Hale stalowe i magazynowe w Koszalinie


Obsługiwany region:

Województwo: zachodniopomorskie
Powiaty: białogardzki, choszczeński, drawski, goleniowski, gryficki, gryfiński, kamieński, kołobrzeski, Koszalin, koszaliński, łobeski, myśliborski, policki, pyrzycki, sławieński, Stargard, stargardzki, Szczecin, szczecinecki, świdwiński, Świnoujście, wałecki

Andrzej Zdanowicz

73-110 Stargard, ul. 11-go Listopada 37
+48 501 536 914
andrzej.zdanowicz@llentab.pl

Nasza firma działa w Polsce już od wielu lat i zajmuje się projektowaniem oraz budową nowoczesnych konstrukcji stalowych, które mogą być przeznaczone do różnych celów. W swojej pracy korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań, a także z innowacyjnych narzędzi, które są gwarancją sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających inwestorów zarówno pod względem dokładności, jak i szybkości działania. Oprócz tego kadra niezwykle doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników sprawia, że jesteśmy w stanie dostosować się do indywidualnych oczekiwań każdego z Klientów.

Hale magazynowe Koszalin

Wykonywane przez nas hale stalowe cieszą się w ostatnim czasie sporym zainteresowaniem inwestorów przede wszystkim ze względu na mnogość przeznaczeń i zastosowań. Mogą być z powodzeniem wykorzystywane w branżach, takich jak logistyka, rolnictwo czy też przemysł. Dzięki tworzonej przestrzeni istnieje możliwość bezpiecznego magazynowania różnego rodzaju przedmiotów bez obawy o ich zniszczenie pod wpływem niesprzyjających warunków atmosferycznych.

To, czym odznaczają się tworzone przez naszą firmę konstrukcje stalowe to między innymi krótki czas montażu. Obiekty, takie jak hale rolnicze czy magazyny były dotychczas murowane, co wiązało się wielomiesięczną budową. Postawienie na stal niesie za sobą wiele walorów. Przede wszystkim na uwagę zasługuje fakt, że tego typu przestrzenie mogą zostać ocieplone, co pomoże w uzyskaniu optymalnych warunków we wnętrzu obiektu. Jest to niezwykle istotne przede wszystkim w momencie magazynowania towarów wrażliwych na zmieniającą się temperaturę powietrza lub wilgotność. Oprócz tego na uwagę zasługuje fakt, że w halach magazynowych mogą zostać zamontowane wszelkie systemy bezpieczeństwa, takie jak klapy dymowe, zraszacze przeciwpożarowe, a także instalacje alarmowe. Wszystko to powoduje, że wykonywane konstrukcje odznaczają się wysokim poziomem bezpieczeństwa.

Konstrukcje stalowe Koszalin

Klientom zainteresowanym usługami naszej firmy proponujemy pełne wsparcie na każdym etapie realizacji. Proces projektowania przestrzeni jest przeprowadzany z wykorzystaniem nowoczesnych systemów informatycznych, dzięki którym możliwe staje się zwizualizowanie całego obiektu i naniesienie ewentualnych poprawek jeszcze przed przystąpieniem do budowy. Bardzo mocno zmniejsza to koszty całej inwestycji i powoduje, że inwestor jest w pełni usatysfakcjonowany z przeprowadzonej usługi. Hale rolnicze oraz inne konstrukcje stalowe są wykonywane z niezwykle wytrzymałych materiałów, co sprawia, że mogą być eksploatowane przez wiele lat bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia.

Konstrukcje magazynowe w Koszalinie – sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy oraz do obejrzenia dotychczas przeprowadzonych realizacji. Zdobyte na przestrzeni kilkudzisięciu lat doświadczenie powoduje, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów zarówno pod względem funkcjonalności, jak i jakości wykonania hal stalowych.

LLENTAB działa również na obszarze innych miast m.in: