LLENTAB to synonim zarówno wysokiej jakości produktu – hal stalowych, jak i obsługi Klienta.
Nasze budynki są szyte na miarę, estetyczne i trwałe. Nasi pracownicy posiadają ogromną wiedzę i doświadczenie. Rozbudowana sieć handlowa umożliwia łatwy dostęp do oferty Klientom we wszystkich rejonach Polski. Jesteśmy jedną z nielicznych firm na rynku, która kontroluje cały proces dostarczania budynków stalowych od wstępnego szkicu pomysłu Klienta na papierze do produkcji i montażu hali. Dzięki temu możemy zagwarantować wysoką jakość na każdym etapie zamówienia.

Potwierdzeniem satysfakcji Klientów są realizowane z nami Ich kolejne inwestycje.
Budowy rozpoczęte w październiku to trzeci projekt dla Firmy MOTOROL, czwarty dla QUATRO i siedemnasty dla Erkado. Zaczęliśmy też kooperację z nowymi Odbiorcami.

A oto szczegóły:

PL006828 ERKADO 22

Erkado Sp. z o.o. jest producentem drzwi wewnętrznych i zewnętrznych. Oferuje też bogaty asortyment akcesoriów drzwiowych. Gwarantuje atrakcyjne wzornictwo, wysoką jakość i rozsądne ceny.
Produkcja drzwi wystartuje wkrótce w kompleksie hal o łącznej powierzchni 2112 m2.
Budujemy je w miejscowości Gościeradów-Folwark (woj. lubelskie).

Dachy nachylone będą pod kątami 4° i 2°. Wykonamy je w typie SPH izolacji z izolacją z wełny mineralnej o grubości 250 mm. Ściany hali B będą w typie 6 izolacji z płyt warstwowych z wełną mineralną 200 mm, ściany hali A w typie 7 izolacji z wełną mineralną 120 mm (na ścianie długiej) i wełną mineralną 200 mm (na ścianie szczytowej).

Dla Erkado realizujemy już 17. projekt. Postawiliśmy hale produkcyjne i magazynowe, wiaty oraz łączniki. Łączna powierzchnia wszystkich obiektów to 53750 m2.

Hale produkcyjne w systemie LLENTAB mogą być wykorzystywane na wiele różnych sposobów: jako fabryki i zakłady produkcyjne, hale przemysłowe, do przetwórstwa drewna i materiałów budowlanych, drukarnie czy zakłady produkujące meble. Różnorodność obudów dachów i ścian, nieskończona liczba wariantów rozwiązań konstrukcyjnych oraz pełen wybór elementów wyposażenia wykończeniowego zaspokoją potrzeby i wymagania nawet najbardziej wymagających Użytkowników i Inwestorów.

PL006828 ERKADO 22 Produkcja drzwi

PL005991 MOTOROL 3

MOTOROL to firma handlowa zajmująca się sprzedażą części zamiennych, chemii samochodowej, olejów oraz akcesoriów do samochodów osobowych i dostawczych. Powstała w 1991 roku jako dystrybutor samochodowych części zamiennych do samochodów krajowych. Rozszerzyła działalność o części do samochodów zagranicznych oraz o akcesoria i oleje.

Magazyn części samochodowych o wymiarach 96.3×102.4×10.0 m (szerokość x długość x wysokość) zajmie powierzchnię 9861 m2. Budujemy go w Krakowie.

Dach w typie SPH izolacji nachylony będzie pod kątem 3°. Ocieplimy go wełną mineralną o grubości 220 mm. Ściany w typie 3 izolowane będą wełną szklaną grubości 220 mm.

Będzie to hala bez jednej ściany długiej, dostawiona do istniejącego budynku LLENTAB PL3945.
Na ścianie długiej znajdować się będzie daszek o wymiarach 92.2×4.0 m. 48 klap dymowych zamontowanych będzie w świetlikach. Na styku hal postawimy ścianę ppoż. Biurowiec w technologii tradycyjnej obudujemy blachą LLENTAB.

To trzeci magazyn, który budujemy dla Firmy MOTOROL. Łącznie zajmą one powierzchnię 18698 m2.

PL005991 MOTOROL 3 magazyn

PL006668 R-TERRA

Wiata kompostowni o wymiarach 41.4×76.6×6.2 m (szerokość x długość x wysokość) stanie wkrótce w Olsztynie. Zajmie powierzchnię 3171 m2. To obiekt bez podpory po szerokości. Dach wykonay w typie 0 izolacji.

Oferowane przez nas hale magazynowe mają szerokie przeznaczenie i zastosowanie. To nie tylko tradycyjne izolowane i nieizolowane magazyny, to też wiaty oraz centra handlowe, magazyny chłodnicze czy dla przemysłu farmaceutycznego i spożywczego. Budujemy także magazyny w wyższej klasie odporności ogniowej. Obiekty referencyjne znajdą Państwo na naszej stronie www.

PL6668 R-TERRA wiata
PL6668 R-TERRA_wiata

PL006914 QUATRO 4

Magazyn uszczelek do silników to nasz czwarty projekt realizowany dla Quatro. Hala jest rozbudową po długości budynku wybudowanego przez nas. Jednocześnie przygotowana jest do dalszej rozbudowy zarówno po długości, jak i po szerokości.

PL006926 TSK (ZIAJKA AFK 2)

Kompleks hal pod wynajem budujemy we Wrocławiu. Dach nachylony będzie pod kątem 4°. To rozbudowa po szerokości projektu PL3410.

Powyższe opisy dobrze ilustrują uniwersalność systemu hal stalowych LLENTAB. Nasze obiekty można rozbudowywać, zmieniać ich układ i przeznaczenie. Można budować je w kilku etapach zgodnie z aktualnymi warunkami i potrzebami. System konstrukcji hal stalowych LLENTAB umożliwia również demontaż i montaż hali w innym miejscu.