LLENTAB steel profile storage in Kungshamn

Wizją LLENTAB jest "zero wypadków"

Środowisko pracy i bezpieczeństwo

>>Środowisko pracy i bezpieczeństwo
Środowisko pracy i bezpieczeństwo

Środowisko pracy i bezpieczeństwo

Nasza praca w zakresie bezpieczeństwa i środowiska pracy dotyczy wszystkich obszarów Grupy. 

Nasz sposób myślenia o zrównoważonym rozwoju w naturalny sposób rozciąga się również na naszych pracowników. Jest więcej elementów niezbędnych do stworzenia dobrego środowiska pracy niż tylko minimalizacja ryzyka obrażeń – wszystkie aspekty życia zawodowego muszą być zrównoważone. Chcemy, aby każdy, kto pracuje dla nas lub z nami, czerpał przyjemność z przyjścia do pracy, motywacji i najlepszych warunków do doskonałej pracy.

Chcemy być postrzegani jako atrakcyjny pracodawca, a wykwalifikowani i zaangażowani pracownicy są warunkiem wstępnym, aby nasza firma pozostała silnym graczem i przyczyniła się do pozytywnego rozwoju. Naszym celem jest bycie firmą, która przyciąga, rozwija i utrzymuje wykwalifikowanych pracowników. LLENTAB jest zaangażowany w oferowanie obecnym i przyszłym pracownikom interesujących zadań, które dają im możliwość rozwoju.

Naszą ambicją jest zatrudnianie osób zdrowych i zadowolonych, a także systematycznie pracujemy nad inicjatywami zdrowotnymi mającymi na celu promowanie dobrego zdrowia, zapobieganie zagrożeniom i wypadkom oraz pomoc w rehabilitacji w razie potrzeby. Doceniamy naszych pracowników i dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić im równowagę między pracą a czasem wolnym.

Bezpieczeństwo opiera się na wiedzy

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo naszych pracowników, naszych użytkowników końcowych i naszych partnerów na budowach, kierujemy się prostym mottem: brak ryzyka. Naszą wizją jest zero wypadków i pracujemy niestrudzenie, aby nasza Grupa była najlepsza w branży pod tym względem.

Miejsca budowy są obarczone ryzykiem wypadków, a błędy mogą szybko mieć poważne konsekwencje. Dlatego opracowaliśmy metody pracy, aby zminimalizować ryzyko dla naszych pracowników i wszystkich innych pracowników na miejscu budowy. Chcemy, aby wszystkie nasze place budowy były bezpieczne, co oznacza, że ​​zatrudnieni pracownicy, podwykonawcy, inni partnerzy szanują się nawzajem i bezpiecznie wracają do domu po zakończeniu dnia pracy.

Dotyczy to również partnerów, z którymi współpracujemy, dzieląc się naszymi ambicjami i przestrzegając zasad i przepisów BHP. Bezpieczne miejsce pracy zaczyna się od otwartej komunikacji i środowiska, w którym wszyscy patrzą na wszystkich.  Kliknij tutaj, aby zapoznać się z regulacjami obowiązującymi na naszych placach budowy.

LLENTAB nieustannie pracuje, aby zapewnić pracownikom umiejętności potrzebne do bezpiecznego wykonywania pracy, z bardzo dobrymi końcowymi rezultatami, oraz zmotywować ich do zaangażowania się i uczestniczenia w rozwoju naszych zadań. Prace nad poprawą kultury bezpieczeństwa odgrywają kluczową rolę w tworzeniu bezpiecznych miejsc pracy. Badania pokazują, że główną przyczyną wypadków jest niewłaściwe i ryzykowne zachowanie. Dlatego ważne jest, aby każdy wiedział, co oznacza „bezpieczne zachowanie”. Używamy internetowego programu szkoleniowego do przekazywania informacji naszemu personelowi.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności. Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia. Rozumiem