Hale stalowe w Zabrzu

Obsługiwany region:

Województwo: opolskie
Powiaty: głubczycki, kędzierzyńsko-kozielski, kluczborski, oleski, strzelecki
Województwo: śląskie
Powiaty: będziński, bieruńsko-lędziński, Bytom, Chorzów, Częstochowa, częstochowski, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, gliwicki, Jastrzębie Zdrój, Jaworzno, Katowice, kłobucki, lubliniecki, mikołowski, Mysłowice, myszkowski, Piekary Śląskie, raciborski, Ruda Ślaska, rybnicki, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świętochłowice, tarnogórski, Tychy, wodzisławski, Zabrze, zawierciański, Żory

Tomasz Noga

30-709 Kraków, ul. Stoczniowców 9
+48 501 383 388
 tomasz.noga@llentab.pl

Firma LLENTAB zapewnia kompleksowe usługi z zakresu projektowania oraz budowy hal stalowych w Zabrzu. Konstrukcje stalowe wznosimy nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie – posiadamy w tym obszarze ogromne doświadczenie. Gwarantujemy, że wszystkie hale stalowe w Zabrzu wznoszone przez naszą firmę, powstają w oparciu o szwedzki system, przy udziale profesjonalistów i z dostosowaniem do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Hale produkcyjne w Zabrzu – nowoczesny system gwarancją sukcesu

Nowoczesny szwedzki system, jaki stosuje nasza firma w trakcie budowy hal produkcyjnych w Zabrzu, pozwala na stawianie nawet bardzo skomplikowanych konstrukcji. Tworzymy obiekty z suwnicą z transportem podpartym lub podwieszanym. Do budowy hal produkcyjnych w Zabrzu wykorzystujemy wysokiej jakości materiały, które zapewniają wieloletnią trwałość i odporność na działanie czynników atmosferycznych. 

Hale handlowe i magazynowe w Zabrzu – bezpieczeństwo przede wszystkim

Projektując każdy obiekt, w LLENTAB szczególny nacisk kładziemy na kwestię bezpieczeństwa. Nie inaczej jest w przypadku budowy hal handlowych w Zabrzu. Konstrukcje te tworzymy w oparciu o najnowocześniejsze technologie i wysokiej jakości materiały. Dla funkcjonowania obiektów takich jak hale handlowe w Zabrzu równie ważna jest estetyka i wygląd, gdyż aspekty te decydują o możliwościach przyciągnięcia potencjalnych klientów. To zaledwie jedne z wielu czynników, które uwzględniamy przy tworzeniu projektów. Z kolei przy budowie hal magazynowych w Zabrzu poza bezpieczeństwem, najważniejsza jest funkcjonalność i dostosowanie do typu składowanych rzeczy. Jesteśmy w stanie zaprojektować i zbudować hale magazynowe dla przedsiębiorstw z każdej branży, od elektronicznej po farmaceutyczną.

Hale rolnicze i sportowe w Zabrzu – szybki czas realizacji

W LLENTAB budujemy hale rolnicze w Zabrzu o różnym przeznaczeniu, m.in. do przechowywania maszyn rolniczych i sortowania zbiorów. Zaletą lekkiej konstrukcji w systemie LLENTAB jest to, że można ją rozbudować lub zmienić jej lokalizację w dowolnym momencie. Halę rolniczą w Zabrzu jesteśmy w stanie postawić nawet w miesiąc. Inne projekty, takie jak na przykład hale sportowe w Zabrzu, wykonujemy w możliwie najkrótszym czasie.

LLENTAB działa również na obszarze innych miast m.in: