Hale stalowe Kędzierzyn-Koźle

Obsługiwany region:

Województwo: opolskie
Powiaty: głubczycki, kędzierzyńsko-kozielski, kluczborski, oleski, strzelecki
Województwo: śląskie
Powiaty: będziński, bieruńsko-lędziński, Bytom, Chorzów, Częstochowa, częstochowski, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, gliwicki, Jastrzębie Zdrój, Jaworzno, Katowice, kłobucki, lubliniecki, mikołowski, Mysłowice, myszkowski, Piekary Śląskie, raciborski, Ruda Ślaska, rybnicki, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świętochłowice, tarnogórski, Tychy, wodzisławski, Zabrze, zawierciański, Żory

Tomasz Noga

30-709 Kraków, ul. Stoczniowców 9
+48 501 383 388
 tomasz.noga@llentab.pl

Nasza firma — LLENTAB, jest jednym z wiodących producentów konstrukcji szkieletowych ze stali z zabezpieczeniem antykorozyjnym. Produkujemy nowoczesne hale magazynowe w Kędzierzynie-Koźlu, a w tym m.in. hale rolnicze i produkcyjne. Stawiamy na autorskie projekty i technologie, a także wnikliwie kontrolujemy prace na każdym etapie realizacji inwestycji. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować klientom najwyższą jakość. Budujemy trwałe i stabilne obiekty stalowe, które będą służyć przez wiele lat. Poznaj bliżej nasz sposób działania!

Jak wygląda proces produkcji hali stalowej?

Praca naszych przedstawicieli handlowych zaczyna się od wnikliwej analizy potrzeb klienta, a także poznania specyfiki obszaru, na którym ma zostać wybudowana hala rolnicza, produkcyjna czy magazynowa. Największe znaczenie mają lokalne warunki atmosferyczne – w miejscach, w których często padają ulewne deszcze bądź wieje silny wiatr obiekty stalowe muszą być dostosowane do podołania takim obciążeniom i zagrożeniom. Efektem wstępnych działań jest stworzenie podstawowej dokumentacji, a także wyceny projektu.

W dalszej kolejności obie strony podpisują umowę. Zaczyna się realizacja zamówienia produkcyjnego. Sprawnie przygotowujemy materiały, tworzymy stalowe elementy w naszych fabrykach w Gdańsku i Kungshamn, organizujemy transport materiałów na plac budowy w wybranym zakątku Polski. Na podstawie autorskich projektów i technologii przygotowujemy indywidualny plan montażu hali produkcyjnej czy rolniczej. Dbamy również o to, by budowany obiekt magazynowy podlegał regularnym, wewnętrznym inspekcjom.

Czas budowy nowoczesnej hali magazynowej

Specjaliści z firmy LLENTAB pracują w bardzo szybkim tempie. Wiele zależy od indywidualnych czynników, ale przy sprzyjających warunkach jesteśmy w stanie oddać do użytku ogromną przestrzeń produkcyjną, magazynową albo rolniczą w czasie poniżej czterech miesięcy. Po zakończeniu budowy następuje oficjalny odbiór hali stalowej przez klienta, a także przekazanie ostatecznej dokumentacji.

Modyfikacje hali stalowej po wybudowaniu

Stawiamy na konstrukcje stalowe, które w razie potrzeby można dowolnie przekształcać. Nasi specjaliści wybudują hale produkcyjne w Kędzierzynie-Koźlu w taki sposób, by później można było bez problemu wykonać ich:

  • przedłużenie,
  • zmianę przeznaczenia.

Na życzenie klienta budowlańcy zadbają też o dodatkowe ocieplenie nieizolowanych ścian i dachu, by przestrzeń magazynowa czy rolnicza była bardziej komfortowa dla pracowników. Istnieje też możliwość zdemontowania całego obiektu, a następnie ponownego złożenia go w całkowicie nowym miejscu.

Wytrzymałe i trwałe hale stalowe od LLENTAB

Dokładamy wszelkich starań, by nasze hale stalowe mogły spełniać swoje funkcje przez wiele lat. Profile, które samodzielnie produkujemy w zakładach, są ocynkowane ogniowo. Dzięki temu obiekty produkcyjne, magazynowe i rolnicze zawsze prezentują się bardzo estetycznie. W trakcie procesu produkcji dbamy też o środowisko – część prefabrykatów jest stworzona ze stali poddanej recyklingowi.

LLENTAB – sprawdzony producent stalowych hal produkcyjnych

Jeśli chcesz wybudować konstrukcję szkieletową z przeznaczeniem na przestrzeń magazynową, produkcyjną albo rolniczą, z przyjemnością pomożemy Ci w zrealizowaniu takiego przedsięwzięcia. Mamy ogromne doświadczenie w tej branży, co przekłada się między innymi na zoptymalizowane procesy produkcyjne i logistyczne. Zadbamy o to, by oddać hale stalowe w Kędzierzynie-Koźlu zgodnie z założonym terminem. Duży nacisk kładziemy również na regularny kontakt z klientem, który zawsze ma pełen wgląd w pracę wykonywaną przez nasze brygady montażowe. Skontaktuj się z nami już teraz!

LLENTAB działa również na obszarze innych miast m.in: