Płyty warstwowe

W dzisiejszych czasach inwestorzy coraz częściej rezygnują ze stawiania murowanych konstrukcji, szukając lepszych i bardziej nowoczesnych rozwiązań, które pozwolą prowadzić działalność w odpowiedni sposób. Jedno z nich stanowią całoroczne hale z płyty warstwowej, które świetnie sprawdzą się zarówno jako przestrzeń produkcyjna czy warsztatowa, jak i w celu magazynowania towarów. Bez problemu można je dostosować do indywidualnych potrzeb każdej firmy, postawić w ekspresowym czasie.

Płyty warstwowe – nowoczesne rozwiązanie w dobrej cenie

Proponowane przez nas rozwiązanie wykorzystywane do wznoszenia stalowych hal (produkcyjnych i magazynowych) zapewnia doskonałą izolację termiczną. Z tego powodu można je wykorzystywać w budynkach, których zadaniem jest wypełniać odpowiednio swoją funkcję przez cały rok.

Warsztat oraz magazyn z płyty warstwowej – z myślą o przyszłości

Wymienione dotychczas cechy to nie wszystkie zalety, jakimi można opisać hale z płyty warstwowej (cena zależna jest od konkretnego projektu produkcyjnego czy magazynowego). Dla współczesnych przedsiębiorców istotne znaczenie ma również możliwość rozbudowy konstrukcji stalowej w przyszłości, co znacząco odróżnia ten model od wersji murowanych. Nie tylko zwiększenie jest możliwe – także rozbiórka i sprzedaż warsztatu czy magazynu może zostać przeprowadzona w sprawny i szybki sposób.

Hale i warsztaty z płyty warstwowej

Proponowane rozwiązanie to bardzo lekki materiał, który można wykorzystać do wzniesienia budynku w ekspresowym tempie, zapewniając wysoki stopień wytrzymałości i odporności na zewnętrzne warunki atmosferyczne. Z uwagi na świetną izolację mogą również pełnić funkcję np. chłodni, zgodnie z potrzebami klienta.

Ekspresowa budowa hali z płyty warstwowej oraz niższa cena to tylko dwa czynniki zachęcające do zdecydowania się na takie nowoczesne rozwiązanie. Należy do nich dodać także wyjątkową lekkość konstrukcji, możliwość rozbudowy zgodnie z potrzebami oraz doskonałą izolację cieplną, zapewniającą odpowiednie warunki do pracy czy przechowywania towarów (od żywności po różnego rodzaju urządzenia).

Hale magazynowe i centra logistyczne

Hale magazynowe i centra logistyczne

Magazyny oraz centra logistyczne stanowią główną część naszych referencji.

Hale produkcyjne i przemysłowe

Hale produkcyjne i przemysłowe

Zakłady produkcyjne i hale przemysłowe są ważną częścią naszych referencji.

Hale rolnicze

Hale rolnicze

Hale i magazyny rolnicze

Hale sportowe i ośrodki sportu i rekreacji

Hale sportowe i ośrodki sportu i rekreacji

Lodowiska, stadiony piłkarskie i inne budynki sportowe

Hale biurowe

Hale biurowe

Wybuduj hale biurowe z LLENTAB

Centra handlowe i hale usługowe

Centra handlowe i hale usługowe

Wybuduj centrum handlowe lub halę usługową z LLENTAB

Hale dla przemysłu spożywczego

Hale dla przemysłu spożywczego

Chłodnie, mroźnie, hale dla przetwórstwa – poznaj szczegóły i przykłady hal

Sortownie odpadów

Sortownie odpadów

Zbuduj sortownię odpadów, zakład utylizacji z LLENTAB

Hangary

Hangary

O hangarach z LLENTAB