Realizacja Projektów

Piotr Bialuk

Kierownik Działu Realizacji Projektów
+48 501 539 055
piotr.bialuk@llentab.pl

Grzegorz Adamczyk

Kierownik Projektu – Polska Północna
+48 501 449 180
grzegorz.adamczyk@llentab.pl

Leszek Cesarz

Kierownik Projektu – Polska północno-zachodnia
+48 501 503 955
leszek.cesarz@llentab.pl

Zbigniew Dziadosz

Kierownik Projektu – Polska południowo-wschodnia
+48 519 877 209
zbigniew.dziadosz@llentab.pl

Dariusz Kucharzyk

Kierownik Projektu – Wielkopolska i okolice
+48 506 863 752
dariusz.kucharzyk@llentab.pl

Krzysztof Kuś

Kierownik Projektu – Śląsk i Małopolska
+48 504 919 768
krzysztof.kus@llentab.pl

Szymon Spandel

Kierownik Projektu – Warmia i Mazury
+48 451 075 904
szymon.spandel@llentab.pl

Dawid Ożański

Kierownik Projektu – Kujawy i Pomorze
+48 571 407 922
dawid.ozanski@llentab.pl

Tomasz Tomulewicz

Kierownik Projektu – Polska północno-wschodnia
+48 504 643 580
tomasz.tomulewicz@llentab.pl

Kierownicy Działów