Hale stalowe i magazynowe w Zielonej Górze


Obsługiwany region:

Województwo: dolnośląskie
Powiaty: głogowski, górowski, lubiński, polkowicki
Województwo: lubuskie
Powiaty: gorzowski, Gorzów Wielkopolski, krośnieński, międzyrzecki, nowosolski, słubicki, sulęciński, świebodziński, wschowski, Zielona Góra, zielonogórski, żagański, żarski
Województwo: wielkopolskie
Powiaty:
grodziski, leszczyński, Leszno, międzychodzki, nowotomyski, rawicki, wolsztyński

Łukasz Rożek

65-119 Zielona Góra, ul. Trasa Północna 14
+48 571 407 919

lukasz.rozek@llentab.pl

Oferta LLENTAB to nowoczesne i wyjątkowo wytrzymałe hale magazynowe – w Zielonej Górze, Gorzowie oraz innych miastach województwa lubuskiego. Jesteśmy obecni na polskim rynku już od 1992 roku. Od tamtej pory wybudowaliśmy dla naszych Klientów ponad 2000 obiektów na terenie całego kraju! Firma LLENTAB pochodzi ze Szwecji i ma zasięg międzynarodowy. Wśród naszych Klientów znajdują się tysiące firm m.in. z Norwegii, Czech, Słowacji, Ukrainy, Niemiec oraz Polski.

Tworzymy dla naszych Klientów w województwie lubuskim konstrukcje stalowe o praktycznie nieograniczonej długości, przy czym jedna nawa może mieć rozpiętość do 70 metrów. Równie istotną zaletą naszego systemu jest możliwość dopasowania wysokości obiektu do biznesu Klienta. Z przyjemnością wykonamy montaż konstrukcji stalowych w lubuskim, tworząc magazyn wysokiego składowania, halę sportową czy też hangar lotniczy. Proponujemy elastyczne rozwiązania o stałej, wysokiej jakości!

Potrzebne solidne hale stalowe w Gorzowie lub Zielonej Górze? Wybierz LLENTAB!

Dlaczego jeszcze warto postawić na naszą firmę? Powodów jest wiele, ale jednym z najważniejszych jest to, że działamy w oparciu o własne projekty oraz linie produkcyjne. Ponadto, zamawiając hale magazynowych w Zielonej Górze, Gorzowie oraz całym województwie lubuskim masz pewność, że montaż również przeprowadzą specjaliści działający pod marką LLENTAB. Jesteśmy jedną z niewielu firm w tej branży, które kontrolują cały proces powstawania hal stalowych. Lubuskie, wielkopolskie czy mazowieckie – niezależnie od regionu jesteśmy w stanie stworzyć budynki zachwycające przemyślanymi projektami, jakością materiałów oraz precyzją wykonania.

Zajmujemy się również budową hal stalowych na terenie innych województw: