Hale stalowe i magazynowe Bielsko Biała


Najbliższe obiekty referencyjne

Obsługiwany region:

Województwo: małopolskie
Powiaty: chrzanowski, bocheński, brzeski, dąbrowski, gorlicki, krakowski, Kraków, limanowski, miechowski, myślenicki, nowosądecki, nowotarski, Nowy Sącz, olkuski, oświęcimski, proszowicki, suski, tarnowski, tatrzański, Tarnów, wadowicki, wielicki
Województwo: śląskie
Powiaty: bielski, Bielsko-Biała, cieszyński, pszczyński, żywiecki

Daniel Mazur

30-709 Kraków, ul. Stoczniowców 9
+48 501 332 497
 daniel.mazur@llentab.pl

Domeną naszej firmy jest projektowanie oraz budowanie nowoczesnych hal magazynowych wykonywanych ze stali. Są one tworzone z bardzo wytrzymałych materiałów, co sprawia, że odznaczają się wysoką odpornością na działanie niesprzyjających warunków atmosferycznych, takich jak silny wiatr, mróz czy też opady deszczu i śniegu. Tego typu obiekty znajdą swoje zastosowanie między innymi w logistyce, rolnictwie i przemyśle, jednak z powodzeniem mogą służyć także jako przestrzenie sportowe oraz handlowe. Szerokie zastosowanie obiektów powoduje, że każdy z inwestorów znajdzie najodpowiedniejsze rozwiązanie dla swoich potrzeb.

Hale magazynowe Bielsko-Biała

Tworzone przez naszą firmę konstrukcje stalowe są znakomitą alternatywą dla budynków murowanych. Pozwalają nie tylko na znacznie szybszą budowę, ale także na dużo mniejsze nakłady finansowe konieczne do wykonania przestrzeni. W swojej pracy korzystamy z nowoczesnych narzędzi oraz z innowacyjnych technologii, dzięki czemu tworzone konstrukcje powstają w niezwykle krótkim czasie. Ważną informacją jest fakt, że budowane hale stalowe mogą być wyposażone w różnego rodzaju systemy, takie jak klimatyzatory, klapy dymowe czy też zraszacze przeciwpożarowe. Gwarantuje to maksymalny poziom bezpieczeństwa.

Konstrukcje stalowe Bielsko-Biała

Dużą zaletą tworzonych przez nas hal stalowych jest możliwość ich szybkiej rozbudowy. Bardzo często się zdarza, że wraz z rozrastającym się przedsiębiorstwem, pojawia się konieczność powiększenia przestrzeni magazynowej, w której składowane są różnego rodzaju ładunki. O ile budynki murowane mogą sprawiać znaczne problemy z przeprowadzeniem tego typu czynności, o tyle obiekty stalowe można w każdej chwili rozbudować o dodatkową przestrzeń.

Hale stalowe Bielsko – dlaczego warto?

Niezwykle istotnym aspektem przy budowaniu konstrukcji stalowych jest ich wytrzymałość. Materiał ten pod wieloma względami przewyższa inne surowce budowlane, jednak co istotne, cały czas zachowuje niewielką masę własną. Bardzo mocno ułatwia to przeprowadzanie czynności budowlanych. Oprócz tego na uwagę zasługuje także fakt, że tego typu budynki mogą udźwignąć maksymalny ciężar natychmiast po zakończeniu budowy. Powoduje to, że mogą być eksploatowane natychmiast po oddaniu całej przestrzeni do użytku.

Warto zauważyć, że konstrukcje magazynowe nie sprawiają żadnych problemów w ich późniejszych modyfikacjach. Można zatem w ich obrębie dokonać wzmocnień, zamontować kolumny, nośniki, podstawienia czy mocowania innych części konstrukcyjnych. Hale ze stali są także proste w naprawie. Uszkodzone elementy mogą być w łatwy sposób wymienione na nowe.

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich dotychczas przeprowadzonych przez naszą firmę realizacji oraz do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Swoje działania prowadzimy nie tylko w Polsce, ale także w Szwecji, Norwegii, Czechach, na Słowacji, na Ukrainie oraz w Niemczech. Powoduje to, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów zarówno pod względem funkcjonalności, jak i jakości wykonania przestrzeni.

Zajmujemy się również budowaniem hal stalowych na terenie: