Hale stalowe i magazynowe w Zabrzu

Obsługiwany region:

Województwo: opolskie
Powiaty: głubczycki, kędzierzyńsko-kozielski, kluczborski, oleski, strzelecki
Województwo: śląskie
Powiaty: będziński, bieruńsko-lędziński, Bytom, Chorzów, Częstochowa, częstochowski, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, gliwicki, Jastrzębie Zdrój, Jaworzno, Katowice, kłobucki, lubliniecki, mikołowski, Mysłowice, myszkowski, Piekary Śląskie, raciborski, Ruda Ślaska, rybnicki, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świętochłowice, tarnogórski, Tychy, wodzisławski, Zabrze, zawierciański, Żory

Tomasz Noga

30-709 Kraków, ul. Stoczniowców 9
+48 501 383 388
 tomasz.noga@llentab.pl

Przedsiębiorstwo LLENTAB już od długiego czasu zajmuje się budową różnego rodzaju hal stalowych. Mogą być one zaadaptowane do różnych celów, między innymi dla branży logistycznej, rolniczej czy też handlowej. Daje nam to pewność sprostania oczekiwaniom każdego z inwestorów. Oferowane przez nas konstrukcje stalowe są tworzone z wykorzystaniem specjalistycznych narzędzi oraz maszyn, dzięki czemu budowa hali zajmuje zdecydowanie mniej czasu niż jest to w przypadku tradycyjnych budynków murowanych.

Hale stalowe Zabrze – co oferujemy?

W ramach prowadzonych działań zajmujemy się kompleksowymi usługami projektowania oraz budowania konstrukcji magazynowych. Pierwszym przeprowadzanym etapem jest dokładna analiza potrzeb Klienta. Na tej podstawie nasi doświadczeni pracownicy sporządzają dokumentację, dzięki której możliwe będzie opracowanie dokładnej oferty cenowej za całość prac. Po jej akceptacji rozpoczyna się faza realizacji, która zajmuje ok 15 tygodni.

Hale magazynowe Zabrze – postaw na sprawdzone rozwiązania

To, co wyróżnia tworzone przez nas konstrukcje stalowe to przede wszystkim znakomita jakość wykonania. Magazyny są odporne na działanie niesprzyjających warunków atmosferycznych, takich jak silny wiatr, mróz oraz opady deszczu i śniegu. Ponadto tego typu przestrzenie mogą zostać wyposażone w różnego rodzaju systemy, na przykład klapy dymowe oraz zraszacze przeciwpożarowe, co zapewnia maksymalny poziom bezpieczeństwa.

Niebywałą zaletą konstrukcji stalowych jest to, że mogą być one w łatwy sposób. Bardzo mocno ułatwia to rozrastającemu się przedsiębiorstwu powiększenie swojej przestrzeni magazynowej.

Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie!

Zapraszamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Zdobyte w ostatnich latach doświadczenie powoduje, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

Llentab działa również na obszarze innych miast m.in: