Montaż

Montaż

Leszek Androchowicz

Kierownik Działu Montażu
+48 501 504 279
leszek.androchowicz@llentab.pl

Piotr Bialuk

Regionalny Kierownik Montażu – Polska Północno-Wschodnia
+48 501 539 055
piotr.bialuk@llentab.pl

Leszek Cesarz

Regionalny Kierownik Montażu – Polska Północno-Zachodnia
+48 501 503 955
leszek.cesarz@llentab.pl

Grzegorz Adamczyk

Regionalny Kierownik Montażu – Polska Centralna
+48 501 449 180
grzegorz.adamczyk@llentab.pl

Jacek Wentlandt

Regionalny Kierownik Montażu – Polska Południowa
+48 501 543 046
jacek.wentlandt@llentab.pl

Witold Maj

Regionalny Kierownik Montażu – Polska Południowa
+48 516 028 588
witold.maj@llentab.pl

Kierownicy Działów
Sprzedaż
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności. Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia. Rozumiem