LLENTAB building attic

Pracuj w LLENTAB

Pracuj przy projektowaniu i budowaniu hal stalowych w LLENTAB

Czy lubisz pracować w sposób praktyczny i rozwiązywać problemy po to, aby stworzyć lepszy produkt? Zależy Tobie na dobrej i inspirującej atmosferze w rozwijającej się organizacji europejskiej? Jeśli przynajmniej jedna z odpowiedzi brzmi „tak” to LLENTAB jest dla Ciebie idealnym miejscem pracy, które zdecydowanie powinieneś rozważyć.

W naszej firmie możesz liczyć na przyjazną atmosferę, w której współpracownicy troszczą się o siebie oraz wspierają zawsze starając się zaoferować wsparcie i pomocną dłoń.

Podobnie jak trwałość oferowanych produktów, nasze spojrzenie na życie zawodowe ma charakter długoterminowy. Zależy nam na tworzeniu atrakcyjnych warunków pracy, gdyż wychodzimy z założenia, że doświadczenie w połączeniu z odpowiednimi kwalifikacjami pracowników jest gwarantem sukcesu. Z tego względu stawiamy też na ich rozwój.

Kilka słów o naszej firmie

LLENTAB jest stabilnym przedsiębiorstwem o silnej pozycji na rynku międzynarodowym, w którym ludzie lubią przebywać. Firma macierzysta powstała w 1972 roku w Szwecji, a dzięki dynamicznemu rozwojowi i najwyższej jakości na dzień dzisiejszy w skład Grupy LLENTAB wchodzą filie w Norwegii, Szwecji, Polsce, Niemczech, Czechach oraz na Słowacji i Ukrainie. Tak duży zasięg pozwala nam na wymianę doświadczeń, co wpływa na ustawiczny wzrost jakości zarówno dostarczanych projektów i produktów, jak i wykonywanych prac montażowych.

Dlaczego warto pracować w LLENTAB?

Pracując w naszej firmie można mieć pewność co do świetnej jakości realizowanych dla naszych Klientów inwestycji oraz tego, że gwarantujemy wysokiej klasy hale stalowe. Praca u nas przebiega w atmosferze, którą nazywamy Duchem LLENTAB – przyjaznym, długoterminowym i gwarantującym bezpieczeństwo. Pomimo silnej pozycji naszą ambicją jest ciągły rozwój. Wiemy, że jest to możliwe wyłącznie jeśli będziemy dysponowali wykwalifikowaną kadrą, która z przyjemnością wykonuje powierzone jej obowiązki.

Jakie stanowiska oferujemy?

Naszą ambicją jest ustawiczny rozwój. W zależności od aktualnego zapotrzebowania publikujemy ogłoszenia informujące o poszukiwanych osobach na konkretne stanowiska.

Jeśli posiadasz więc odpowiednie kwalifikacje, warto odwiedzać naszą stronę internetową, gdzie publikowane są aktualne oferty: Llentab.pl/o-nas/praca-w-llentab/.

Wszyscy nasi pracownicy cenią naszą kulturę pracy. Panuje u nas duch wzajemnej pomocy oraz szacunek do współpracowników, niezależnie od zajmowanego przez nich stanowiska. Doceniamy kadrę na każdym szczeblu.

Oczywiście zdajemy sobie sprawę, iż równie istotne jest to, aby warunki zatrudnienia, które proponujemy były bardzo atrakcyjne. Zależy nam bowiem na dobrze zmotywowanych i, przede wszystkim, zadowolonych pracownikach.

Inwestycje w kadrę

Wybierając pracę w LLENTAB, możesz też liczyć na to, że damy Tobie możliwość rozszerzania kwalifikacji i podnoszenia kompetencji związanych z zajmowanym stanowiskiem. Stawiamy bowiem na stały progres firmy, a mamy świadomość, że jest on możliwy nie tylko dzięki najwyższej jakości produktów i usług, ale również inwestowaniu w rozwój naszych pracowników. Są oni efektywni również dzięki jasno sprecyzowanym zadaniom, które mają wykonać. Aby praca przebiegała w niezakłócony sposób stawiamy również na dobrą komunikację pomiędzy poszczególnymi działami.

Jeśli zatem to, jak przedstawiliśmy naszą filozofię związaną z zatrudnieniem jest zgodne z Twoimi oczekiwaniami zapraszamy do aplikowania na stanowiska, na które trwa właśnie rekrutacja. Wymienione są one poniżej.

Oferta pracy:

Jeśli szukasz pracy, która pozwoli Ci się rozwijać
i zdobywać doświadczenie w profesjonalnym środowisku
oraz szukasz nowych wyzwań –
ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

LLENTAB od ponad 50 lat jest wiodącym producentem hal stalowych w Europie.
Projektujemy, produkujemy i montujemy hale stalowe.

LLENTAB w Polsce jest obecny od ponad 30 lat, realizując w tym czasie ponad 2500 hal.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Programista
Miejsce pracy: Gdańsk

Twój zakres obowiązków:

  • utrzymanie i rozwój dodatków do oprogramowania firmy Autodesk, takich jak: AutoCad, Robot, Revit i Inventor… czyli never ending story.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie zawodowe w programowaniu (min, 2 lata)
  • znajomość języków programowania (np. C#, VB.NET, SQL, REST API, VBA )
  • umiejętność tworzenia oprogramowania zgodnie z wymaganiami
  • znajomość algorytmów i struktur danych
  • umiejętność rozwiązywania problemów programistycznych
  • umiejętność analizy i testowania oprogramowania
  • znajomość standardów programistycznych i najlepszych praktyk
  • umiejętność przestrzegania terminów i priorytetów projektowych
  • dobre umiejętności analityczne i logiczne
  • znajomość języka angielskiego (min. B1)

Mile widziane:

  • DevExpress-WinForms, GitHub
  • AutoCad, Robot, Revit, Inventor
  • MS Office: Word, Excel, Power Point
  • IFS / Aurena

Tak organizujemy naszą pracę:

      Liczba osób w zespole – 4

      Tak pracujemy:

    • wewnątrz organizacji
    • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
    • masz wpływ na produkt
    • koncentrujesz się na rozwoju produktu

Takie dajemy możliwości rozwoju:

  • czas na rozwój Twoich pomysłów
  • przestrzeń do eksperymentowania
  • szkolenia zewnętrzne
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy:

  • akademia wiedzy technicznej – wdrożenie do projektowania w systemie Llentab
  • indywidualna ścieżka kariery
  • możliwość poszerzania doświadczenia oraz uczestnictwa w szkoleniach
  • możliwość realizacji projektów w zakresie R&D
  • wyspecjalizowane narzędzia oraz oprogramowanie do pracy
  • ciekawą i stabilną pracę w rozwijającej się międzynarodowej grupie o ugruntowanej pozycji na rynku (wyjazdy zagraniczne, możliwość realizacji projektów zagranicznych)
  • przyjazną atmosferę w pracy, wyjścia i wyjazdy integracyjne
  • dodatkowe świadczenia – karta sportowa, pakiet medyczny

Benefity:

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne

Zgłoszenia rekrutacyjne prosimy przesyłać za pośrednictwem ogłoszenia na stronie pracuj.pl klikając w przycisk „Aplikuj”.
Link do ogłoszenia >>>

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.