Opinie klientów

Hale handlowe

Pan Rafał Budzeniusz_AJ Motors

Firma LLENTAB była jednym z trzech oferentów. Choć jej oferta nie była najtańsza, wybraliśmy ją ze względu na stosowaną technologię, sprawdzone rozwiązania i krótki czas montażu. Podobnie jak w przypadku „Panoramy” zapadło mi w pamięci elastyczne podejście w projektowaniu hali. Inżynierowie LLENTAB bardzo uważnie wsłuchują się w oczekiwania klienta i trafiają w punkt z proponowanymi rozwiązaniami. Uzgodnienia wymagają jedynie szczegóły, co bardzo ułatwia współpracę, a tym samym przyspiesza projektowanie i budowę obiektu. 
Takie inwestycje zawsze są realizowane pod dużą presją czasu. Z jednej strony mieliśmy wytyczne sieci „Lewiatan”, z drugiej lokalną społeczność oczekującą jak najszybszego otwarcia nowego marketu. Atmosferę podgrzewał dodatkowo nieprzekraczalny termin zakończenia rozbudowy centrum zakomunikowany w mediach. Mając to wszystko na uwadze, do budowy hali zaangażowaliśmy firmę LLENTAB. Wiedzieliśmy, że ma ona autorski system modułowy, który pozwala na wcześniejsze przygotowanie większości elementów na terenie swojego zakładu, a następnie szybki montaż całości w docelowym miejscu poprzez skręcanie. W tym samym czasie mogły być więc wykonywane roboty ziemne i fundamenty, a jednocześnie powstawała hala, co gwarantowało zachowanie przyjętego terminu”

Rafał Budzeniusz, Prezes Zarządu AJ Motors, Hale handlowe PL4019, PL3261

Hala magazynowa

Przebieg budowy hali magazynowej CZ0757

„Od samego początku projektowania, poprzez produkcję do końcowego montażu, projekt dosłownie przewyższył wszystkie nasze oczekiwania. Miłą niespodzianką dla nas było to, że monteży byli w stanie i chcieli pracować nawet w temperaturach znacznie poniżej zera. Przede wszystkim dzięki ich podejściu termin realizacji nie został odroczony, co było dla nas bardzo ważne, biorąc pod uwagę dalsze zobowiązania.”

Josef Vondráček, Hala magazynowa CZ0757

Hala dla rolnictwa

Budowa magazynu nawozów w Hostouň

„Ukończony budynek precyzyjnie spełnił nasze oczekiwania. Cała współpraca, od projektu po produkcję i faktyczną budowę, przebiegła sprawnie w oparciu o pisemne i werbalne warunki uzgodnione z wyprzedzeniem z przedstawicielem handlowym LLENTAB. Powrócimy do LLENTAB ponownie z naszym kolejnym planowanym projektem.”

Milan Novotný, Właśiciel, Hala dla rolnictwa CZ0712

Hala biurowa

„Kiedy nasz ojciec po raz pierwszy wspomniał o LLENTAB, pomyśleliśmy o klasycznym stalowym budynku z dachem dwuspadowym. Chcieliśmy rozwijać elastyczne rozwiązanie; możliwości ekspansji są dla nas ważne. Mieliśmy także wymagania co do wyglądu, stylowego wzornictwa i kreatywnego środowiska odzwierciedlającego biznes – czystego, stylowego, białego i wysokiej jakości. Musimy powiedzieć, że nie widzieliśmy lepiej wyglądającego budynku LLENTAB (Linda i Fredric ciągle się uśmiechają). Byliśmy bardzo zadowoleni z LLENTAB podczas całego procesu i czuliśmy się bardzo pewni. Dzięki profesjonalnemu personelowi, elastycznym rozwiązaniom i dobrym referencjom, LLENTAB naprawdę odniósł sukces w całym projekcie.”

 

Linda Ericson, Wiceprezes i Dyrektor Marketingu w Oscar Medtec & Fredric Ericson, CEO Oscar Medtec, Hala biurowa SE1651

Hala sportowa

PSK Arena – stadion hokejowy LLENTAB

„Hala od LLENTAB spełniła wszystkie nasze oczekiwania. Jest lekka, ocynkowana i została zbudowana szybko i w najlepszej cenie. Postawa firmy była wysoce profesjonalna, a wszystkie problemy były natychmiast rozwiązane. Hala została przekazana na czas w doskonałej jakości. Doceniliśmy ich uprzejme podejście i fakt, że po zakończeniu budowy hali ukończono łączący korytarz. Nie ma wątpliwości, że wrócimy do LLENTAB po naszą kolejną halę.”

Ján Kentoš, inwestor, Hala sportowa SK0158

Mamy dla Was coś więcej

Niezależnie kim jesteś - Inwestorem, Generalnym Wykonawcą czy Architektem - mamy dla Ciebie więcej niż tylko hale stalowe