Budowy rozpoczęte w styczniu zdominowane zostały przez hale produkcyjne i magazynowe. To dwa główne filary naszej oferty.

Wybudowaliśmy już ponad 4000 hal magazynowych i ponad 3000 produkcyjnych w Europie.

Wszystkim Inwestorom, którzy decydują się powierzyć nam projekt hali produkcyjnej przeznaczonej do różnych branż i celów zapewniamy bezpieczne rozwiązania, które jednocześnie umożliwiają dalszy rozwój Firmy.

Dobrze zaprojektowana oraz skonstruowana hala produkcyjna to duża część sukcesu każdego Przedsiębiorcy. To w niej odbywa się cała produkcja oraz wszelkie procesy, odpowiadające za powodzenie przedsięwzięcia. Właśnie dlatego budowę hali produkcyjnej warto powierzyć specjalistom LLENTAB. Posiadają oni odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie w tym zakresie.

Specjalizujemy się w dostarczaniu najlepszych rozwiązań dla naszych Klientów, które z powodzeniem spełniają wszystkie obowiązujące normy, w zależności od swojego przeznaczenia. Nasze hale produkcyjne przeznaczone są dla różnych gałęzi przemysłu. Oferujemy projekty oraz budowy hal dla przemysłu lekkiego, rozwiązania dla wymagającej branży spożywczej oraz obiekty dla przemysłu ciężkiego.

Wszystkim naszym Klientom i Inwestorom proponujemy kompleksowe projektowanie hal produkcyjnych oraz ich budowę. Wyróżnia nas duża elastyczność technologii, dzięki której możemy zrealizować nawet najbardziej zaawansowane i wymagające projekty naszych Klientów.

Nasze hale produkcyjne tworzymy z elementów prefabrykowanych, co oznacza, że czas ich budowy jest bardzo krótki, a ceny niższe niż w przypadku budowy z innych materiałów. Oferowane przez nas konstrukcje są nie tylko funkcjonalne, ale przede wszystkim estetyczne i tworzą spójną całość zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

PL006553 INVEST

Halę produkcyjną przeznaczoną pod wynajem stawiamy w miejscowości Turowo (woj. zachodniopomorskie). Będzie miała wymiary 35.1×85.0x5.8 m (szerokość x długość x wysokość) i powierzchnię 2986 m2.

Dach nachylony będzie pod kątem 7°. Wykonamy go w typie 5 izolacji z wełną szklaną o grubości 270 mm. Dostarczamy konstrukcję dachu opartą przegubowo na słupach żelbetowych. Wykonujemy obudowę dachu wraz z izolacją.

PL006553 INVEST hala pod wynajem (Niestandardowy)
PL006553_INVEST hala pod wynajem (Niestandardowy)

PL006928 TARAPATA 4

Firma Tarapata Sp. z o.o. oferuje kompleksowe usługi z zakresu obróbki plastycznej stali dla różnych gałęzi przemysłu. Odpowiedni park maszynowy, wykwalifikowana kadra oraz sprawdzone technologie zdobyły uznanie klientów branży AGD, ogrodnictwa, motoryzacji, budownictwa oraz wyrobów dla systemów bezpieczeństwa ppoż.

Hala produkcyjna, w której odbywać się będzie obróbka plastyczna stali zajmie powierzchnię 1238 m2. Stawiamy ją w Mielcu (woj. podkarpackie). Dach, nachylony pod kątem 4° wykonamy w typie 5 izolacji z wełną szklaną o grubości 270 mm. Ściany w typie 3 izolacji docieplamy wełną szklaną o grubości 240 mm.

Konstrukcja przewiduje obciążenie dwoma suwnicami o nośności 5 ton, po jednej w każdej nawie. Dostarczamy też konstrukcję antresoli. Stawiamy ścianki działowe. Dwoma łącznikami połączymy ze sobą budynki istniejące. Hala przygotowana jest do rozbudowy.

PL006928 TARAPATA 4 Obrobka plastyczna stali (Niestandardowy)
PL006928_TARAPATA 4 Obrobka plastyczna stali (Niestandardowy)

PL006483 PRIMA-BUD

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe „PRIMA-BUD” powstało w 1997 roku. Początkowo firma zajmowała się sprzedażą rur stosowanych w branży teletechnicznej. Bardzo szybko zakres działalności został poszerzony o produkcję i sprzedaż kompletnych studni kablowych, z czasem włączono fundamenty energetyczne, sukcesywnie rozszerzając asortyment w tym zakresie.

