Hale stalowe i magazynowe w Gdyni


Obsługiwany region:

Województwo: pomorskie
Powiaty: 
bytowski, chojnicki, człuchowski, Gdańsk, gdański, Gdynia, kartuski, kościerski, kwidzyński, lęborski, malborski, nowodworski, pucki, Słupsk, słupski, Sopot, starogardzki, sztumski, tczewski, wejherowski

Piotr Ruciński

80-298 Gdańsk, ul. Budowlanych 8
+48 501 539 558
piotr.rucinski@llentab.pl

Nasze przedsiębiorstwo działa na polskim rynku już od wielu lat i zajmuje się budową niezwykle użytecznych hal stalowych. Niespotykana wytrzymałość, wysoka odporność oraz nowoczesny wygląd – tymi cechami charakteryzują się produkowane przez nas obiekty. Gdynia jest miastem, w którym swoje zadania realizujemy już od wielu lat, co pozwala nam na ciągłe udoskonalanie oferty oraz rozwijanie umiejętności pracowników w celu jeszcze szybszej i efektywniejszej budowy stalowych konstrukcji.

Budowa hal stalowych w Gdyni

Oferowane przez nas hale magazynowe wykonane są z materiałów wysokiej jakości dodatkowo zabezpieczonych przed działaniem niesprzyjających warunków atmosferycznych, jak mróz, opady deszczu czy też śniegu. Zastosowane zabezpieczenia pozwalają na wieloletnie użytkowanie hal bez konieczności przeprowadzania jakichkolwiek czynności naprawczych.

Hale stalowe w Gdyni – postaw na sprawdzone rozwiązania!

Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat bardzo duże doświadczenie pozwala naszemu przedsiębiorstwu na sprawną realizację wszystkich powierzonych zadań w niezwykle krótkim czasie. Już od samego projektu aż do oddania do użytku gotowego budynku świadczymy na rzecz naszych klientów kompleksowe usługi doradcze oraz konsultacyjne, aby wspólnie wybrać najbardziej optymalne rozwiązanie dla indywidualnych potrzeb konsumentów.

Szeroka oferta przedsiębiorstwa dotycząca hal stalowych

Zajmujemy się projektowanie, produkcją oraz montażem nie tylko hal magazynowych, ale także hal sportowych, rolniczych czy produkcyjnych. Należy nadmienić, iż system LLENTAB jest bardzo elastyczny dzięki czemu jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać hale stalowe dla wielu gałęzi przemysłu. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszej firmy oraz zapraszamy do kontaktu a wybierzemy dla Ciebie najodpowiedniejsze rozwiązania spełniające Twoje potrzeby.

LLENTAB działa również na obszarze innych miast m.in: