Steel building LLENTAB in Kungshamn

Szwedzkie hale stalowe w Europie

Spółki Grupy LLENTAB

>>Spółki Grupy LLENTAB
Spółki Grupy LLENTAB

Szwedzkie hale stalowe w Europie

LLENTAB jest silną firmą na rynku międzynarodowym i jest obecny w siedmiu krajach europejskich. LLENTAB działa w Szwecji, Norwegii, Niemczech, Polsce, Czechach, na Słowacji i Ukrainie. Spółka macierzysta LLENTAB AB (www.llentab.se) ma swoją siedzibę w Kungshamn w Szwecji. Wszystkie przedstawione tutaj spółki należą do Grupy LLENTAB mają te same wartości. Wszyscy dążymy do wspólnego celu: zostać marką wzorcową w halach stalowych w Europie.

Szwecja

LLENTAB AB, Szwecja

Spółka macierzysta LLENTAB AB ma swoją siedzibę w Kungshamn w Szwecji.
www.llentab.se

Norwegia

LLENTAB AS, Norwegia

Firma została założona w Norwegii w 1987 roku. Główna siedziba znajduje się w Helsfyr w Oslo i ma własny dział projektowania. Regionalne biuro z działem sprzedaży, projektantami i działem montażowym znajduje się w regionie Bergen, w pobliżu przemysłu naftowego i rybołówstwa.
www.llentab.no

Polska

LLENTABHALLEN, Polska

LLENTABHALLEN w Polsce powstało w 1992 roku i oferuje sprzedaż, projektowanie, produkcję i montaż. Centrala i fabryka z całkowicie zautomatyzowaną linią produkcyjną do ocynkowanych konstrukcji stalowych znajdują się w Gdańsku. Oprócz biura w Gdańsku, LLENTAB Polska posiada 14 biur sprzedaży rozmieszczonych na terenie całego kraju.
www.llentab.pl

Republika Czeska

LLENTAB, Republika Czeska

Firma LLENTAB została założona w Republice Czeskiej w 1996 roku. Siedziba główna znajduje się w Pradze i zapewnia sprzedaż, usługi projektowe i montaż. Nasza własna linia produkcyjna znajduje się również w Pradze. W czasie, gdy jesteśmy obecni na rynku czeskim, LLENTAB dostarczył ponad 1000 budynków stalowych.
www.llentab.cz

Niemcy

LLENTAB Niemcy

Niemiecka spółka zależna została założona w 1994 roku w Berlinie. LLENTAB Niemcy oferuje sprzedaż, projektowanie i montaż.
www.llentab.de

Slovakia

LLENTAB Slovakia

In 2006 a sales office was opened in Bratislava. Two years later, in 2008, it became a subsidiary, which makes LLENTAB Slovakia the youngest subsidiary in the LLENTAB family. The central office, with a sales and assembly team, is located in Bratislava.
www.llentab.sk

Ukraina

LLENTAB Ukraina

Biuro sprzedaży LLENTAB zostało otwarte na Ukrainie w 2003 roku. W 2006 roku stało się filią. Centralne biuro znajduje się w rejonie Kijowa i zapewnia sprzedaż, projektowanie i montaż.
www.llentab.ua
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności. Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia. Rozumiem