>Opinie klientów
Opinie klientów

Opinie klientów

Hala produkcyjna

Andrzej Wieżel, Owner, Production buildings PL2566/2567/3807/3813/3819

„Zaskoczyło mnie również, że w hali, która ma długość 80 m i szerokość 20 m, gdzie każdy element jest docinany i otworowany na etapie produkcji, wszystko pasowało co do milimetra – tak przynajmniej twierdził mój kolega. Trudno było mi w to uwierzyć, bo wiem z własnego doświadczenia, że czasami przy takich konstrukcjach wystarczy niewielka pomyłka i pojawia się łańcuch błędów. Hala na potrzeby hurtowni została wzniesiona w ciągu dwóch tygodni, co też było dla mnie bardzo ważnym argumentem. Oczywiście rozważaliśmy jeszcze propozycje innych firm specjalizujących się w halach stalowych i murowanych, ale oferta Llentabhallen była najtańsza i miała najkrótszy termin realizacji. Uważam, że eksperymentowanie z inną firmą po prostu nie miałoby sensu.”

Andrzej Wieżel, Właściciel, Hale produkcyjne PL2566/2567/3807/3813/3819

Hala magazynowa

Przebieg budowy hali magazynowej CZ0757

„Od samego początku projektowania, poprzez produkcję do końcowego montażu, projekt dosłownie przewyższył wszystkie nasze oczekiwania. Miłą niespodzianką dla nas było to, że monteży byli w stanie i chcieli pracować nawet w temperaturach znacznie poniżej zera. Przede wszystkim dzięki ich podejściu termin realizacji nie został odroczony, co było dla nas bardzo ważne, biorąc pod uwagę dalsze zobowiązania.”

Josef Vondráček, Hala magazynowa CZ0757

Hala dla rolnictwa

Budowa magazynu nawozów w Hostouň

„Ukończony budynek precyzyjnie spełnił nasze oczekiwania. Cała współpraca, od projektu po produkcję i faktyczną budowę, przebiegła sprawnie w oparciu o pisemne i werbalne warunki uzgodnione z wyprzedzeniem z przedstawicielem handlowym LLENTAB. Powrócimy do LLENTAB ponownie z naszym kolejnym planowanym projektem.”

Milan Novotný, Właśiciel, Hala dla rolnictwa CZ0712

Hala biurowa

„Kiedy nasz ojciec po raz pierwszy wspomniał o LLENTAB, pomyśleliśmy o klasycznym stalowym budynku z dachem dwuspadowym. Chcieliśmy rozwijać elastyczne rozwiązanie; możliwości ekspansji są dla nas ważne. Ale mieliśmy także wymagania co do wyglądu, stylowego wzornictwa i kreatywnego środowiska odzwierciedlającego biznes – czystego, stylowego, białego i wysokiej jakości. I musimy powiedzieć, że nie widzieliśmy lepiej wyglądającego budynku LLENTAB (Linda i Fredric ciągle się uśmiechają). Byliśmy bardzo zadowoleni z LLENTAB podczas całego procesu i czuliśmy się bardzo pewni. Dzięki profesjonalnemu personelowi, elastycznym rozwiązaniom i dobrym referencjom, LLENTAB naprawdę odniósł sukces w całym projekcie.”

 

Linda Ericson, Wiceprezes i Dyrektor Marketingu w Oscar Medtec & Fredric Ericson, CEO Oscar Medtec, Hala biurowa SE1651

Hala sportowa

PSK Arena – stadion hokejowy LLENTAB

„Hala od LLENTAB spełniła wszystkie nasze oczekiwania. Jest lekka, ocynkowana i została zbudowana szybko i w najlepszej cenie. Postawa firmy była wysoce profesjonalna, a wszystkie problemy były natychmiast rozwiązane. Hala została przekazana na czas w doskonałej jakości. Doceniliśmy ich uprzejme podejście i fakt, że po zakończeniu budowy hali ukończono łączący korytarz. Nie ma wątpliwości, że wrócimy do LLENTAB po naszą kolejną halę.”

Ján Kentoš, inwestor, Hala sportowa SK0158

Mamy dla Was coś więcej

Niezależnie kim jesteś - inwestorem, generalnym wykonawcą czy architektem - mamy dla Ciebie więcej niż tylko hale stalowe
Inwestorzy
Generalni Wykonawcy
Architekci
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności. Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia. Rozumiem