Opinie klientów

Hala magazynowa

Przebieg budowy hali magazynowej CZ0757

“Od samego początku projektowania, poprzez produkcję do końcowego montażu, projekt dosłownie przewyższył wszystkie nasze oczekiwania. Miłą niespodzianką dla nas było to, że monteży byli w stanie i chcieli pracować nawet w temperaturach znacznie poniżej zera. Przede wszystkim dzięki ich podejściu termin realizacji nie został odroczony, co było dla nas bardzo ważne, biorąc pod uwagę dalsze zobowiązania.”

Josef Vondráček, Hala magazynowa CZ0757

Hala dla rolnictwa

Budowa magazynu nawozów w Hostouň

“Ukończony budynek precyzyjnie spełnił nasze oczekiwania. Cała współpraca, od projektu po produkcję i faktyczną budowę, przebiegła sprawnie w oparciu o pisemne i werbalne warunki uzgodnione z wyprzedzeniem z przedstawicielem handlowym LLENTAB. Powrócimy do LLENTAB ponownie z naszym kolejnym planowanym projektem.”

Milan Novotný, Właśiciel, Hala dla rolnictwa CZ0712

Hala biurowa

“Kiedy nasz ojciec po raz pierwszy wspomniał o LLENTAB, pomyśleliśmy o klasycznym stalowym budynku z dachem dwuspadowym. Chcieliśmy rozwijać elastyczne rozwiązanie; możliwości ekspansji są dla nas ważne. Mieliśmy także wymagania co do wyglądu, stylowego wzornictwa i kreatywnego środowiska odzwierciedlającego biznes – czystego, stylowego, białego i wysokiej jakości. Musimy powiedzieć, że nie widzieliśmy lepiej wyglądającego budynku LLENTAB (Linda i Fredric ciągle się uśmiechają). Byliśmy bardzo zadowoleni z LLENTAB podczas całego procesu i czuliśmy się bardzo pewni. Dzięki profesjonalnemu personelowi, elastycznym rozwiązaniom i dobrym referencjom, LLENTAB naprawdę odniósł sukces w całym projekcie.”

 

Linda Ericson, Wiceprezes i Dyrektor Marketingu w Oscar Medtec & Fredric Ericson, CEO Oscar Medtec, Hala biurowa SE1651