Hale stalowe i magazynowe we Wrocławiu


Obsługiwany region:

Województwo: dolnośląskie
Powiaty: bolesławiecki, dzierżoniowski, jaworski, Jelenia Góra, karkonoski, kamiennogórski, kłodzki, Legnica, legnicki, lubański, lwówecki, milicki, oleśnicki, oławski, strzeliński, średzki, świdnicki, Świdnica, trzebnicki, Wałbrzych, wałbrzyski, wołowski, Wrocław, wrocławski, ząbkowicki, zgorzelecki, złotoryjski
Województwo: opolskie
Powiaty: brzeski, krapkowicki, namysłowski, nyski, Opole, opolski, prudnicki
Województwo: wielkopolskie
Powiaty: kępiński, ostrzeszowski

Piotr Tusiński

51-502 Wrocław, ul. Mydlana 1
+48 501 539 887
piotr.tusinski@llentab.pl

Chcesz, by Twoja firma wykorzystywała własne hale stalowe we Wrocławiu? Grupa LLENTAB producent hal stalowych zaprasza do współpracy! Jesteśmy przedsiębiorstwem działającym na rynku międzynarodowym – stworzone przez nas obiekty funkcjonują m.in. w Szwecji, Norwegii, Czechach, na Słowacji, Ukrainie, w Niemczech oraz oczywiście w Polsce. Od samego początku naszej działalności postawiliśmy sobie jasny cel: chcemy tworzyć konstrukcje stalowe, które będą wzorem dla wszystkich europejskich producentów. Nieustannie udoskonalamy wykorzystywane technologie i stale poszerzamy grono zadowolonych Klientów. Mamy nadzieję, że wkrótce również dołączysz do przedsiębiorców korzystających w województwie opolskim z hal magazynowych marki LLENTAB.

Tworzymy hale magazynowe we Wrocławiu i całej Polsce od 1992 roku!

Decydując się na LLENTAB nawiązujesz współpracę z doświadczoną firmą i marką dobrze znaną w branży. Grupa LLENTAB powstała ponad 40 lat temu – w 1972 roku w Szwecji. 20 lat później zaczęliśmy tworzyliśmy pierwsze hale magazynowe w Wrocławiu i innych polskich miastach. Dziś naszym Klientom w Polsce możemy zaoferować nie tylko sprzedaż kompletnych obiektów, ale również wysokiej jakości projekty, montaż i produkcję.

W naszej pracy wykorzystujemy polską linię produkcyjną. W Polsce centrala i fabryka znajdują się w Gdańsku, natomiast w całym kraju rozmieszczone są nasze biura handlowe. Jeżeli interesuje Cię budowa hal w opolskim, zachęcamy do wizyty w naszym biurze regionalnym. Zapraszamy również do kontaktu mailowego oraz telefonicznego. Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości!

Nowoczesne hale magazynowe – opolskie. Wybierz jakość!

Uważamy, że wysoka jakość, którą charakteryzują się wykonywane przez nas konstrukcje stalowe w województwie opolskim to najlepsza promocja naszej oferty wśród firm z tego regionu. Klienci cenią nas m.in. za to, że wykonując montaż konstrukcji stalowych we Wrocławiu sięgamy po materiały ocynkowane ogniowo i zabezpieczone antykorozyjnie, co oznacza, że nasze hale magazynowe są doskonale chronione przed korozją. Co za tym idzie, konserwacja budynków jest bardzo prosta. Wystarczy myć budynek za pomocą węża ogrodowego lub myjki ciśnieniowej, usuwać śnieg z dachu w przypadku dużego opadu, a także zadbać o czyszczenie rynien i smarowanie zawiasów.

Możesz również liczyć na doskonałą trwałość budynków. Do wszystkich profili o grubości 7 mm stosujemy stal o wysokiej wytrzymałości. Naszym standardem jest warstwa ocynku Z450, natomiast w przypadku cienkich profili – Z275. To oznacza, że nasze hale magazynowe w Opolskim przetrwają dziesięciolecia!

LLENTAB działa również na obszarze innych miast m.in: