Masz pytania, wątpliwości? Myślisz o nowym projekcie? Nasi doradcy handlowi oraz projektanci cały czas pozostają do Twojej dyspozycji!

Spółka LLENTAB troszczy się o zdrowie swoich klientów oraz pracowników. Właśnie dlatego, zgodnie z zaleceniami, zachęcamy, by w miarę możliwości ograniczać kontakty bezpośrednie. Nie oznacza to jednak, że nasi partnerzy biznesowi – obecni czy nowi – pozostaną bez opieki.

Doradcy handlowi, oraz projektanci LLENTAB czekają na Wasze telefony i wiadomości. Chętnie odpowiedzą na każde pytanie, wsłuchają się w potrzeby, doradzą, opowiedzą o technicznych rozwiązaniach i przygotują szytą na miarę ofertę budowy hali stalowej. Wszystko w bezpiecznych dla obu stron i przyjaznych warunkach!

Niezmiennie oferujemy naszym kontrahentom wsparcie na każdym etapie inwestycji. Przeanalizujemy Wasze oczekiwania i dobierzemy do nich najlepsze rozwiązania. We współpracy z doświadczonymi architektami przygotujemy projekt funkcjonalnej i dopasowanej do charakteru działalności hali stalowej. Wyprodukujemy konstrukcję najwyższej jakości i będziemy czuwać nad jej montażem. Nasze ponad 45-letnie doświadczenie i pełne zaangażowanie stanowią mocny fundament dla udanej współpracy.

Porozmawiaj z doradcą z Twojej okolicy

kontakt llentab

Odwiedź nas na portalu LinkedIn