LLENTAB oferuje hale o różnych wielkościach, konstrukcji, systemach dachowych, izolacji, systemach ściennych, ognioodporności i kombinacjach kolorystycznych. Stałe poszukiwanie najlepszych rozwiązań technicznych i rozwój zakładów produkcyjnych czyni nas jednym z wiodących projektantów i producentów hal stalowych w Europie. Jesteśmy jedną z nielicznych firm na rynku, która kontroluje cały proces dostarczania budynków stalowych od wstępnego szkicu pomysłu Klienta na papierze do produkcji i montażu hali. Dzięki temu możemy zagwarantować wysoką jakość na każdym etapie zamówienia.

W czerwcu rozpoczęliśmy kolejne budowy: magazyny, halę produkcyjną i stację diagnostyczną z serwisem samochodowym.

Poniżej krótka charakterystyka budowanych obiektów.

PL006166 AES

Na rynku grzewczym oraz instalacyjno-sanitarnym Firma AES istnieje od 1991 roku. Główną osią działalności Spółki jest sprzedaż hurtowa, zaopatruje ona też klientów indywidualnych. Na terenie siedziby AES funkcjonuje Salon Firmowy oraz Hydro-Market, sklepy oferujące pełną gamę towarów do kompleksowego wykończenia mieszkań.

Magazyn materiałów grzewczych oraz instalacyjno-sanitarnych o powierzchni 13431 m2 stawiamy w miejscowości Jasło (woj. podkarpackie).

Dach nachylony będzie pod kątem 1°. Wykonamy go w dwóch typach izolacji: SP z wełną mineralną o grubości 250 mm oraz SPH w niższej części hali, gdzie odbywać się będzie załadunek towaru.

Ściany w typie 7 izolacji z płyty warstwowej w układzie poziomym wypełnione będą wełną mineralną 200 mm.

PL006166 AES hala magazynowa
PL006166 AES hala magazynowa_2
PL006166 AES hala magazynowa_3
PL006166 AES hala magazynowa_4

PL006892 DFM 4

DFM Sp. z o.o. to profesjonalny producent mebli tapicerowanych z siedzibą w Dobrym Mieście k. Olsztyna. Od 2001 roku sprzedaje najwyższej jakości meble na kilku europejskich rynkach i w Stanach Zjednoczonych. Meble tworzy w trzech zakładach produkcyjnych, w miejscowościach: Dobre Miasto, Olsztyn i Reszel. Realizuje z nami czwarty projekt – to rozbudowa istniejącej hali PL5605.

W Dobrym Mieście (woj. warmińsko-mazurskie) montujemy halę magazynową, w której będzie tartak.
Wymiary hali: 15.0×37.0x4.0 m (szerokość x długość x wysokość).

Dach, o kącie nachylenia 4°, wykonamy w typie SPH izolacji z wełną mineralną 200 mm. Ściany w typie 7 izolacji to płyty warstwowe z wełną mineralną grubości 175 mm. Attyka schodkowa do wysokości kalenicy znajdować się będzie na jednej ścianie szczytowej.

PL006702 WNS POMORZE

Od ponad 15 lat WNS POMORZE oferuje usługi w zakresie konstrukcji stalowych, rurociągów oraz instalacji przemysłowych.

 Produkcja konstrukcji stalowych, rurociągów oraz instalacji przemysłowych odbywać się będzie niedługo w nowej hali o wymiarach: 39.9×50.6×8.0 m (szerokość x długość x wysokość). Budujemy ją w Przejazdowie (woj. pomorskie).

Konstrukcję przystosowaliśmy do montażu dwóch suwnic o udźwigu 5 i 3.5 tony.

Dach o kącie nachylenia 4° wykonamy w typie 5 izolacji z wełną szklaną o grubości 150 mm.

Ściany w typie 3 ocieplimy wełną szklaną 220 mm. W zakresie naszych prac znajdzie się również poszycie ściany oddzielenia przeciwpożarowego ryglami ściennymi, wełną mineralną i blachą trapezową.

PL006702 WNS POMORZE hala produkcyjna
PL006702 WNS POMORZE_hala produkcyjna

PL006600 MICH-TRANS

Stacja diagnostyczna i serwis samochodowy z attykami i dużą liczbą bram będą miały dach w typie SPH izolacji, a ściany w typie 7.

PL006886 CENTRO-CHEM 3

Magazyn surowców chemicznych – trzeci już dla tego Klienta – budujemy w Gdańsku. Po zakończeniu inwestycji nasze hale postawione dla Centro-chem zajmą łączną powierzchnię 4798 m2.

PL005439 HOLDER

Magazyn klimatyzatorów (hala łączona z budynkiem biurowym) będzie miał dach w typie SPH z wełną mineralną o grubości 140 mm oraz ściany w typie 6 ocieplone wełną mineralną 150 mm.

Głównymi filarami naszej oferty są hale magazynowe i produkcyjne – tego typu obiektów stawiamy najwięcej. Warto jednak podkreślić, że hale stalowe LLENTAB to rozwiązania systemowe, które są bardzo zróżnicowane i służą wielu celom. Budujemy też biura, reprezentacyjne obiekty handlowe i salony sprzedaży. Budynki dla przemysłu spożywczego i rolnictwa cieszą się zainteresowaniem Klientów. Dowodem popularności hal stalowych LLENTAB jest ponad 10.000 zrealizowanych projektów. Obiekty referencyjne wszystkich typów znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.