Hale stalowe i magazynowe w Stargardzie


Obsługiwany region:

Województwo: zachodniopomorskie
Powiaty: białogardzki, choszczeński, drawski, goleniowski, gryficki, gryfiński, kamieński, kołobrzeski, Koszalin, koszaliński, łobeski, myśliborski, policki, pyrzycki, sławieński, Stargard, stargardzki, Szczecin, szczecinecki, świdwiński, Świnoujście, wałecki

Andrzej Zdanowicz

73-110 Stargard, ul. 11-go Listopada 37
+48 501 536 914
andrzej.zdanowicz@llentab.pl

Dla rolnictwa, przemysłu, do magazynowania towarów, sportowe, usługowe czy stricte produkcyjne – między innymi w tych sektorach są wykorzystywane nasze nowoczesne konstrukcje stalowe. Szczecin i całe województwo zachodniopomorskie to jeden z obszarów, w których od wielu lat prężnie działamy. Spełniamy nawet najbardziej niestandardowe oczekiwania Klientów, dlatego nasze usługi ciszą się tak dużym zainteresowaniem.

Nowoczesne hale stalowe – Szczecin i inne miasta regionu

Szwedzka firma LLENTAB działa na rynku od przeszło 40 lat. Doświadczenie zdobyte w tym czasie pomaga nam tworzyć konstrukcje ściśle dopasowane do potrzeb Klienta. Nasze hale stalowe – zachodniopomorskie to jeden z licznych regionów w Polsce, w którym powstawały one na przestrzeni ostatnich lat – znajdują zastosowanie w praktycznie każdej branży. Konstrukcje mogą pełnić rolę magazynową, produkcyjną, usługową czy sportową – gwarantujemy, że jesteśmy w stanie zaprojektować i wybudować obiekt o dowolnym przeznaczeniu. Używamy wyłącznie prefabrykatów z odpornej na korozję stali ocynkowanej, które wytwarzamy w naszych fabrykach.

Szybka budowa hal stalowych – Szczecin

Dlaczego nasza oferta cieszy się tak dużą popularnością? Gdyż jako jedna z nielicznych firm działających w tej branży świadczymy kompleksowe usługi. Nie tylko budujemy stalowe konstrukcje magazynowe czy handlowe; zajmujemy się też ich projektowaniem, produkcją oraz montażem we wskazanym przez Klienta miejscu. Nie korzystamy z usług pośredników. Takie podejście sprawia, że cały proces budowy przebiega nadzwyczaj szybko, a realizacja inwestycji jest o wiele mniej kosztowna.

Trwałe hale magazynowe – Szczecin

Konstrukcje magazynowe to obiekty, które budujemy w województwie zachodniopomorskim najczęściej. Nic dziwnego, jest to przecież region silnie uprzemysłowiony, w którym od lat istnieją stocznie, porty i duże zakłady produkcyjne. Bez względu na to, jaki profil działalności Państwo prowadzą, jesteśmy w stanie wybudować takie konstrukcje magazynowe, które będą ściśle dostosowane do Waszych potrzeb. Na etapie projektowania bierzemy pod uwagę różnorodne dane, w tym wielkość obiektu, jego usytuowanie, rodzaj przechowywanych towarów czy panujący w regionie klimat. Budowa hal magazynowych w Szczecinie przebiega dzięki temu bezproblemowo, a powstały obiekt jest funkcjonalny i przystosowany do określonych warunków atmosferycznych.

Bezpieczne hale produkcyjne – Szczecin

Budowa hal produkcyjnych – Szczecin i inne miasta województwa zachodniopomorskiego to jeden z obszarów, w którym świadczymy tego typu usługi – w wykonaniu firmy LLENTAB przebiega nad wyraz sprawnie, ponieważ wszystkie prace, począwszy od projektowania aż po końcowy montaż realizujemy samodzielnie. Nasze konstrukcje znajdują zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu, w tym lekkiego, ciężkiego i spożywczego. Budowane przez nas hale mogą mieć suwnice z transportem podpartym lub podwieszanym – wybór należy do Państwa.

Systemowe hale stalowe – zachodniopomorskie

Jedną z zalet tworzonych przez nas konstrukcji jest ich elastyczność. Wszystkie projekty obiektów, czy to magazynowych, czy produkcyjnych, można do woli modyfikować. Posiadamy kilkanaście typów izolacji dachu oraz ścian, które pozwalają na stworzenie stalowej konstrukcji ściśle dopasowanej do potrzeb Klienta. Nasze innowacyjne rozwiązania systemowe mają jeszcze jedną zaletę: każdy magazyn, obiekt sportowy czy produkcyjny w razie potrzeby można łatwo rozbudować lub dostosować do prowadzonej nowej działalności.

LLENTAB działa również na obszarze innych miast m.in: