Hale stalowe w Rudzie Śląskiej

Obsługiwany region:

Województwo: opolskie
Powiaty: głubczycki, kędzierzyńsko-kozielski, kluczborski, oleski, strzelecki
Województwo: śląskie
Powiaty: będziński, bieruńsko-lędziński, Bytom, Chorzów, Częstochowa, częstochowski, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, gliwicki, Jastrzębie Zdrój, Jaworzno, Katowice, kłobucki, lubliniecki, mikołowski, Mysłowice, myszkowski, Piekary Śląskie, raciborski, Ruda Ślaska, rybnicki, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świętochłowice, tarnogórski, Tychy, wodzisławski, Zabrze, zawierciański, Żory

Tomasz Noga

30-709 Kraków, ul. Stoczniowców 9
+48 501 383 388
 tomasz.noga@llentab.pl

Hale sportowe, magazynowe, rolnicze, handlowe – projektujemy i montujemy każdy rodzaj konstrukcji stalowych w Rudzie Śląskiej. Współpraca z naszymi specjalistami z LLENTAB odbywa się w ścisłym skoordynowaniu prac wszystkich działów, aby jak najdokładniej wykonać konstrukcję, która ma służyć przez długie lata. Niewątpliwym atutem budowanych przez naszą firmę w Rudzie Śląskiej hal magazynowych i innych przestrzeni jest fakt, że zarówno projekt, montaż, jak i uruchomienie obiektu odbywa się w stosunkowo krótkim czasie.

Budowa hal z konstrukcji stalowych w Rudzie Śląskiej

Postawienie hali, opartej na stalowej konstrukcji, jest jednym z najlepszych rozwiązań jeśli w przyszłości są plany na jej rozbudowę. Taka konstrukcja charakteryzuje się lekkością, co umożliwia demontaż fragmentu obiektu i dobudowanie kolejnej cześci. Między innymi dzięki temu budowa hal stalowych w Rudzie Śląskiej cieszy się popularnością. Jako doświadczeni specjaliści w branży oferujemy usługi projektowania oraz budowy konstrukcji stalowych, których stelaż bazuje na najnowszych technologiach produkcji przeznaczonych do powstawania tego typu obiektów. Stawiane przez nasz zespół profesjonalistów hale magazynowe w Rudzie Śląskiej cechuje wysoka jakość wykonania, mająca bezpośrednie przełożenie na trwałość. Dzięki powłoce, zapobiegającej pojawianiu się i rozprzestrzenianiu korozji, elementy konstrukcyjne hal są wysoce odporne na działanie czynników atmosferycznych.

Ruda Śląska – hale produkcyjne i nie tylko

Realizujemy każde zlecenie z pełnym profesjonalizmem oraz odpowiedzialnością. Proces budowy produkcyjnej, magazynowej, rolniczej, sportowej lub handlowej hali w Rudzie Śląskiej jest poprzedzany dokładnym badaniem terenu, którego integralną częścią jest ocena ryzyka jej uszkodzenia poprzez naturalne uwarunkowania na danym obszarze oraz sezonowe warunki atmosferyczne, panujące w miejscu budowy. Na podstawie takiego rozpoznania i z uwzględnieniem odgórnych wymagań branżowych oraz życzeń klienta powstaje projekt hali. Następnie, pod ścisłym nadzorem przeprowadzana jest budowa produkcyjnej, rolniczej czy sportowej hali na terenie Rudy Śląskiej.

Jesteśmy liderami na rynku w zakresie wznoszenia hal handlowych w Rudzie Śląskiej, budowanych na podstawie lekkiej konstrukcji stalowej. Zapraszamy do kontaktu zarówno firmy produkcyjne, jak i usługowe, zainteresowane postawieniem praktycznej i lekkiej konstrukcji stalowej, nawet hali rolniczej w Rudzie Śląskiej.

LLENTAB działa również na obszarze innych miast m.in: