Gorsza pogoda nie jest przeszkodą dla Llentab. Dla naszych nowych Klientów ABP Bus&Coach oraz Mac-Graf stawiamy hale produkcyjne. Kontynuujemy także współpracę ze stałymi Partnerami – kolejne obiekty powstają dla kilku zadowolonych z relacji z nami Kontrahentów.

PL5046 ABP BUS&COACH

W miejscowości Dziewięć Włók (woj. pomorskie) powstaje hala, w której odbywać się będzie produkcja aut ciężarowych. ABP Bus&Coach, spółka działająca na rynku autobusów, zamówiła obiekt o wymiarach 24.6×32.8×6.3 m (długość x szerokość x wysokość) i powierzchni 807 m2. Będzie on izolowany i bogato wyposażony, m. in. w doświetla, bramy, drzwi czy system podciśnieniowego odprowadzania wody. Hala dołączona zostanie do istniejącego budynku murowanego.

PL4881 MAC-GRAF

Dla kluczowego producenta i dystrybutora materiałów opakowaniowych, Firmy Mac-Graf, powstałej w 1994 roku, budujemy w Bydgoszczy halę produkcyjną o powierzchni 1447 m2. Dzięki zastosowaniu izolacji z wełny mineralnej wewnątrz obiektu możliwe będzie uzyskanie temperatury powyżej 16°C. Dach będzie jednospadowy, nachylony pod kątem 6°. Projekt i technologia wykonania w systemie Llentab dają możliwość rozbudowania hali w przyszłości: po długości oraz o kolejną nawę.

Mac Graf - budowa hali stalowej Llentab
Mac Graf - budowa hali stalowej Llentab

PL5153 FLOORPOL SP. Z O.O. II

Czołowy producent desek elewacyjnych i drewnianych elementów konstrukcyjnych Spółka Floorpol realizuje z nami drugi projekt. Tym razem, w miejscowości Lubienia (woj. świętokrzyskie), stawiamy halę, w której odbywać się będzie produkcja wyrobów z drewna iglastego. Hala będzie izolowana, a jej dach nachylony pod kątem 4°. Obiekt będzie miał  wymiary 34.9×61.1×6.0 m (długość x szerokość x wysokość). Łącznie, oba wybudowane dla Floorpolu obiekty zajmą powierzchnię prawie 4000 m2.

Hala stalowa Floorpol
Floorpol - hala stalowa Llentab
Hala stalowa dla Floorpol

PL5064 STARCO POLSKA Sp. z o.o. II

Również Starco Polska, spółka zadowolona ze współpracy z Llentab, kontynuuje z nami rozbudowę swojej powierzchni produkcyjno-magazynowej. Po oddaniu rozpoczętej budowy łączna powierzchnia obiektów przez nas postawionych wynosić będzie 7590 m2. W Mielcu (woj. podkarpackie) powstaje magazyn opon. Obiekt o kącie nachylenia dachu 4° będzie izolowany. System Llentab pozwoli w przyszłości rozbudować halę po szerokości.

Starco - budowa hali stalowej
Starco - hala stalowa

PL5125 DREWNOPARK Sp. z o.o. IV

Cieszymy się dużym zaufaniem Spółki Drewnopark. Realizują z nami czwarty projekt. Łączna powierzchnia wybudowanych hal wynosić będzie ponad 8000 m2. Po halach produkcyjnych i magazynowych nadszedł czas na obiekt pod wynajem. W Skoczowie (woj. śląskie) powstaje izolowany obiekt o wymiarach 44.9×53.9×8.5 (długość x szerokość x wysokość) i kącie nachylenia dachu 2°. W projekcie i jego realizacji uwzględniono biegnący pod halą kanał technologiczny.