LLENTAB i Generalny Wykonawca podzielają ten sam cel – zadowolony Inwestor

Właśnie dlatego LLENTAB zawsze jest w stanie znaleźć rozwiązanie odpowiadające obu stronom – Generalnym Wykonawcom i Inwestorowi. Ta elastyczność jest możliwa przede wszystkim dzięki ludziom – LLENTAB jest zawsze reprezentowany przez wysoce kompetentnych pracowników zdolnych do podejmowania decyzji. To nie jest tylko pusta obietnica: jedną z kluczowych mocnych stron firmy są trzy silne wewnętrzne działy – dział handlowy, dział projektowania oraz dział montażu. Handlowcy wraz z projektantami i zespołami montażowymi, doskonale znają system konstrukcyjny hal. Umożliwia im to szybką i niezawodną reakcję.

Drugim ważnym elementem jest wiarygodność samej firmy LLENTAB. Silne zaplecze finansowe i certyfikowana kontrola jakości nie przyszły z dnia na dzień – firma macierzysta w Szwecji została założona ponad 45 lat temu. W tym czasie w Europie powstało ponad 10 000 obiektów produkcyjnych, magazynowych, hal handlowych, biurowych, sportowych, sortowni odpadów czy też hangarów lotniczych. Klimat w miejscowości Kungshamn na zachodnim wybrzeżu Szwecji, gdzie historia firmy się rozpoczęła i gdzie do tej pory mieści się jej siedziba, zapewnia doskonałe laboratorium testowe dla hal LLENTAB – silne słońce z obfitym deszczem i słoną wodą z Bałtyku – to test odporności na co dzień szwedzkich hal stalowych.

W pierwszej połowie lat 90. guru marketingu międzynarodowego zwykł mawiać, że najlepszym produktem jest dobry produkt. Frazes? Wcale nie – to doświadczenie zweryfikowane w świecie anglosaskim jest w 100% prawdziwe w odniesieniu do halach LLENTAB. Jakość produktu to trzeci filar, na którym mogą polegać Generalni Wykonawcy. Stal ocynkowana jest odporna na działanie warunków atmosferycznych, prosty montaż pozwala szybko i niezawodnie budować hale, a modułowy system można w pełni dostosować do aktualnych warunków i wymagań Inwestora.