Więcej niż hale stalowe

Grupa LLENTAB projektuje, produkuje i montuje wielofunkcyjne hale stalowe dla szerokiego zakresu branż i celów. Koncepcja LLENTAB dla hal stalowych jest powszechnie uznawana za sprawną i trwałą konstrukcję o wysokiej jakości z możliwością dostosowania do różnych potrzeb i wymagań. System LLENTAB to elastyczny wybór dla Klientów z wizją – Klienci opowiadają nam o swoich marzeniach, a my je materializujemy w halę stalową. Współpraca z nami daje wiele korzyści. Wszystkie części konstrukcji są prefabrykowane w naszych zautomatyzowanych zakładach produkcyjnych w Europie.

Historia LLENTAB sięga 1972 roku, a w środku wydarzeń stoi rodzina Lindbladów. Piękne otoczenie Bohuslän na zachodnim wybrzeżu Szwecji również odgrywa istotną rolę. Wartości takie jak jakość, zaufanie, elastyczność i zaangażowanie pochodzą z naszego dziedzictwa. Teraz są one wbudowane w każdy produkt, który dostarczamy. Tutaj opowiadamy naszą historię od małej firmy budowlanej do wciąż rosnącej międzynarodowej grupy z filiami w Norwegii, Polsce, Niemczech, Czechach, Słowacji i Ukrainie.

Trudny klimat kreuje trudniejsze rozwiązania

Bohuslän jest najbardziej wysuniętą na zachód prowincją Szwecji. Tutaj ląd styka się z morzem, a krajobraz jest skalisty i nierówny. Klimat zmienia się z gorącego latem na chłodny, wietrzny i mokry jesienią, a zimny i śnieżny zimą. Środowisko ma wpływ na nas i nasze produkty. Naszym zdaniem, mamy najlepsze warunki testowe, jakie można sobie wyobrazić. „Hala stalowa wyprodukowana w Bohuslän – jest stworzona na całe życie”.

Strategia

Ciągle ulepszamy naszą działalność i procesy. Jeśli nas spotkałeś wiesz, że jesteśmy firmą „twardo stąpającą po ziemi”. Jesteśmy skoncentrowani na załatwianiu konkretnych spraw. Idziemy do przodu – na swój własny sposób. Nasza strategia jest tak jasna, jak nasza codzienna praca jest skuteczna. Mamy odwagę celować wysoko. Dążymy do wiodącej pozycji na rynku i wiemy, że to nasza silna koncentracja na produkcie i nasze zaangażowanie w jakość i elastyczność nas tam zaprowadzą.

Niezawodność, dostępność, elastyczność i szacunek są dla nas priorytetem zrównoważonego rozwoju

LLENTAB dąży do tego, by być partnerem w zakresie dostaw hal stalowych, konstrukcji dachów wraz z obudową. To, co robimy, musi tworzyć wartość dla naszych Klientów, właścicieli, dostawców i pracowników, a także przyczyniać się do zrównoważonego rozwoju. Nasza polityka korporacyjna opiera się na zasadach etycznych, podstawowych wartościach i ambicjach dotyczących zrównoważonego rozwoju.
Nasze wartości powinny skłonić nas do prowadzenia działalności w perspektywie długoterminowej, a nasz sukces będzie zależeć od naszej zdolności do spełnienia wymagań dotyczących jakości, bezpieczeństwa i efektywności środowiskowej podczas sprzedaży, planowania, projektowania, produkcji i dostarczania naszych produktów i usług. Musimy reagować na prośby naszych Klientów i dokładać wszelkich starań, aby znaleźć dogodne rozwiązania w oparciu o nasz system LLENTAB.

Silna obecność międzynarodowa

LLENTAB jest silną firmą na rynku międzynarodowym i jest obecny w siedmiu krajach europejskich. LLENTAB działa w Szwecji, Norwegii, Niemczech, Polsce, Czechach, na Słowacji i w Ukrainie. Wszystkie nasze spółki zależne należą do grupy LLENTAB i mają te same wartości. Ponadto wszyscy pracujemy nad wspólnym celem.