Hale stalowe i magazynowe w Chorzowie

Obsługiwany region:

Województwo: opolskie
Powiaty: głubczycki, kędzierzyńsko-kozielski, kluczborski, oleski, strzelecki
Województwo: śląskie
Powiaty: będziński, bieruńsko-lędziński, Bytom, Chorzów, Częstochowa, częstochowski, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, gliwicki, Jastrzębie Zdrój, Jaworzno, Katowice, kłobucki, lubliniecki, mikołowski, Mysłowice, myszkowski, Piekary Śląskie, raciborski, Ruda Ślaska, rybnicki, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świętochłowice, tarnogórski, Tychy, wodzisławski, Zabrze, zawierciański, Żory

Tomasz Noga

30-709 Kraków, ul. Stoczniowców 9
+48 501 383 388
 tomasz.noga@llentab.pl

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na profesjonalne realizowanie wszelkich prac związanych z budową hal stalowych. Chorzów i jego najbliższe okolice to obszar, na którym znajduje się wiele tego typu realizacji, a opracowana przez nas technologia sprostała oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. W swoich szeregach posiadamy kadrę wykwalifikowanych pracowników, co powoduje, że jesteśmy w stanie sprostać nawet niestandardowym oczekiwaniom inwestorów. Wszystko to powoduje, że każda z osób znajdzie u nas dokładnie to, czego potrzebuje.

Hale stalowe Chorzów – postaw na sprawdzone rozwiązania

Wykonywane przez nas hale stalowe mogą być przeznaczone do wielu zastosowań. Oferujemy bowiem hale produkcyjne, magazynowe, rolnicze, sportowe czy też handlowe. Są one wykonywane w myśl aktualnie panujących trendów oraz standardów budowlanych. Powoduje to, że budynki odznaczają się nie tylko znakomitym wyglądem, ale również wysoką funkcjonalnością i wygodą codziennego użytkowania.

Hale stalowe w Chorzowie – jak działamy?

Wszystko zaczyna się od wstępnej analizy potrzeb. To właśnie na tym etapie staramy się poznać wszelkie wymagania inwestora dotyczące konkretnego obiektu. Ważne jest tutaj między innymi przeznaczenie i wielkość budynku, czynniki związane ze specyfiką branży, oczekiwany wygląd. Na podstawie przekazanych informacji przygotowywana jest oferta cenowa firmy LLENTAB.

W momencie, gdy wszystkie szczegóły są omówione, wspólnie przygotowywana jest podstawowa dokumentacja. Na jej podstawie opracowywana jest oferta. Po podpisaniu umowy i zatwierdzeniu przez klienta specyfikacji, rysunków i tablicy kolorów przechodzimy do fazy realizacji (szczegóły tutaj). 15 tygodni to minimalny czas od zlecenia dostawy hali do jej ukończenia.

Zaufaj profesjonalistom w branży

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. W swojej pracy korzystamy z wytrzymałych i odpowiednio zabezpieczonych materiałów konstrukcyjnych. Dzięki temu cały budynek jest odporny na czynniki, takie jak mróz, czy też opady deszczu i śniegu.

LLENTAB działa również na obszarze innych miast m.in: