon VOX w Świeciu specjalizuje się w produktach z kategorii drzwi i podłóg, systemów tarasowych (kompozytowych i drewnianych) oraz elewacji Kerrafront.

Hala pod wynajem o powierzchni 1564 m2 stanie za kilkanaście tygodni w Świeciu (woj. kujawsko-pomorskie). To budynek o szerokości 22.7 m, długości 68.9 m i wysokości 7.3 m.
Dach w typie SPH izolacji ocieplimy pianką PIR 80 mm.
Ściany w typie 7 wykonamy z płyty warstwowej wypełnionej pianką PIR 100 mm.
Halę wyposażymy w system oddymiania z możliwością podzielenia na cztery moduły.
Budynek przylegać będzie do biurowca. Zakres prac LLENTAB obejmuje także wykonanie dachu nad biurowcem.

PL006920 WUPPERMANN

Wuppermann Polska jest częścią Grupy Wuppermann od 2011 roku. Wuppermann produkuje rury czarne, trawione i ocynkowane. Rury okrągłe, kwadratowe i prostokątne wykonywane są z wysokiej jakości taśmy stalowej.

Magazyn wyrobów gotowych (kształtowników i rur stalowych) wraz z łącznikiem pod instalację przenośnikową i halą produkcyjną budujemy w miejscowości Małomice (woj. lubuskie).
Zajmą powierzchnię 3123 m2.
Konstrukcję przygotowaliśmy do montażu dwóch suwnic w każdej nawie.
Dach w trybie SPH izolacji nachylony będzie pod kątem 6°.

PL006920 WUPPERMANN Magazyn
PL006920_WUPPERMANN Magazyn

PL005765 OLYMPIC SPORT

Magazyn rowerów o kącie nachylenia dachu 2° zgodnie z możliwościami systemu LLENTAB przygotowany jest do rozbudowy po szerokości i długości.

PL006135 VETPOINT

Magazyn leków weterynaryjnych będzie miał dach w typie 6 izolacji z pianką PIR 80 mm, sufit podwieszony z płyt warstwowych o grubości 120 mm oraz ściany w typie 7 z konstrukcją na zewnątrz hali wypełnione pianką PIR 120 mm.

PL006226 KOSTA 3

Market budowlany Mrówka z attykami na frontowej ścianie szczytowej i na frontowym boku zadaszenia budujemy w Ustroniu (woj. śląskie). Na ścianie szczytowej będzie również daszek.

Bogactwo oferty, możliwa różnorodność parametrów hal, ogromne doświadczenie, wiedza i umiejętności pracowników LLENTAB przyczyniają się do tego, że nasze hale stalowe cieszą się dużą popularnością wśród Klientów. Wielu z nich wraca do nas wielokrotnie, gdy pojawiają się u nich kolejne potrzeby budowlane. To dla nas najlepsze potwierdzenie wysokiej jakości zarówno oferowanych produktów jak i obsługi. Zapraszamy do współpracy!