Szwedzkie hale stalowe w Europie

LLENTAB jest silną firmą na rynku międzynarodowym i jest obecny w siedmiu krajach europejskich. LLENTAB działa w Szwecji, Norwegii, Niemczech, Polsce, Czechach, na Słowacji i Ukrainie. Spółka macierzysta LLENTAB AB (www.llentab.se) ma swoją siedzibę w Kungshamn w Szwecji. Wszystkie przedstawione tutaj spółki należą do Grupy LLENTAB mają te same wartości. Wszyscy dążymy do wspólnego celu: zostać marką wzorcową w halach stalowych w Europie.

LLENTAB Kungshamn

Szwecja

LLENTAB AB, Szwecja

Spółka macierzysta LLENTAB AB ma swoją siedzibę w Kungshamn w Szwecji.
www.llentab.se

LLENTAB AS, Norwegia

Norwegia

LLENTAB AS, Norwegia

Firma została założona w Norwegii w 1987 roku. Główna siedziba znajduje się w Rosenholm Campus na południe od Oslo. Biuro regionalne znajduje się w Trondheim. Wszystkie biura posiadają project developer-ów, project manager-ów oraz monterów.
www.llentab.no

Polska

LLENTAB, Polska

LLENTAB w Polsce powstało w 1992 roku i oferuje sprzedaż, projektowanie, produkcję i montaż. Centrala i fabryka z całkowicie zautomatyzowaną linią produkcyjną do ocynkowanych konstrukcji stalowych znajdują się w Gdańsku. Oprócz biura w Gdańsku, LLENTAB Polska posiada 14 biur sprzedaży rozmieszczonych na terenie całego kraju.
www.llentab.pl

Republika Czeska

LLENTAB, Republika Czeska

Firma LLENTAB została założona w Republice Czeskiej w 1996 roku. Siedziba główna znajduje się w Pradze i zapewnia sprzedaż, usługi projektowe i montaż. Nasza własna linia produkcyjna znajduje się również w Pradze. W czasie, gdy jesteśmy obecni na rynku czeskim, LLENTAB dostarczył ponad 1000 budynków stalowych.
www.llentab.cz

LLentab office in Berlin, Germany

Niemcy

LLENTAB Niemcy

Niemiecka spółka zależna została założona w 1994 roku w Berlinie. LLENTAB Niemcy oferuje sprzedaż, projektowanie i montaż.
www.llentab.de

LLENTAB office in Bratislava, Slovakia

Słowacja

LLENTAB Słowacja

W 2006 roku otwarto biuro sprzedaży w Bratysławie. Dwa lata później w 2008 roku powstała tutaj spółka zależna, która jest najmłodszą spółką zależną w grupie LLENTAB. Centrala z działem sprzedaży i montażu znajduje się w Bratysławie.
www.llentab.sk

Ukraina

LLENTAB Ukraina

Biuro sprzedaży LLENTAB zostało otwarte w Ukrainie w 2003 roku. W 2006 roku stało się filią. Centralne biuro znajduje się w rejonie Kijowa i zapewnia sprzedaż, projektowanie i montaż.
www.llentab.ua