Hale stalowe LLENTAB łączą w sobie wysoką jakość wykonania oraz nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne. Są trwałe, estetyczne i dopracowane w każdym detalu, dlatego będą doskonałą wizytówką Państwa firmy i miejscem umożliwiającym rozwój Waszego biznesu.

Cenione są również za stosunkowo niskie zużycie stali i możliwość dostosowania do potrzeb Klientów. Dzięki temu konstrukcje LLENTAB znajdują rozmaite zastosowania. Największą popularnością cieszą się hale magazynowe i produkcyjne. Warto jednak pamiętać, że nasze realizacje idealnie nadają się na obiekty sportowe, sortownie, hangary czy lokale usługowe.

W listopadzie rozpoczęliśmy między innymi budowę mroźni – PL006452 i hali usługowej, gdzie działać będzie serwis i myjnia maszyn budowlanych – PL006817. Szczegóły poniżej.

PL006760 RATHERM

HVAC Ratherm działa na rynku od 2000 roku. Specjalizuje się w realizacji zadań inwestycyjnych obejmujących instalacje wentylacyjne i klimatyzacyjne. W ofercie posiada kompleksowe systemy obróbki powietrza obejmujące urządzenia chłodnicze, wentylacyjne i klimatyzacyjne.

Produkcja systemów klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania ruszy niedługo w nowej hali o wymiarach 73.9×63.8×6.0 m (szerokość x długość x wysokość). Zajmie powierzchnię 4715 m2. Budujemy ją w miejscowości Rekcin (woj. pomorskie).

Konstrukcja dachu oparta będzie o ścianę oddzielenia ppoż. na połączeniu hali z częścią biurową.

Dach nachylony pod kątem 4° wykonamy będzie w typie SPH z izolacją z wełny mineralnej o grubości 140 mm. Przystosowany będzie do montażu instalacji fotowoltaicznej i centrali wentylacyjnej.

Ściany w typie 7 izolacji powstaną z płyt warstwowych w układzie poziomym wypełnionych izolacją z pianki PIR o grubości 100 mm. Ściana oddzielenia ppoż. REI120 stanie w narożniku hali. Część słupów stalowych wymieniona zostanie na słupy żelbetowe. Obudowane one będą płytą warstwową z rdzeniem z wełny mineralnej.

Na ścianie szczytowej znajdować się będzie attyka o długości 49.5 m.
Za odwodnienie wielospadowego dachu odpowiadać będą dwa systemy: podciśnieniowy i grawitacyjny.

Przygotowana dla Inwestora wizualizacja w postaci zdjęć i video, prezentująca przyjęte rozwiązania usprawnia proces koncepcyjny.

PL006760 RATHERM hala produkcyjna
PL006760_RATHERM hala produkcyjna
PL006760 RATHERM_hala produkcyjna
PL006760 RATHERM hala produkcyjna_

PL006898 ANIMUS

Animus sp. z o.o. zajmuje się kompleksową obróbką metalu, od projektu przez cięcie, gięcie i spawanie aż do pokrycia, pakowania i logistyki. Działa od 2002 roku.

Produkcja elementów metalowych i obróbka metalu będą wkrótce możliwe w nowej hali o wymiarach 39.2×51.9×6.0 m (szerokość x długość x wysokość). Zajmie powierzchnię 2035 m2. Stanie w miejscowości Borne Sulinowo (woj. zachodniopomorskie).

Konstrukcję dachu o kącie nachylenia 6° przygotowaliśmy pod obciążenie panelami fotowoltaicznymi. Wykonamy go w typie SPH z izolacją z wełny mineralnej o grubości 250 mm.

Ściany w typie 7 będą ocieplone w dwóch wariantach: w części produkcyjnej pianką PIR o grubości 120 mm, w części socjalnej wełną mineralną o grubości 200 mm.

Konstrukcja dwukondygnacyjnej części socjalno-biurowej oparta będzie na słupach żelbetowych. Postawimy ścianę oddzielenia ppoż.

PL006452 HERRING 4

Firma HERRING powstała w 1992 roku. Początkowo zakład zajmował się wędzeniem tradycyjnym ryb. W 1997 roku wyspecjalizował się w przetwórstwie śledzi i zajął się handlem rybami mrożonymi. Głównymi kierunkami produkcji są przetwory rybne solone, marynowane oraz sałatki śledziowe. Zakład spełnia wszystkie unijne wymogi sanitarne i ma nowoczesny park maszynowy.

Magazyn śledzi budujemy w miejscowości Wielka Nieszawka (woj. kujawsko-pomorskie). Będzie miał on szerokość 25.5 m, długość 25.2 m i imponującą wysokość 12.8 m.

Hala przylegać będzie do budynku murowanego.

Magazyn – mroźnia wykonany będzie w technologii spożywczej, ze słupami na zewnątrz. Dwie komory mroźni oddzielimy ścianą działową.

Dach nachylony będzie pod kątem 4°. Wykonamy go w typie 7W z izolacją z pianki poliuretanowej o grubości 200 mm. Ściany wykonamy w typie 6W z izolacją z pianki PIR o grubości 200 mm.

Wybudowaliśmy już dla tego Klienta przetwórnię ryb, mroźnię i magazyn paletopojemników. Po ukończeniu obecnej budowy nasze hale zajmą łączną powierzchnię 3699 m2.

PL006259 ERG 6

ERG Bieruń – Folie Sp. z o.o. to nasz stały Klient. Firma ta istnieje na rynku ponad 50 lat. Produkuje wysokiej jakości folie polietylenowe, tunelowe, kiszonkarskie, fundamentowe i termokurczliwe.

Wiata to kolejny projekt realizowany przez nas dla ERG. Stawiamy ją w Bieruniu (woj. śląskie). Będzie miała wymiary: 11.8×73.3×5.0 m (szerokość x długość x wysokość).
Kąt nachylenia dachu wyniesie 4°.
Dach i ściany będą nieizolowane (typ 0 izolacji).
Hala posadowiona będzie na boksach i słupach żelbetowych.
Dla ERG wybudowaliśmy hale produkcyjne, magazyn i wiatę. Wraz z obecnie stawianą zajmą powierzchnię 25838 m2.

PL006896 SKKW 9

Budowa zadaszenia nad wcześniej wybudowaną przez nas halą to kolejny projekt realizowany dla SKKW. Łącznie obiekty postawione przez LLENTAB dla tego Klienta zajmują powierzchnię 19696 m2.

PL006847 EUROBAND

Magazyn taśm transportujących, pasów i łożysk oddzielimy od małej przestrzeni socjalnej ścianami działowymi z płyt warstwowych z pianką PIR.

PL006932 LOGIPARK

Hala produkcyjna na wynajem to rozbudowa postawionego przez nas obiektu. Będą w niej pracowały suwnice.

PL006910 FERROS SYSTEM 2

Drugi obiekt realizowany przez nas dla FERROS SYSTEM przylega poprzecznie do istniejącej hali LLENTAB. Konstrukcję przygotowaliśmy do montażu suwnicy o udźwigu do 10 ton.

PL006817 HKL BAUMASCHINEN

Serwis i myjnia maszyn budowlanych będą miały dach nachylony pod kątem 7°, w typie 5 z izolacją z wełny szklanej o grubości 270 mm oraz ściany w typie 6 z wypełnieniem z pianki PIR o grubości 120 mm.

Oferowane przez LLENTAB konstrukcje stalowe nierzadko znajdują zastosowanie jako atrakcyjne hale usługowe. Mocną stroną naszej oferty jest cała gama rozwiązań, które charakteryzują się praktycznością, ergonomicznością, a także, w szczególności, elastycznymi i innowacyjnymi rozwiązaniami.

Tworząc projekty hal usługowych bierzemy pod uwagę zarówno potrzeby Inwestorów czy Użytkowników poszczególnych części obiektu, jak i potencjalnych Klientów. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne są estetyczne szczegóły wizualne oraz aspekty użytkowe.

Tworzymy zespół fachowców, którzy zawsze dbają o pełen profesjonalizm, a także każdy, nawet najmniejszy szczegół, który może sprawić, że hale usługowe będą jeszcze bardziej funkcjonalne oraz atrakcyjne. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz szeroką wiedzę teoretyczną, dzięki którym możemy ciągle się rozwijać i dobierać najnowocześniejszy sprzęt oraz rozwiązania technologiczne, aby jak najefektywniej realizować inwestycje.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami handlowymi, którzy przedstawią Państwu szczegółową ofertę.