Obecnie „PRIMA-BUD” posiada dwa główne działy sprzedaży, zakład produkcyjny o rozbudowanej i na bieżąco unowocześnianej infrastrukturze i prężnie funkcjonującą Hurtownię Materiałów Budowlanych. Oferuje bardzo szeroką gamę wyrobów betonowych, żelbetowych, metalowych oraz kutych, realizuje też innowacyjne projekty.

Produkcja wyrobów betonowych ruszy za kilkanaście tygodni w hali o wymiarach 20.3×90.0x8.4 m (szerokość x długość x wysokość). Zajmie powierzchnię 1823 m2. Stawiamy ją w miejscowości Skalbmierz (woj. świętokrzyskie).
Dach w typie SPH izolacji ocieplony pianką PIR o grubości 150 mm, nachylony będzie pod kątem 4°.
Ściany wykonamy w typie 7 z płyt warstwowych z okładzinami z blachy stalowej wypełnionych pianką PIR o grubości 120 mm.
Konstrukcja przewiduje montaż suwnic o udźwigu 10 i 5 ton.

PL006645 BM RECYKLING

Halę do recyclingu odpadów o powierzchni 2428 m2 montujemy w Siemianowicach Śląskich.
Będzie miała szerokość 40.4 m, długość 60.1 m i wysokość 10.6 m.
To hala jednonawowa o rozpiętości 40 m (bez podpór w środku) montowana na ścianach murowanych z betonowych bloczków na wys. 4.0 m.
Ściany i dach zrobimy w typie 0 izolacji. Kąt nachylenia dachu wyniesie 5°.

PL006645 BM RECYKLING Recycling odpadow (Niestandardowy)
PL006645_BM RECYKLING Recycling odpadow (Niestandardowy)

Logistyka oraz transport to prężnie działające gałęzie gospodarki, które nieustannie się rozwijają. W tym celu niezbędne jest szukanie coraz to nowszych rozwiązań, dzięki którym możliwe będzie wdrażanie wyznaczonych celów oraz projektów. Wszystkim Inwestorom oraz firmom, działającym w tej branży oferujemy profesjonalne hale magazynowe, które można wykorzystywać na wiele różnych sposobów.

Nasza firma od lat specjalizuje się w projektowaniu oraz budowie konstrukcji stalowych, w tym właśnie hal magazynowych. To, co wyróżnia oferowane przez nas budynki to przede wszystkim wysoka jakość materiałów oraz solidność. Każda hala magazynowa, którą oddajemy do użytku posiada wytrzymałą na warunki atmosferyczne konstrukcję, dzięki czemu możemy zagwarantować bezpieczeństwo wszystkich osób w nich przebywających.

Istotna jest branża, dla której hala magazynowa jest tworzona. Każda charakteryzuje się określonymi przepisami oraz restrykcjami, które muszą zostać spełnione. Przeznaczenie hali magazynowej jest zatem kluczowym kryterium, które bierzemy pod uwagę, przygotowując projekt dla Klienta. Kolejne ważne kwestie to wielkość magazynu, czas i rodzaj przechowywanych w nim materiałów oraz stopień i rodzaj prowadzonych działań oraz procesów.

Budowa hal magazynowych w naszym wykonaniu obejmuje zarówno nieizolowane budynki jak i w pełni izolowane magazyny np. dla branży elektronicznej oraz chłodnie dla przemysłu spożywczego czy też farmaceutycznego. Tworzymy magazyny, których powierzchnia wynosi około 600 m2, a wysokość składowania 6.5 m a także przemysłowe hale magazynowe o znacznie większych rozmiarach.

Hale magazynowe w systemie LLENTAB bardzo dokładnie dostosowane są do potrzeb oraz oczekiwań naszych Klientów.

PL006919 GAJA 3

W miejscowości Marciszów (woj. dolnośląskie) stawiamy wiatę o kącie nachylenia dachu 6°, której konstrukcję przygotowaliśmy pod montaż paneli fotowoltaicznych na płasko.

PL006865 PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH

Magazyn pojazdów ciężarowych z biurowcem o murowanych ścianach będzie miał wymiary 25.9x34x3x7.8 m (szerokość x długość x wysokość). Dach magazynu nachylony pod kątem 7° wykonamy w typie 5 izolacji z wełną szklaną o grubości 270 mm, a ściany w typie 7 z pianką PIR o grubości 120 mm.

Warto pamiętać, że LLENTAB specjalizuje się praktycznie we wszystkich typach hal stalowych. Nasze budynki świetnie nadają się na hale handlowe i usługowe, rolnicze, sportowe czy biurowe. Postawimy dla Ciebie również mniej typowe obiekty, jak hangary lotnicze. Wiele ciekawych realizacji możesz obejrzeć na naszej stronie, w zakładce obiekty referencyjne.