Doskonałe rozwiązania konstrukcyjne

W świecie produkcji drzwi, niezawodność i bezpieczeństwo są kluczowe – bardzo ważne jest tutaj podwyższone ryzyko pożaru. W tym kontekście firma Drzwi Barański nawiązała strategiczne partnerstwo z LLENTAB, specjalistą w dziedzinie rozwiązań konstrukcyjnych.

Zastosowanie słupów żelbetowych i kratownicy stalowej LLENTAB stało się znakiem rozpoznawczym projektów Drzwi Barański. Rozwiązania te, używane już przy budowie pierwszej hali o powierzchni 4059 m2 (numer projektu PL4294), okazały się nie tylko bezpieczne, ale również efektywne pod względem kosztów i trwałości.

Kontynuacja sukcesu w nowych realizacjach

Współpraca między firmą Drzwi Barański a LLENTAB nie ogranicza się do jednego udanego projektu. Sukces pierwszej hali zaowocował powstaniem kolejnej o imponujących wymiarach 30.6 x 112.6 x 5.3 + 10.2 x 38.4 x 3.5 i powierzchni 3835 m2. To potwierdzenie skuteczności zastosowanych rozwiązań konstrukcyjnych i zaufania względem LLENTAB.

Projekty zgodne z najnowszymi standardami

W 2024 roku Drzwi Barański wraz z LLENTAB realizować będą trzecią hale, w której ponownie zastosowane będą słupy żelbetowe i kratownica stalowa. To nie tylko kontynuacja sukcesu, ale także dążenie do utrzymania najwyższych standardów bezpieczeństwa i jakości. Wszystkie hale oparte na tej współpracy to nie tylko miejsca pracy czy produkcji – to symbole innowacyjności i solidności.

Współpraca firmy Drzwi Barański z LLENTAB to nie tylko partnerskie relacje biznesowe, to synergia dwóch firm, które kładą nacisk na jakość, bezpieczeństwo i innowacyjność.