Slide background: LLENTAB for Architects & Designers

LLENTAB dla Architektów

Architekt

LLENTAB oferuje Architektom maksymalne wsparcie przez cały czas trwania projektowania

Potrzeby architektów związane z projektowaniem hali stalowej są oczywiste – oczekują oni, że LLENTAB będzie wiarygodnym partnerem, który pomoże im skutecznie realizować projekt nad którym pracują. W każdym z ośmiu krajów (w których działa LLENTAB) są dedykowane zespoły projektantów, które doskonale znają ten produkt. Są one w stanie zaoferować Klientom z zewnętrznych pracowni architektonicznych szybką odpowiedź oraz przekażą wystarczającą ilość informacji i danych wejściowych, a co najważniejsze zaproponują optymalne rozwiązanie.

Projektowanie jest jednym z kluczowych procesów w firmie i gwarantuje wysoki poziom usług. LLENTAB jest jedną z nielicznych firm na rynku, która kontroluje cały proces dostarczania hal stalowych, od zaprojektowania pomysłu na papierze do produkcji i zakończenia montażu. Ponadto firma opiera się na silnej sieci oddziałów w Europie. Lokalni przedstawiciele handlowi, wraz z lokalnymi projektantami, zawsze są w stanie zaprojektować optymalną drogę do ostatecznego projektu.

Dowiedz się więcej o naszych rozwiązaniach technicznych lub zapytaj naszego projektanta.

Nie wahaj się zapytać nas o to, czym jesteś zainteresowany

Na twoje pytania odpowie jeden z naszych certyfikowanych projektantów.
Pytanie techniczne
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności. Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia. Rozumiem