Hale stalowe i magazynowe w Częstochowie

Obsługiwany region:

Województwo: opolskie
Powiaty: głubczycki, kędzierzyńsko-kozielski, kluczborski, oleski, strzelecki
Województwo: śląskie
Powiaty: będziński, bieruńsko-lędziński, Bytom, Chorzów, Częstochowa, częstochowski, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, gliwicki, Jastrzębie Zdrój, Jaworzno, Katowice, kłobucki, lubliniecki, mikołowski, Mysłowice, myszkowski, Piekary Śląskie, raciborski, Ruda Ślaska, rybnicki, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świętochłowice, tarnogórski, Tychy, wodzisławski, Zabrze, zawierciański, Żory

Tomasz Noga

30-709 Kraków, ul. Stoczniowców 9
+48 501 383 388
 tomasz.noga@llentab.pl

Zdobyte na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat bardzo duże doświadczenie pozwala naszej firmie dostarczać hale stalowe wysokiej jakości. Częstochowa jest miejscem, w który wielu przedsiębiorców użytkuje hale stalowe w systemie LLENTAB. Wykorzystanie przez nas zautomatyzowanej linii produkcyjnej daje gwarancję skrócenia czasu produkcji konstrukcji przemysłowych do minimum.

Szeroka oferta hal stalowych w Częstochowie

Oferowane przez naszą firmę obiekty to nie tylko hale przemysłowe, ale także magazynowe, rolnicze, biurowe, produkcyjne czy też handlowe. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką oferty naszej firmy. Nasi regionalni przedstawiciele handlowi odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i doradzą które z rozwiązań LLENTAB będą dla Ciebie najlepsze. Zdobyte przez nas bardzo duże doświadczenie daje gwarancję sprostania oczekiwaniom każdego z klientów.

LLENTAB działa również na obszarze innych miast m.in.: