W celu usprawnienia kontaktów z Klientami stworzyliśmy w Polsce rozbudowaną sieć handlową. Posiadamy biura handlowe w następujących miastach: Białystok, Gdańsk, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań, Rzeszów, Stargard, Toruń, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra.
Nasi handlowcy oferują rozwiązania, które znakomicie spełniają swoją rolę i są zgodne z Państwa potrzebami i oczekiwaniami.

W marcu rozpoczęliśmy budowy, którymi opiekują się przedstawiciele naszych Biur Handlowych z Białegostoku, Krakowa i Stargardu.
Poniżej krótka charakterystyka trwających prac.

PL006219 ABAKUS 12

Dla Firmy ABAKUS OKNA SP. Z O.O., lidera w branży okiennej realizujemy dwunasty projekt.
Firma posiada 25-letnie doświadczenie. Produkuje z pasją i zaangażowaniem. Wykonane z najwyższej jakości tworzyw okna zachwycają trwałością i wytrzymałością. Stolarka jest nie tylko energooszczędna, wytrzymała i niezawodna, ale również ekologiczna. Drugim filarem produkcji Spółki są drzwi wejściowe. W ofercie znajdują się też drzwi balkonowe i tarasowe.

Hala o wymiarach 21.2×65.0x5.3 m (szerokość x długość x wysokość) stanie wkrótce w miejscowości Choroszcz (woj. podlaskie). Zajmie powierzchnię 1378 m2. Będą w niej produkowane i magazynowane okna.
Dach, w typie SPH izolacji, nachylony będzie pod kątem 4°. Do jego izolacji użyjemy wełny mineralnej o grubości 140 mm.
Ściany wykonamy w typie 7 izolacji, z płyt warstwowych z izolacją z pianki PIR o grubości 100 mm.
To rozbudowa istniejącego obiektu. Zdemontujemy ściany pomiędzy dwoma halami.
Koryto odwadniające wyłożone membraną połączone będzie z odwodnieniem podciśnieniowym.
Po zakończeniu obecnej budowy oddane przez LLENTAB hale zajmą powierzchnię 15751 m2. To hale produkcyjne, magazynowe oraz wiaty.

Z Klientem współpracuje regionalny przedstawiciel handlowy z naszego Biura w Białymstoku.
Opiekuje się on częścią województw: lubelskiego, mazowieckiego i warmińsko-mazurskiego oraz całym terenem województwa podlaskiego.

PL006943 MIRAŻ

Miraż to firma z kilkunastoletnim doświadczeniem, znana i licząca się na rynku. Zajmuje się kompleksowym zaopatrzeniem zakładów przetwórstwa mięsnego i gastronomii. Oferuje między innymi przyprawy, jelita naturalne, osłonki i dodatki funkcjonalne. Jej klienci to zarówno niewielcy odbiorcy indywidualni – małe firmy rodzinne z tradycjami – jak i duże zakłady przemysłowe w całej Polsce.

 Magazyn przypraw o wymiarach 24.9×39.2×8.1 m (szerokość x długość x wysokość) budujemy w miejscowości Brodła (woj. małopolskie). Zajmie powierzchnię 976 m2. Kąt nachylenia dachu w typie SPH izolacji wyniesie 6°. Do izolacji wykorzystamy piankę PIR o grubości 150 mm. Ściany w typie 7 izolacji wykonamy z płyt warstwowych w układzie poziomym z pianką PIR 120 mm.
Dwie ściany, długa i szczytowa, będą ścianami ppoż.
Zamontujemy daszek, który ochroni przed deszczem i śniegiem trzy doki.

Biuro Regionalne w Krakowie obsługuje tego Klienta oraz wszystkie nasze budowy z terenu województwa małopolskiego.

PL006943 MIRAZ magazyn
PL006943 MIRAZ magazyn 2

PL005817 SZWAGRY

Firma SZWAGRY działa na rynku transportowym od kilkunastu lat. Główna działalność Spółki to transport międzynarodowy. Specjalizuje się też w transporcie krajowym. Oferuje usługi magazynowania i mechaniki samochodowej.
Magazyn wysokiego składowania o powierzchni 1598 m2 montujemy w Koszalinie.
Hala ma wysokość 9.1 m.
Dach w typie 5 izolacji nachylony będzie pod kątem 7°. Ocieplimy go wełną szklaną o grubości 200 mm.
Ściany w typie 7 stanowią płyty warstwowe z izolacją z pianki PIR o grubości 100 mm.

Klientów z miast i powiatów województwa zachodniopomorskiego obsługuje nasze Biuro Regionalne w Stargardzie. Regionalny przedstawiciel handlowy współpracował z Przedstawicielami Firm SZWAGRY i DE VOS.

PL006965 DE VOS 2

Salon i serwis maszyn rolniczych z dachem w typie SPH z izolacją z pianki PIR o grubości 150 mm oraz ścianami w typie 7 z izolacją z pianki PIR o grubości 120 mm to drugi projekt realizowany przez nas dla DE VOS.

PL005500 OLBET

Produkcja wyrobów z betonu uruchomiona zostanie niedługo w nowej, nieizolowanej hali o wymiarach 21.0×45.7×7.1 m (szerokość x długość x wysokość). Stawiamy ją w miejscowości Międzyrzecze Dolne (woj. śląskie).
Budowę obsługuje Biuro Regionalne w Krakowie.

Na naszej stronie internetowej w zakładce KONTAKT znajdą Państwo szczegółowy wykaz województw i powiatów obsługiwanych przez poszczególne Biura Regionalne. Zapraszamy do kontaktu!