Dlaczego powinieneś wybrać LLENTAB jako swojego dostawcę hal stalowych?

Nie ma jednej odpowiedzi na to pytanie. Elastyczność, niezawodność i stosunek jakości do ceny mogą być trzema odpowiedziami. Świetna obsługa, wytrzymałość i wysoka jakość to kolejne trzy. Każdy Klient ma unikalną odpowiedź na to pytanie, a każdy projekt opowiada własną historię. Niemniej jednak jest jedna rzecz, która obejmuje wszystkie zalety wyboru nas jako dostawcy hali stalowej – nasz proces. Poniżej znajdziesz nasze główne zalety.

Otrzymasz zintegrowany proces

Zobacz więcej...

Wszystkie projekty opierają się na własnym projektowaniu, produkcji i montażu

LLENTAB jest jedną z nielicznych firm na rynku, która kontroluje cały proces dostawy budynków stalowych, od wstępnego szkicu pomysłu Klienta na papierze, po produkcję i montaż budynku, tak aby móc skutecznie zagwarantować jakość na każdym etapie dostawy.

Sprawdzony system ze Szwecji

Zobacz więcej ...

Testowany system

Korzenie stalowego systemu budowlanego LLENTAB znajdują się w Kungshamn, mieście w regionie Bohuslän na zachodnim wybrzeżu Szwecji. Lokalny klimat ukształtował LLENTAB od czasu jego powstania w 1972 roku. Słońce świeci tutaj mocno i często. Jednak kiedy pogoda się zmienia, zmiana jest drastyczna. Pojawia się wtedy ulewny deszcz i silny wiatr. Dodając do tego słoną wodę stanie się jasne, że lokalny klimat stworzył wyzwanie, przed którym LLENTAB musiał stawić czoła.

Doświadczenie poparte wybudowaniem ponad 10 000 hal w Europie i ponad 2 400 hal w Polsce

Zobacz więcej ...

Ponad 10 000 wdrożonych projektów

System zawsze kładł nacisk na elastyczność i rozsądną cenę, dlatego jest dziś rozwiązaniem zarówno dla małych jak i dużych przedsiębiorstw. Dowodem popularności tego systemu jest liczba ukończonych projektów, która przekracza 10 000 w Europie i ponad 2 400 w Polsce.

Łatwość modyfikacji systemu

Zobacz więcej ...

Łatwość modyfikacji

Hale stalowe w systemie LLENTAB można rozbudowywać, zmieniać ich układ lub przeznaczenie.
Można budować je w kilku etapach dostosowując do aktualnych warunków i potrzeb. Zmienimy układ hali czy też przeznaczenie Twojego obiektu jeśli zajdzie taka potrzeba.
System konstrukcji hal stalowych LLENTAB umożliwia również demontaż i montaż hali w innym miejscu.

Znajomość środowiska oraz wymagań stawianych halom stalowym

Zobacz więcej ...

Znajomość środowiska

Przykładem może tutaj być odporność korozyjna konstrukcji w budynkach, których elementy konstrukcyjne są stale narażone na warunki atmosferyczne, np. otwarte wiaty magazynowe czy chłodnie, gdzie konstrukcja nie jest osłonięta.
Oczywistym dla nas jest spełnianie wymogów norm obciążenia wiatrem i śniegiem w zależności od lokalizacji hali.

Silna firma o stabilnym zapleczu i możliwościach usługowych

Zobacz więcej ...

Stabilna firma

Ponad 400 pracowników, działających na siedmiu rynkach europejskich, dostarczyło w Europie hale o powierzchni ponad 12 000 000 m2.

100% możliwość recyklingu stali i związany z nią wpływ na środowisko

Zobacz więcej ...

Przyjazny dla środowiska

Zbieranie stali do recyklingu jest doskonale zorganizowane, a duża część wyprodukowanej stali pochodzi ze stali odpadowej, co zmniejsza wpływ na środowisko.

Współpraca z renomowanymi firmami z różnych sektorów gospodarki

Zobacz więcej ...

LLENTAB nawiązuje współpracę z wiodącymi firmami w dziedzinie technik magazynowania, chłodnictwa, ochrony pożarowej, usług dotacyjnych, finansów, ubezpieczeń itp. Kooperacja ta ma na celu ułatwienie naszym Klientom działań podczas fazy przygotowania i realizacji projektu. Korzyściami tutaj mogą być oszczędność pieniędzy i czasu, mniejsza ilości dokumentów oraz wiele innych w zależności od możliwości partnera.