Hale stalowe w Tychach

Obsługiwany region:

Województwo: opolskie
Powiaty: głubczycki, kędzierzyńsko-kozielski, kluczborski, oleski, strzelecki
Województwo: śląskie
Powiaty: będziński, bieruńsko-lędziński, Bytom, Chorzów, Częstochowa, częstochowski, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, gliwicki, Jastrzębie Zdrój, Jaworzno, Katowice, kłobucki, lubliniecki, mikołowski, Mysłowice, myszkowski, Piekary Śląskie, raciborski, Ruda Ślaska, rybnicki, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świętochłowice, tarnogórski, Tychy, wodzisławski, Zabrze, zawierciański, Żory

Tomasz Noga

30-709 Kraków, ul. Stoczniowców 9
+48 501 383 388
 tomasz.noga@llentab.pl

LLENTAB to firma projektująca i montująca różnorodnego zastosowania hale stalowe. Tychy to jedno z miast, na którego terenie świadczymy swoje usługi. Oferujemy dopasowane do potrzeb klientów rozwiązania, dotyczące rozmiarów i rozwiązań konstrukcyjnych hal w Tychach. Budujemy między innymi hale rolnicze, sportowe, handlowe, produkcyjne, magazynowe. Nasz doświadczony zespół podczas realizacji każdego zlecenia dokłada wszelkich starań, aby stalowe konstrukcje były nie tylko wytrzymałe, lecz także spełniały wszelkie wymogi techniczne dla tego typu obiektów, a więc gwarantowały bezpieczne użytkowanie.

Szybka realizacja projektów nowoczesnych hal stalowych w Tychach

Jesteśmy firmą z rozległą wiedzą popartą wieloletnim doświadczeniem w zakresie projektowania oraz montażu hal stalowych, których budowę realizujemy między innymi na terenie Tych. Lekkie powierzchnie użytkowe ze stali, odpowiednio zabezpieczone przed korozją, stanowią idealnie sprawdzające się rozwiązania w przypadku dynamicznie rozwijających się powierzchni magazynowych w każdym przedsiębiorstwie. Oferujemy wysokiej jakości konstrukcje stalowe oraz opartą na indywidualnym podejściu współpracę w zakresie zarówno projektowania, jak i budowy tego typu obiektów. Produkcyjne, rolnicze, sportowe, handlowe czy magazynowe hale w Tychach są projektowane zgodnie ze wszystkimi regulowanymi prawnie technicznymi wymaganiami budowania tego typu obiektów, a cały proces montażu odbywa się zgodnie z najnowocześniejszymi standardami technologicznymi i wykonawczymi. Wszystkie nasze obiekty podlegają gwarancji.

Tychy – hale produkcyjne i nie tylko

Niezależnie od rodzaju hali stalowej w Tychach, projektujemy i stawiamy obiekty o różnym rozmiarze, przeznaczeniu i konfiguracji. Wszystkie nasze realizacje podlegają ścisłym regulacjom w zakresie zasad projektowania i budowania tego typu obiektów. Współpracujące z nami firmy i prywatni inwestorzy otrzymują nie tylko starannie wykonaną i solidną powierzchnię użytkową, opartą na lekkiej i wytrzymałej konstrukcji stalowej, lecz także pewność, że posłuży im ona przez długie lata. Dodatkowym atutem tego typu budownictwa jest możliwość rozbudowy, przeniesienia lub zmiany przeznaczenia obiektu. Stawiając hale handlowe w Tychach i inne oparte na stalowej konstrukcji obiekty, oferujemy szybki postęp prac, co gwarantuje oszczędność czasu, niezbędnego do terminowego uruchomienia hali.

Podczas budowy obiektu zapewniamy naszym klientom fachowe doradztwo – merytoryczne i praktyczne wsparcie na dowolnym etapie realizacji. Każdy nasz projekt, w tym hali sportowej w Tychach, jest nie tylko dostosowany do aktualnie obowiązujących wymogów regulowanych przepisami prawa, ale także „szyty na miarę” potrzeb każdego klienta. Zachęcamy do skorzystania z usługi projektowania i montażu hal stalowych w Tychach.

LLENTAB działa również na obszarze innych miast m.in: