Hale stalowe i magazynowe w Legnicy


Obsługiwany region:

Województwo: dolnośląskie
Powiaty: bolesławiecki, dzierżoniowski, jaworski, Jelenia Góra, jeleniogórski, kamiennogórski, kłodzki, Legnica, legnicki, lubański, lwówecki, milicki, oleśnicki, oławski, strzeliński, średzki, świdnicki, trzebnicki, Wałbrzych, wałbrzyski, wołowski, Wrocław, wrocławski, ząbkowicki, zgorzelecki, złotoryjski

Piotr Tusiński

51-502 Wrocław, ul. Mydlana 1
+48 501 539 887
piotr.tusinski@llentab.pl

Firma LLENTAB już od ponad 30 lat zajmuje się budową hal stalowych. Znajdują one swoje zastosowanie w bardzo wielu obszarach, między innymi w przemyśle, rolnictwie, sporcie czy też w handlu. Tworzone przez nas budynki są wykonywane przy zastosowaniu najwyższej jakości materiałów i elementów konstrukcyjnych. Powoduje to, że charakteryzują się znakomitymi parametrami technicznymi i są odporne na działanie niesprzyjających warunków atmosferycznych, takich jak mróz, silny wiatr czy też opady deszczu i śniegu. Budowane hale stalowe są tworzone w myśl aktualnie panujących trendów architektonicznych, dzięki czemu charakteryzują się nie tylko wysoką funkcjonalnością, ale również znakomitym wyglądem, który sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób.

Hale stalowe Legnica

Celem naszej firmy jest przede wszystkim działanie kompleksowe. Standardowe realizacje budowy obiektów stalowych wykonujemy w około 15 tygodni od momentu zlecenia dostawy hali. Cały proces rozpoczynamy od wstępnej analizy, w czasie której staramy się poznać wszelkie oczekiwania inwestora dotyczące obiektu. Na tej podstawie możliwe będzie przygotowanie wyceny całej realizacji. Po zaakceptowaniu warunków i podpisaniu umowy oraz zatwierdzeniu przez klienta specyfikacji, rysunków i tablicy kolorów przystępujemy do fazy realizacji.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

W swojej pracy korzystamy z profesjonalnych maszyn oraz nowoczesnych narzędzi, co powoduje, że prowadzone realizacje są wykonywane w bardzo sprawny oraz możliwie najbardziej profesjonalny sposób. Pozwala to między innymi na skrócenie czasu budowy do minimum.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy a my zaproponujemy najodpowiedniejsze rozwiązania dla Twoich potrzeb. Zapewniamy pełne wsparcie na każdym etapie prowadzonych czynności.

LLENTAB działa również na obszarze innych miast m.in: