Hale stalowe i magazynowe w Bydgoszczy


Najbliższe obiekty referencyjne

Obsługiwany region:

Województwo: kujawsko-pomorskie
Powiaty: aleksandrowski, brodnicki, bydgoski, Bydgoszcz, chełmiński, golubsko-dobrzyński, grudziądzki, Grudziądz, inowrocławski, lipnowski, nakielski, radziejowski, rypiński, sępoleński, świecki, Toruń, toruński, tucholski, wąbrzeski, Włocławek, włocławski, żniński

Mateusz Sonnenfeld

87-100 Toruń, ul. Sieradzka 29
+48 519 156 154
mateusz.sonnenfeld@llentab.pl

Proponowane przez LLENTAB rozwiązania systemowe służą różnym celom. Mogą pełnić rolę magazynów, hal produkcyjnych, biur czy sklepów usługowych. Nasze konstrukcje stalowe – Bydgoszcz i inne miasta leżące na terenie województwa kujawsko-pomorskiego to obszar, w którym wybudowaliśmy już niejeden obiekt przemysłowy – zawsze znajdują uznanie w oczach Klientów, gdyż spełniają, a niejednokrotnie przewyższają ich oczekiwania.

Funkcjonalne hale stalowe – Bydgoszcz i okoliczne miasta

Towarzyszymy Klientom na każdym etapie realizacji inwestycji, a wszystkie prace wykonujemy samodzielnie, bez udziału pośredników. W naszych fabrykach produkujemy poszczególne elementy zaprojektowanej konstrukcji hal przemysłowych czy też magazynowych, my również zajmujemy się ich montażem. Do budowy hal wykorzystujemy stal ocynkowaną, która charakteryzuje się dużą odpornością na działanie wilgoci, zmiennych warunków atmosferycznych. Wieloletnie doświadczenie w branży (firma LLENTAB działa nieprzerwanie od 1972 roku) oraz bogate zaplecze maszynowe pozwalają nam tworzyć takie obiekty przemysłowe, produkcyjne i magazynowe, które spełniają wszystkie potrzeby Klienta.

Szybka budowa hal przemysłowych – Bydgoszcz

Popularność naszej firmy wynika z tego, że jesteśmy w stanie w krótkim czasie zbudować stalowe hale przemysłowe dowolnego przeznaczania. Potrzebny jest magazyn, zakład produkcyjny, obiekt sportowy lub hala handlowa? Dzięki naszym systemowym rozwiązaniom możemy zaprojektować i postawić praktycznie każdą stalową konstrukcję. Do wyboru oddajemy kilkanaście rodzajów izolacji dachów i ścian w 14 standardowych kolorach. Poszczególne elementy budowanych przez nas stalowych konstrukcji podlegają modyfikacjom nie tylko na etapie projektowania – jeśli mają Państwo taką potrzebę, zmienimy układ istniejącego już magazynu czy innego obiektu tak, by dostosować go nowych zadań.

Nowoczesne hale magazynowe – Bydgoszcz

Województwo kujawsko-pomorskie to obszar usługowo-produkcyjno-rolniczy. W każdej z tych gałęzi przemysłu niezbędne są konstrukcje magazynowe do przechowywania towarów, lecz poszczególne obiekty muszą się różnić między sobą pod względem zastosowanych rozwiązań. W LLENTAB doskonale o tym wiemy i możemy zapewnić, że każda zaprojektowana przez naszych specjalistów stalowa konstrukcja jest zgodna z obowiązującymi normami. Przed przystąpieniem do jakichkolwiek prac omawiamy z Państwem wszystkie szczegóły, w tym funkcjonalność zastosowanych rozwiązań czy praktyczność wybranych materiałów, tak by mieć pewność, że budowany magazyn będzie wyglądał dokładnie tak, jak sobie tego życzy Klient.

Solidne hale produkcyjne – Bydgoszcz

Dużą popularnością wśród naszych Klientów z województwa kujawsko-pomorskiego cieszą się też konstrukcje przemysłowe oraz produkcyjne. Ich budowa, dzięki zastosowaniu systemów LLENTAB, jest szybka i ekonomiczna.

Zajmujemy się również budową hal stalowych na terenie innych województw: