Hale stalowe i magazynowe w Kaliszu


Obsługiwany region:

Województwo: wielkopolskie
Powiaty: chodzieski, czarnkowsko-trzcianecki, gnieźnieński, gostyński, jarociński, kaliski, Kalisz, kolski, Konin, koniński, kościański, krotoszyński, obornicki, ostrowski, Piła, pilski, pleszewski, Poznań, poznański, słupecki, szamotulski, średzki, śremski, turecki, wągrowiecki, wrzesiński, złotowski

Piotr Dragon

61-369 Poznań, ul. Wagrowska 2
+48 501 393 600
piotr.dragon@llentab.pl

Domeną naszej firmy jest budowa hal stalowych. Są one wykonane z materiałów odznaczających się znakomitymi parametrami technicznymi oraz wysoką odpornością na działanie niesprzyjających warunków atmosferycznych. Wszystko to powoduje, że oferowane przez nas hale stalowe są eksploatowane przez długi czas.

Hale stalowe Kalisz

W swoich szeregach posiadamy kadrę wykwalifikowanych oraz doświadczonych pracowników, co powoduje, że jesteśmy w stanie sprostać nawet niestandardowym oczekiwaniom naszych Klientów. Tworzone przez nas hale stalowe mogą być przeznaczone nie tylko do magazynowania czy produkcji. Wykonujemy również hale sportowe, biurowe i rolnicze – wiele osób znajdzie najodpowiedniejsze rozwiązanie dla swoich potrzeb. Tworzone obiekty są budowane w myśl aktualnie panujących trendów i standardów. Dzięki temu odznaczają się nie tylko znakomitym wyglądem, ale również wysoką funkcjonalnością.

Budowa hali w 10 krokach

Budową hal stalowych zajmują się fachowcy w branży, co pozwala ograniczyć czas tworzenia budynku do minimum. Wszystko rozpoczyna się od analizy, w czasie której staramy się poznać wszelkie oczekiwania inwestora dotyczące konkretnego obiektu. Na tej podstawie przygotowujemy ofertę cenową. Po podpisaniu umowy nasi pracownicy zajmą się opracowaniem projektu obiektu oraz wszelkiej niezbędnej dokumentacji potrzebnej do uzyskania pozwolenia na budowę. Dopiero w tym momencie możliwe będzie przejście do rzeczywistej realizacji projektu.

Na podstawie warunków panujących na terenie budowy nasi fachowcy opracowują szczegółowy harmonogram prowadzonych prac. Dzięki temu inwestor zna przybliżoną datę ukończenia obiektu. Standardowy czas oczekiwania na halę stalową po podpisaniu zlecenia dostawy obiektu wynosi ok. 15 tygodni. W swojej pracy korzystamy z materiałów wysokiej jakości, co powoduje, że gotowy obiekt charakteryzuje się znakomitymi parametrami technicznymi oraz wysoką funkcjonalnością.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

Zapraszamy do obejrzenia dotychczas przeprowadzonych realizacji oraz do skorzystania z usług fachowców w swojej branży!

LLENTAB działa również na obszarze innych miast np.: